Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה על התנהלות של פנצריות

B&W250

פוסטים מומלצים

קרה לי תקר בגלל והחלטתי שזה זמן טוב להחליף כבר את 4 הצמיגים.

מדובר הצמיגים סטנדרטים 195/65r15 .

אציין בפעם הקודמת כבר חוויתי אותה התנהלות כמו שאתאר כאן אבל החלטתי לתת שוב הזדמנות.

מתקשר לכמה פנצריות, מחיר באתר מופיע x , מברר אם יש במלאי וכמובן אומרים שקיים ,בא למחרת אין לנו , יש לנו רק יותר יקר או שמנסים דחוף סיני ב 1100 שקל .

ואני מתכוון לכמה פנצריות עם שם (כביכול).

בסוף רכשתי באוטו דיפו, והפעם בניגוד לפעמים קודמות סיני , הרכב משמש רק בסופי  שבוע .

כל פעם שהייתי צריך להחליף צמיגים חזרתי לאוטו דיפו, ועד היום רכשתי מישלן , גודאייר וכו'..

כי כבר העדפתי לשלם באוטו דיפו עוד 200 שקל לסט ולא לעבור את הסרט הזה מול הפנצריות האחרות.

מבאס מאד שזאת הרמת שירות של העסקים בתחום הזה , אין צדיק אחד .

כשאני שואל למה המחיר שונה מהמחיר באתר הם עם תירוצים שזה פלקן סיני באתר ואין להם ונשאר רק המקורי , וככה גם על יתר המותגים.

כבר אין שום ציפייה מבעלי מקצוע פה בארץ.

נשאר רק לכתוב ביקורת שלילית בפייס , בתקווה שאולי זה יעזור.

• אהבתי 1

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן מצב עגום בתחום,

בפעם האחרונה שהחלפתי רביעייה, נעזרתי בחבר של חבר בכדי לקבל באמת מה שהזמנתי ואפילו טרי,

אבל לפני זה, רק סיפורים והשחלות,

באתר גדול של צמיגים, ישבתי שעות ועשיתי מחקר השוואתי על הצמיגים הטובים ביותר לרכבי, לבסוף החלטתי על רביעייה,

מזמין - מקבל טלפון - "נורא מצטערים, בדיוק נגמרו הצמיגים האלה, אבל יש לי את השילשול הזה להשחיל לך אם אתה מעוניין" 

ביטלתי עסקה והזמנתי את הצמיג השני הכי טוב מההשוואה - אותו הסיפור, בדיוק נגמר, מבטל עסקה.

זה קרה גם בשלישי, ביטלתי, שלחתי מייל לאתר שמדובר בפירסום שיקרי, חזרו אליי בהתנצלות, הסבירו שהם רק הפלטפורמה, לא המוכרים ישירות,

הסברתי להם בקצרה שיש להם אחריות על מה שמפרסמים בפלטפורמה שלהם.

לא טרחתי לבדוק אם עשו משהו בנידון.

• מבאס 2
  • מעניין 2

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לקחת בחשבון שאנו מדינה קטנה וגם אתרים "גדולים" הם לא באמת כאלו. ולכן המושקעים מבניהם מציגים באתר אינספור דגמים והשוואות. בפועל המלאים לא מעודכנים בכלל. ותכלס צריך לחזור לשיטה הישנה. אני מרים טלפון לפני שואל על דגם ספציפי ומזמין רביעיה עם מחיר מוסכם מחיר מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yd b-4 כתב:

צריך לקחת בחשבון שאנו מדינה קטנה וגם אתרים "גדולים" הם לא באמת כאלו. ולכן המושקעים מבניהם מציגים באתר אינספור דגמים והשוואות. בפועל המלאים לא מעודכנים בכלל. ותכלס צריך לחזור לשיטה הישנה. אני מרים טלפון לפני שואל על דגם ספציפי ומזמין רביעיה עם מחיר מוסכם מחיר מראש.

אז שידאגו לעדכן את האתר ואת המחיר .

הבעיה שגם אחרי שאני מרים טלפון ומברר אומרים לי שיש , אני בא למחרת בבוקר , מפסיד עבודה , מארגן מי קח את הילדים למסגרת וכו..

מגיע ....לא אין לנו .

וזה לא רשתות ענקיות עם מלא סניפים ....

זאת פשוט מגמתיות של שקר ושיטה של הלקוח על ה...שלנו וכל השוק מתנהל כך , אז למה להיות יוצא דופן לטובה.

