Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואנית הונדה תשלם 2.5 מיליון שקל בתביעה ייצוגית של רוכשים שנדרשו להחלפת שמן בקצב שכבר לא מוכר ברכבים מודרניים.

FoxLight

פוסטים מומלצים

https://cars.walla.co.il/item/3657521

4,661 בעלי סיוויק 1.5 ו-1 ליטר טורבו בנזין או CR-V עם אותו מנוע, שיוצרו בין 2017 ל-2021, ונמכרו לשימוש פרטי, ודגמי סיוויק טייפ R שיוצרו ב-2022-2023 יקבלו החלפת שמן אחת חינם.

מעניין אם פעם הבאה שאני אלך למוסך להחליף שמן, אוטומטי יביאו לי החלפה בחינם או שאנ יאצטרך לומר להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה פוגעת בצרכנים? נשמע שמטיבה עם הצרכנים.

להבנתי היבואן זה שפגע בצרכנים בכך שהכריח אותם להוציא עוד כסף על טיפולים שהיצרן לא הגדיר ועל זה הוא חטף תביעה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נדלקת נורה טיפול a ברכבים האלה צריך לגשת להחליף שמן. זה קורה בלא מעט מהרכבים האלה סביב 7000 ק"מ.

אם הפשרה הייתה לפצות את כל מי שהחליף שמן עד עשרת אלפים קילומטר לאורך השנים שהחזיק ברכב וצבירת הקילומטרז', לדעתי זה היה הוגן.

פה נותנים החלפה אחת.

גם אם היו פוסקים את הרעיון שלי עדיין היבואן היה יוצא בזול. 

מוזר שבטייפ אר מדובר רק על השנים 22-23 למרות שהמנוע מיוצר עם שינויים קלים מ2015.

גילוי נאות: בעלים של fk8 2018 אצלי החיווי מופיע רק מעל 13000 קילומטר (קרה רק בשנה הראשונה). אני נוסע מעט, כ5000 קילומטר בשנה ומחליף פעם בשנה  שמן ופילטרים לכלל הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי להבין משהו,

אני מגיע לקנות הונדה סיויק חדשה, שואל את היבואן כל כמה זמן טיפול:

1. הוא אומר לי שזה לפי ניהול מחשב הרכב? שאין מרחק נסועה קבוע בין הטיפולים?

2. או שאמרו בהתחלה שזה שנה או 15,000 ק"מ ואז המחשב רכב הראה שצריך לכל 5,000 ק"מ בפועל?

3. או שבגלל שהמנוע הזה אוכל כל כך הרבה שמן ואנשים לא מקפידים לבדוק אז היבואן הוריד את מרווח הטיפולים במהלך הזמן וגם עדכן את זה במחשב הרכב שידליק נורית טיפול מוקדם יותר ממה שהיה בהתחלה?

מי שיודע, אשמח שתעשו סדר בדברים.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, הרקוליטו כתב:

כאשר נדלקת נורה טיפול a ברכבים האלה צריך לגשת להחליף שמן. זה קורה בלא מעט מהרכבים האלה סביב 7000 ק"מ.

אם הפשרה הייתה לפצות את כל מי שהחליף שמן עד עשרת אלפים קילומטר לאורך השנים שהחזיק ברכב וצבירת הקילומטרז', לדעתי זה היה הוגן.

פה נותנים החלפה אחת.

גם אם היו פוסקים את הרעיון שלי עדיין היבואן היה יוצא בזול. 

מוזר שבטייפ אר מדובר רק על השנים 22-23 למרות שהמנוע מיוצר עם שינויים קלים מ2015.

גילוי נאות: בעלים של fk8 2018 אצלי החיווי מופיע רק מעל 13000 קילומטר (קרה רק בשנה הראשונה). אני נוסע מעט, כ5000 קילומטר בשנה ומחליף פעם בשנה  שמן ופילטרים לכלל הרכב.

אצלנו במנוע 1.0 ליטר טורבו שנת 2017 יוצא שאני מחליף שמן כל 12000, גם המנורה נדלקת הרבה זמן לפני, בהתחלה שהיא נדלקת זה אומר רק "בקרוב" ואחרי עוד ק"מ זה אומר "עכשיו" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה נדלקת ואז ניתן לנסוע עוד 1500 קילומטר. מתי היא נדלקת זה לטענת היבואן זה תלוי בסגנון הנהיגה. איזה סגנון אין לי מושג.

כשאתה רוצה מיוזמתך להחליף שמן פעם בשנה, פקידת הקבלה תתעקש איתך שמחליפים רק כאשר נדלקת נורה. זה קיים רק מהדור העשירי.

בדור התשיעי שנה או 15000 קילומטר.

כמעט שש שנים עם הרכב והוא לא אוכל טיפת שמן.

כשהיה חדש לגמרי נדלקה נורה צהובה של מפלס שמן נמוך. בספר רכב כתוב לכבות את הרכב ולהניע מחדש, לבדוק מפלס שמן.

לא היה חסר שמן והנורה לא נדלקה  לאחר ההנעה מחדש.

אבל הרכב שלי הוא מנוע 2000 סמ"ק למרות שהחיווי של טיפול  a ו b קיים כמו בסיוויק דור עשירי 

עריכה אחרונה על ידי הרקוליטו
הוספת תוכן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...