Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 301 2015 בנזין 1.2 גיר רובוטי - קניתי ואין שמן במנוע

Deutz912

פוסטים מומלצים

לפני 48 דקות, vladclar כתב:

ראית לפני התיקון שהיתה דליפת שמן ממכסה שסתומים? אי אפשר לפספס דבר כזה, כי הרטיבות באה גם מלמעלה , מעל המכסה.

היה שם רטיבות סביב הפקק של השמן אני לא יודע אם זה בגלל שגיסי מילא ונשפך לו מסביב (אחרי יום או יומיים בדקתי וראיתי את זה רטוב מעט).

בגדול הרכב היה נעלם הרבה שמן ולפי מה שאני זוכר היה רטיבות של שמן אבל לא יודע כמה גדולה, הרטיבות נראתה ב 11 בבוקר ולא נסעו ברכב יום לפני בערב. (אבל מוזר שבמהירות גבוהה הוא הוציא עשן שחור כמה שניות בודדות)

זה בעל המגרש אמר לי שהוא החליף, אולי הוא התכוון שהוא החליף גם גומיות שסתומים ?  

עריכה אחרונה על ידי Deutz912
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :  לקחתי את הרכב בעל המגרש אמר לעקוב אחר מצב השמן אם עדיין אוכל.. אם עדיין הוא אוכל הוא מחליף מנוע.

כעת בדקתי והוא בטורים גבוהים מעשן עשן שחור, ככל הנראה זה מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רחוק מלהיות מומחה למכונאות רכב, אבל מה זה בדיוק "לעקוב ולראות האם עדיין אוכל"?

זה לא פשוט יפסיק. אם זה קורה, זה קורה. יש סיבה שגורמת לזה, והיא לא תסתדר מעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Ido.G כתב:

אני רחוק מלהיות מומחה למכונאות רכב, אבל מה זה בדיוק "לעקוב ולראות האם עדיין אוכל"?

זה לא פשוט יפסיק. אם זה קורה, זה קורה. יש סיבה שגורמת לזה, והיא לא תסתדר מעצמה.

החליפו לו מכסה שסתומים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון - בעל המגרש נשא באחריות והחליף מנוע, בנסיעה ראשונה של כ-10 הסל"ד בעמידה היה 1000 RPM, אחר כך הסתדר ועמד על 750 סל"ד.

בנסיעה הגיר הרובוטי הרגיש איטי ולא מגיב הכי טוב (להחלפת הילוכים), אולי הוא אופס והוא בתהליך למידה.

השמן בשלושת רבעי. (לא מילאו אותו עד הסוף). אעקוב אחרי צריכת השמן.

המאוורר עבד עוד קצת (כ2-3 דקות) אחרי כיבוי המנוע. תקין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - אחר נסיעה של פחות מ 10 ק"מ הרכב רעד וגמגם עצרתי בצד, כיבוי והנעה והמנוע רועד מאוד, כיביתי מהר לפני שיהיה נזק.

נדלקו 2 נורות - 1 מנוע עם !, 2 מנוע מהבהב.

לפני גרירה רציתי לנסות להוציא את הקוטב של המצבר ולאחר 2 דקות לחבר.

הרכב הניע ורק אחר 2 דקות הגיב להילוכים והתחיל ליסוע.

קוד תקלה P1338.

חיישן ?

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...