אני אציין את שם העסק , כי אין לי באמת בעיה , 

מה שאני כותב פה זה אמת אחד לאחד ואין פה לא לשון הרע ולא כלום .

טים טופ צמיגים בחולון.

• אהבתי 2

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שרובם זונות, אבל גם אתה לא צדיק. אמנם פעלת נכון (כלומר לפי הספר) אבל לא חכם, ובפעם השניה שזה קורה כבר אי אפשר לומר שלא ידעת איך זה יגמר.

הדרך החכמה להתנהל בסיטואציה כזאת היא למצוא את הדגם שמתאים לך באתרים הגדולים (כמו Tires4U), לרשום לעצמך כמה זה אמור לעלות, ואז לעשות סבב טלפונים לפנצ'ריות הקרובות אליך ולשאול בכמה הם ימכרו לך אותו. פנצ'ריה איכותית תתן לך הערכת זמן של כמה ימים עד שבוע לקבלת המוצר ולא תבקש מקדמה, אם כי יהיה מנומס מצדך להציע. כשהצמיגים יגיעו, פנצ'ריה איכותית תשלח לך תמונות בוואטסאפ ואז תוכלו לתאם מועד התקנה.

תודעת השירות הירודה היא אחת מהסיבות הרבות שבגינן היגרתי מישראל, אבל עדיין יוצא לי לבקר שם ולבצע פעולות דומות בשביל קרובי משפחה מבוגרים. השיטה הנ"ל עבדה לי מספר פעמים ועוד באזור נתניה הידוע לשמצה. כמובן שאחרי כל ההתנהלות הג'נטלמנית הזאת הם עדיין זרקו את גלגלי הסגסוגת העדינים שלי עם הפנים על הרצפה תו"כ פירוק ושרטו אותם קיבינימט, אבל זה כבר משהו שלא ניתן להימנע ממנו מבלי לעמוד מולם עם אקדח טעון.

• אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי הזמנה בטייר דיל של פרימסי 4, התקשרו ואמרו שיגיע תוך שבועיים.

חיכיתי, אכן הגיע.

הלכתי להתקין והכל היה תקין.

האופציה הקבועה שלי היא ללכת לקרוב משפחה שיש לו פנ'צריה באשדוד (אבל הוא לא עובד עם מישלין אז הפעם לא הלכתי אליו).

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, B&W250 כתב:

קרה לי תקר בגלל והחלטתי שזה זמן טוב להחליף כבר את 4 הצמיגים.

מדובר הצמיגים סטנדרטים 195/65r15 .

אציין בפעם הקודמת כבר חוויתי אותה התנהלות כמו שאתאר כאן אבל החלטתי לתת שוב הזדמנות.

מתקשר לכמה פנצריות, מחיר באתר מופיע x , מברר אם יש במלאי וכמובן אומרים שקיים ,בא למחרת אין לנו , יש לנו רק יותר יקר או שמנסים דחוף סיני ב 1100 שקל .

ואני מתכוון לכמה פנצריות עם שם (כביכול).

בסוף רכשתי באוטו דיפו, והפעם בניגוד לפעמים קודמות סיני , הרכב משמש רק בסופי  שבוע .

כל פעם שהייתי צריך להחליף צמיגים חזרתי לאוטו דיפו, ועד היום רכשתי מישלן , גודאייר וכו'..

כי כבר העדפתי לשלם באוטו דיפו עוד 200 שקל לסט ולא לעבור את הסרט הזה מול הפנצריות האחרות.

מבאס מאד שזאת הרמת שירות של העסקים בתחום הזה , אין צדיק אחד .

כשאני שואל למה המחיר שונה מהמחיר באתר הם עם תירוצים שזה פלקן סיני באתר ואין להם ונשאר רק המקורי , וככה גם על יתר המותגים.

כבר אין שום ציפייה מבעלי מקצוע פה בארץ.

נשאר רק לכתוב ביקורת שלילית בפייס , בתקווה שאולי זה יעזור.

קבל המלצות למקומות בהם היה לי ניסיון טוב.

צמיגי חנניה ברחוב וסרמן ביפו. ליד המשטרה. בד"כ קניתי שם מישלן. מעולם לא הטעו במלאי.

צמיגי שואף בזבוטינסקי רמת גן.

ותמיד לסגור מחיר מראש בטלפון

אכן זה תחום בעייתי מבחינת מקצועיות. לכן חשוב לפרגן לרציניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, תבדוק בגוגל מאפס כל עסק לפני שאתה פונה אליו, גם תשאיר ציון כדי לעזור לאחרים.

