Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 שאלות בנושאי דוחו"ת

פוסטים מומלצים

1] יש לי דוח חניה ישן על חניה עם 2 גלגלים על מדרכה -בקטע כביש שמוגדר בתמרור ככביש משולב רכב עם הולכי רגל -- האם זה דו" נכון

2] כמו"כ דו"ח לפני חודשיים על זה שהורדתי נוסע בכביש ראשי בכיכר תנועה בצד -דפקו לי דוח של 500 ש"ח על זה שהפרעתי לתנועה-  - בפועל-- זה קטע כביש מאד מאד רחב שגם כשעוצרים לשניה יש מעבר חופשי בצדדים [אפי' המשטרה עצמה נעמדה על ידי באותו סיטואציה]  הסברתי לשוטר שהורדתי את אשתי בכיכר כדי לתפוס אוטובוס בצד שני - כשאין אפשרות עצירה אחרת ברדיוס הקרוב [תחנת האוטובוס עצמה לא יכלתי כי אז הייתי צריך להמשיך ישר בכביש קצת ולא יכלתי לחזור חזרה אחורה]

האם זה דוח מוצדק???      [הגשתי בקשה לישפט האם יש סיכוי או שיש אפשרויות אחרות ??

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי פירוט המקום (למשל במפות גוגל) וצילומים קשה לסייע. על פניו משמע שהדו״חות תקינים, אבל בלי לראות אותם (סרוק והסתר פרטים מזהים) ואת המקומות קשה לסייע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרוק את בדו״חות, טשטש (בסריקה) את פרטי הרכב והנהג והעלה לכאן, כולל תמונות או ציון מיקום המדרחוב.

לגבי צומת עין זיתים - על פניו כנראה שאכן הפרעת לתנועה (יש נתיב בודד שאותו חסמת), אבל צריך לראות את הדו״חות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2024 בשעה 09:10, מתענייין כתב:

דוח הורדת נוסע היה בכיכר צומת עין זיתים [ליד צפת]

אתה שואל ברצינות?  נעמדת באמצע כיכר !  
משום מה בארצנו אנשים לא ממש מבינים משמעות של כיכר או לא מפעילים שיקול דעת. אני נצקל בכאלה שחוזרים בנסיעה לאחור בכיכר! , מה הבעיה להמשיך בכיכר ולהשלים הקפה?
לכל כיכר יש יציאות, למה לא לעצור אחרי  היציאה מהכיכר?

הדוח מוצדק , אם כי אני לא מצליח למצוא את הסעיף בחוק. (כיכר כמוה בצומת ובצומת אסורה הורדת והעלאת נוסעים) 

image.thumb.png.3e3b521a0d59c368ea0be012a6001997.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס לנושא השרשור 

איזור הגליל העליון באכיפה רצינית ביותר של משטרת התנועה

כבר כמה שנים טובות וגם עכשיו בשיא המלחמה 

לא יודע למה אבל זה ככה

סתם לידיעה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...