Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סל"ד נמוך בזמן עצירה בהילוך D, מאזדה 3 2.0 2009

יגיל

פוסטים מומלצים

באוטו סטור אמורים להיות פלאגים טובים, כן.

יהיה לך קשה לעשות דיאגנוסטיקה על סמך ערכים מקורא OBD2 סטנדרטי. גם אם תמצא רפרנס טוב (בספק), המדדים שמופיעים שם כלליים מדי מכדי לתת לך תשובה חד-משמעית מה הבעיה.

תתחיל מלאפס את המחשב כמו שהציעו לך. אני חושב שיש סיכוי שהשריפה מהפלאגים החדשים שונה מהקודמים, וצריך לגרום למנוע ללמוד אותה מחדש.

לחילופין, תחזור חזרה לפלאגים הקודמים, תוודא שהבעיה נעלמת - ואז תתחיל להחליף פלאגים אחד-אחד ולבדוק האם הבעיה מופיעה שוב. אם הבעיה תחמיר ככל שתחליף עוד ועוד פלאגים, אז או שהפלאגים לא טובים, או שההערכה שלי לגבי לימוד מחדש נכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, chrono כתב:

יהיה לך קשה לעשות דיאגנוסטיקה על סמך ערכים מקורא OBD2 סטנדרטי. גם אם תמצא רפרנס טוב (בספק), המדדים שמופיעים שם כלליים מדי מכדי לתת לך תשובה חד-משמעית מה הבעיה.

קניתי את הסורק של bluedriver. הוא לא מספיק טוב?

בנוגע לשאר התשובה תודה, אני אנסה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסורקים הרגילים מובססי OBD2 יודעים להביא בדיוק את זה - מידע מ-OBD2. המידע הזה מוגבל בפירוט שלו (וגם לא כל רכב מדווח את כל הערכים). על מנת לבצע דיאגנוסטיקה מפורטת אתה צריך פירוט רב יותר, שניתן להשיג עם סורק ייעודי לרכב. במקרה שלך, אתה יכול להשתמש ב-FORScan (תוכנה חינמית שעובדת עם סורקים מאוד זולים, אולי אפילו תעבוד עם הסורק שלך), או לקבל תמונה מלאה באמת עם Mazda IDS וסורק מתאים - אלה הכלים שנמצאים במוסכי היבואן.

אבל שוב, אני בספק שסורק כלשהו (בין אם ייעודי ובין אם גנרי), יידווח על תקלה. ואז לנתח את המקבץ המוגבל של הערכים המדווחים שקשורים להצתה זה לא עניין פשוט למי שלא מכיר את המנוע הזה ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
לפני 14 שעות, izikyo כתב:

הי

הבעיה נפתרה? תעדכן אותנו

ניתקתי מצבר. המנוע באמת שיחק עם הסל"ד אח''כ. זה השתפר מעט אבל לא לגמרי. אני מתכנן לנקות את הפיח מהמצערת בתקווה שזה יעזור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...