Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פנאי עמוס כוח סוס אבל... בלי מפתח חכם - יש חיה כזו בזמנים החדשים שלנו?

sip

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב לאבא שלי.

נסע שנים על רכב משפחתי מאובק ועכשיו רוצה לנסות רכב פנאי שיושב גבוה מעל הכביש ועם מנוע חזק.

לא אכפת לו מצריכת הדלק (הוא גם כך לא נוסע הרבה).

הוא לא מחפש פינוקים מיוחדים

אבל לא מוכן בשום אופן לרכוש רכב שההנעה שלו היא באמצעות כפתור.

יש לו פחד גדול מכל נושא הגנבות

התחלתי לגשש עם דגמים מהשנתיים שלוש האחרונות שהתאימו לו כמו הראב4 או cx5 , פורסטר, בלייזר... לכולם בלי יוצא מהכלל יש רק מפתח חכם כלומר keyless ...

לא מוצא שום suv חזק וחדש יחסית עם התנעת מפתח רגילה מהסוג הישן הקלאסי.

יכול להיות שאין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יהיה מורכב,

היום זה אביזר נוחות שרבים לא מוותרים עליו, להרבה יצרנים מורכב יותר לייצר את 2 האופציות(להחזיק את הרכיבים הרלוונטים ופסי ייצור רלוונטים ל2 האפשרויות) ולכן מייצרים רק keyless גם לדגמים הכי זולים.

בכל מקרה, היום יש כ"כ הרבה סוגי גניבות שלא בטוח שדווקא הkeyless זה מה שמעודד יותר גניבה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל פינת מצא את ההבדלים:

הנעה בכפתור והנעה במפתח כשמם כן הם מתייחסים רק להנעת מנוע הרכב.

קילס מתייחס רק לפתיחת דלתות הרכב ללא מפתח לעומת פתיחת דלתות הרכב עם מפתח ברכב בלי קילס.

בשני המקרים צריך ששלט הרכב יהיה איתך כדי שהרכב יזהה אותו, זה לא שהגנב פשוט נכנס לרכב ולוחץ על כפתור ההנעה ונוסע לדרכו...

חוץ מזה יש גם ביטוח מקיף וחלק מחברות הביטוח דורשות לגבי חלק מהרכבים התקנת אמצעי מיגון נוסף (קודן, כספת, עלוקה, איתוראן וכו').

אבל אני בגישה ההפוכה אני משלם תוספת פרמיה כדי להמנע מהתקנת אמצעי מיגון, לא רוצה שיגעו לי ברכב ולא רוצה שיקשו עלי את הנעת הרכב בהקשת קוד ויש לי רכב קילס ועם הנעה בכפתור, לא חושש יש ביטוח כאמור.

לדעתי אלו אביזרי נוחות חשובים וחבל שאבא שלך יוותר עליהם.

לגופו של עניין אבא שלך יכול לחפש סיאט אטקה משומשת, עד לפני כמה זמן היא עדיין נמכרה עם הנעה עם מפתח בדגם הסטייל ההתחלתי אבל עם קילס לדלתות.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את הדיון שהיה לנו לפני כמה שנים על ״הגיל השלישי״ והרב קו.

אבא כזה שמרן באופן כללי? הוא ייאלץ להתרגל למפתח הקירבה. יצטרך להבין שבמקום קוד מיכאני (השיניים של המפתח) יש קוד אלקטרוני (הצ׳יפ של השלט). תסביר לו את זה, אולי הוא יבין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה עם סובארו פורסטר וXV?

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברמת הגימור. הרמות היותר גבוהות הן keyless. מצד שני יש להן מערכות בטיחות יותר מתקדמות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, mottis כתב:

גם בסיאט אטקה 2024  ברמת האבזור סטייל אין KeyLess, רק הנעה בכפתור

האמת היא שאין הבדל גדול בין הנעה בכפתור לכזו עם מפתח בסוויץ', לפחות באחרונה אתה לא צריך לחפש את המפתח אחרי כיבוי המנוע. הבדל משמעותי בהחלט קיים בפתיחה ונעילה של דלתות ללא צורך בפעולה אקטיבית. מכיר את זה מהגרנד קופה הצמודה, נוח לאללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים...

הבעיה בגדול היא כמובן החשש שלו (לא בטוח שלא חשש מוצדק) שהרבה יותר פשוט ומהיר לעקוף קוד דיגטלי מאשר מפתח פיזי...

זו הסיבה שהוא נעול על כניסה והנעה במודל הישן.

מהתשובות אני מבין שאין באמת אלטרנטיבות מתאימות והוא יצטרך להתפשר על אחד מהשניים... או suv גדול מפנק וגם גניב... או עגלה עם מפתח.

(הפורסטר דווקא היתה אופציה אבל גם שם אם רוצים את הדגם החזק הוא מגיע ללא מפתח)

תודה על העזרה

(המציאות לא תמיד מסתדרת לפי מה שמעדיפים)

עריכה אחרונה על ידי sip
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, sip כתב:

תודה לכל העונים...

הבעיה בגדול היא כמובן החשש שלו (לא בטוח שלא חשש מוצדק) שהרבה יותר פשוט ומהיר לעקוף קוד דיגטלי מאשר מפתח פיזי...

זו הסיבה שהוא נעול על כניסה והנעה במודל הישן.

מהתשובות אני מבין שאין באמת אלטרנטיבות מתאימות והוא יצטרך להתפשר על אחד מהשניים... או suv גדול מפנק וגם גניב... או עגלה עם מפתח.

(הפורסטר דווקא היתה אופציה אבל גם שם אם רוצים את הדגם החזק הוא מגיע ללא מפתח)

תודה על העזרה

(המציאות לא תמיד מסתדרת לפי מה שמעדיפים)

סכנת הגניבה לא קשורה רק לרמת האבטחה הפיזית, אלא גם למשל לשאלה האם מדובר בדגם מבוקש בקרב הגנבים, מבחינתי אם הוא יבחר ברכב שלא מעניין אותם זה הרבה יותר בטוח מסוג הפתיחה.

בנוסף יש עוד רמות אבטחה שאפשר להוסיף.

לבסוף, אין גבול לכל התרחישים , לדעתי עדיף לו לבחור ברכב שהוא אוהב ולא בגלל פחד מתרחישים שעוד לא קרו... אבל זאת דעתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, רועי5 כתב:

האמת היא שאין הבדל גדול בין הנעה בכפתור לכזו עם מפתח בסוויץ', לפחות באחרונה אתה לא צריך לחפש את המפתח אחרי כיבוי המנוע. הבדל משמעותי בהחלט קיים בפתיחה ונעילה של דלתות ללא צורך בפעולה אקטיבית. מכיר את זה מהגרנד קופה הצמודה, נוח לאללה.

בהחלט עשו פה חצי עבודה, אחרי חודש וחצי עם האטקה, כבר כמעט התרגלתי לפתוח את הרכב עם השלט ולהכניס אותו חסרה לכיס.

ברגע שכבר צריך לגעת במפתח כבר אין בעיה להניע את הרכב איתו...

למי שחושש מפריצה לרכב, הידיעה שכדי לפתוח את הרכב צריך מפתח יכולה להפיגהאת החשש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי קונה דור ראשון או שני. רמות גימור נמוכות ,ועם מנוע בנזין. 177 כ"ס בדור הראשון, ו-198 כ"ס בדור השני.

הרבה כח ומפתח רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...