Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת שמן מנוע ,

פוסטים מומלצים

שלום יש לי סוזוקי קרוסאובר 2021 1.4 טורבו רכב מעולה , רציתי לדעת איזה שמן מומלץ , בספר כתוב a5 b5  ובחברה אמרו לי למלא C3 מה עדיף ? מצורפת תמונה של ספר הרכב

Screenshot_20240318_052254_WhatsApp.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, הייתי הולך לפי ספר הרכב. אך אם הרכב באחריות, אתה מטפל אצל היבואן, המחיר של השמנים דומה, והיבואן יכול לספק לך את הדרישה שלו ל-C3 בכתב (ולציין שהוא דורש זאת בניגוד למה שמופיע בספר הרכב), אז לך על זה.

בגדול, C3 לא אמור להזיק לרכב - רק תוודא שאתה מחליף אותו אחרי נסועה סבירה (אל תחכה 20,000 ק"מ). הוא אמור לשמור טוב יותר על הממיר הקטליטי - אבל מניסיון, שמנים שלא עומדים בתקן C3 עוד לא גרמו לי אף פעם לבעיה עם הממיר, לאורך עשרות אלפי קילומטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הרשום - יש דרישה לשמן מנוע סינטטי מלא , ובתקנים A5-B5, ואו A3-B3  .

כיום לפי התקנים החדשים - כל שמן מנוע בתקן C3 - הוא סינטטי מלא, ובנוסף תואם לתקן A3-B3.
כך שבחירה בשמן מנוע בתקן C3 - מכסה את הדרישות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.3.2024 בשעה 12:08, נתנאל מ כתב:

אם הרכב באחריות. תן למורשה להחליט.

הוא לא באחריות יצא מאחריות אני מטפל בחוץ קונה פילטר שמן מקורי פילטר אוויר מקורי רק השמן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...