Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לתאונה וכיצד לפעול

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה באתי לרכבי בערב וחשכו עיניי אני רואה שכל הפגוש הימני של הרכב משופשף והכנף בחוץ והמכסה מנוע עקום אני כמובן חוטף שוק של חיי כי אני תמיד מנסה לחנות בקווים ולקפל את המראות עד כמה שאפשר וכל פעם מקווה שלא יכנסו לי ברכב למזלי יש לי מצלמה באוטו ואני פתאום קולט שהבחור שנכנס בי פשוט החליט להשאיר את הרכב שלי לידיי והלך הביתה ממש רואים אותו יוצא מהרכב מסתכל על הפגיעה חוזר לרכב ממשיך להיכנס בי ופשוט משאיר את הרכב , מיותר לציין שהבחור לא השאיר כלל פרטים . אני מתחיל לשאול שכנים באזור של הבניין אם מישהו יודע למי הרכב שייך ובמקרה אני פונה למישהו שמתבררת כאמא של אותו בחור ככל הנראה נהג חדש אני מציג בפניה את הסרטון והיא לא מוכנה להודות בכלום אבל כן מוסרת לי פרטי ביטוח חובה ורישיון רכב כשביקשתי רישיון נהיגה של הבן שלה היא סירבה וגם לא מוכנה לתת ביטוח מקיף כיצד עלי לפעול האם לפנות למשטרה ? כמובן שפניתי לחברת הביטוח ונאמר לי שצריך אתה רישיון נהיגה ושאת הביטוח המקיף במידה ויש לה אם יאתרו בעצמה תוך 7 ימים אשמח לעזרה כיצד להתנהל תודה 

עריכה אחרונה על ידי ereznaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפנות למשטרה עם הסרטון כדי לקבל את פרטי בעל הרכב ולתבוע אותו ואת הביטוח שלו.

אותך לא מעניין מי נהג ברכב ואין חובה לספק מספר רשיון. ואם אין לו רשיון? אז אי אפשר לתבוע? דרישה הזויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2024 בשעה 14:34, Be roo כתב:

אותך לא מעניין מי נהג ברכב ואין חובה לספק מספר רשיון. ואם אין לו רשיון? אז אי אפשר לתבוע? דרישה הזויה.

דחו לי פעם תביעת ביטוח צד ג' בטענה שהנהג הפוגע היה בשלילה ולכן הפוליסה לא מכסה אותו.

לדעתי לא חוקי, אבל הסכום לא גבוה מספיק בשביל להילחם עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לעניין אותך מי בעל הרישיון. בעל הרכב אחראי עליו, שלח לו.ה דרישה לתשלום (לפי הצעת מחיר או דוח שמאי). ישלמו? טוב. לא ישלמו? הגש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות.

בכל מקרה - הגש גם הודעה במשטרה ודווח גם לסוכן הביטוח שלך. אם יש בביטוח שלך סעיף הגנה משפטית תוכל לקבל סיוע בטיפול בתביעה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, chezik כתב:

דחו לי פעם תביעת ביטוח צד ג' בטענה שהנהג הפוגע היה בשלילה ולכן הפוליסה לא מכסה אותו.

אין קשר בין הדברים.

אנחנו מדברים על השגת מידע עבור חברת הביטוח. זה לא מתפקידו של פות״ש. פגעו בו בלי להשאיר פרטים והוא איתר את בעלת הרכב. שחברת הביטוח תזיז את התחת ותפנה לחברה שמבטחת את הרכב ותתחיל לגלגל עניינים.

אם לנהג לא היה רשיון והחברה של הרכב הפוגע תתנער, זה כבר ענין אחר. אנחנו לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...