יש גם אתר easy שאפל עובדים איתם.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי בחיים שירות לא איכותי בכמה מקומות,

עד שמצאתי את צמיגי המושב בפ"ת אחלה בחור, (באזור שם יש תחרות מי מתקן לך פנצר ביותר זון יש ב10 ויש ב20 ש"ח מחירי שחיטה) נכנסתי אליו פעם עם בורג בצמיג, הוא הוריד את הצמיג הוציא את הבורג, לא היה בריחה של אוייר הכניס למים הכל תקין, החזיר לאוטו ואמר לי סע לשלום, שאלתי אותו מה עם כסף, הוא אמר לי לא תיקנתי,

אח"כ הזמנתי רביעית צמיגים לאוטו של אשתי השווה לי מחיר על פלאנקן 310 למחיר הכי זול שמצאתי בגוגל + קיבלתי תוך יומים צמיגים טרים

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה בהמון פנצ'ריות קטנות, כולל פנצ'ריה שהופיעה לטובה ב'יצאת צדיק'.

שאתה מגיע אז אין להם מה את מה שרצית, אבל יש דגמים אחרים.

לפחות אותו בעל עסק לא מרמה ומחליף צמיגים שלא צריך (מנסיון)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Derish כתב:

מסכים שרובם זונות, אבל גם אתה לא צדיק. אמנם פעלת נכון (כלומר לפי הספר) אבל לא חכם, ובפעם השניה שזה קורה כבר אי אפשר לומר שלא ידעת איך זה יגמר.

הדרך החכמה להתנהל בסיטואציה כזאת היא למצוא את הדגם שמתאים לך באתרים הגדולים (כמו Tires4U), לרשום לעצמך כמה זה אמור לעלות, ואז לעשות סבב טלפונים לפנצ'ריות הקרובות אליך ולשאול בכמה הם ימכרו לך אותו. פנצ'ריה איכותית תתן לך הערכת זמן של כמה ימים עד שבוע לקבלת המוצר ולא תבקש מקדמה, אם כי יהיה מנומס מצדך להציע. כשהצמיגים יגיעו, פנצ'ריה איכותית תשלח לך תמונות בוואטסאפ ואז תוכלו לתאם מועד התקנה.

תודעת השירות הירודה היא אחת מהסיבות הרבות שבגינן היגרתי מישראל, אבל עדיין יוצא לי לבקר שם ולבצע פעולות דומות בשביל קרובי משפחה מבוגרים. השיטה הנ"ל עבדה לי מספר פעמים ועוד באזור נתניה הידוע לשמצה. כמובן שאחרי כל ההתנהלות הג'נטלמנית הזאת הם עדיין זרקו את גלגלי הסגסוגת העדינים שלי עם הפנים על הרצפה תו"כ פירוק ושרטו אותם קיבינימט, אבל זה כבר משהו שלא ניתן להימנע ממנו מבלי לעמוד מולם עם אקדח טעון.

אני חיי בחול כבר שנה רביעית…

ומבקר הרבה בפנצריות בגלל שאני גר במדינה עם חורף מושלג וקיץ חם מאוד אז יש לי צמיגי חורף וצמיגי קיץ ואני מבקר בפנצריות לפחות פעמיים בשנה. 

כל פעם שאני מגיע להחלפה אני עדיין חרד לסגסוגת. למזלי ב8 ההחלפות שביצעתי עד עכשיו לא שרטו לי את הגלגלים ויותר מזה כל גלגל אורזים לך בנפרד בשק ומחזירים לך לאוטו וכל גלגל מסומן מאיפה הורידו אותו (קידמי ימני, שמאלי אחורי וכו). 

אוי הפלאשבקים מאיך שהם מורידים ועושים ערמת גלגלים בפנצריות בפתח תקווה כאילו זה רפסודות לקומזיץ

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Stangg כתב:

כל גלגל אורזים לך בנפרד

מה?

איך אורזים?

שואלים אותך קודם בנייר או בפלסטיק?

אנא ספר, מעניין לדעת.

אגב, יש גם נקודת אור בסיפור של פותח השירשור.

נקודת האור היא (כמה מפתיע)... אוטו-דיפו,

כולה 200 שקל יותר מההצעה הכי זולה, ועושים לו את העבודה כמו שצריך כבר פעם שלישית או רביעית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...