Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחמקות מהחזרת מקדמה, ע"י אלבר, עקב סירוב קבלת רכב חדש פגום .

yossiaviel

פוסטים מומלצים

בתאריך 29.1.2024 בשעה 08:49, סולל הדרך כתב:

הנסיון שלי עם המועצה לצרכנות הוא שונה... הם גוף בלי שיניים ואף אחד לא מתייחס ברצינות למכתבים שלהם, שאין בהם כל סנקציה

כשרדפתי אחרי זאפה על החזר כרטיסים בתקופת הקורונה, עד שלא הגשתי תביעה, מרחו אותי שנתים.
כנ"ל ארקיע, ששינו לי לפני 15 שנה חבילת נופש... בסוף זה הגיע לפתחו של בית המשפט (זכיתי בפיצוי זעום בלבד)

בדיוק.צודק בכל מילה.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רואים בבירור שהמכסה מנוע יושב עקום.

בעתיד כשירצה למכור יתקשה למכור כי כבר בתמונות זה נראה שעבר "תאונה"

למה שלקוח יקנה רכב חדש ויקבל רכב לאחר תיקוני פחחות?

הרי בשביל זה אנו קונים חדש-כדי לקבל חדש.

אם היה רוצה תיקוני פחחות ותהנהלות מול טפסי בדיקה היה רוכש יד שניה.

עשה נכון שביטל את העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואים בבירור כלום
רואים שיש הבדל בין הצדדים , זה לא בהכרח מעיד על תאונה ובלי לקבל חו"ד של פחח או שמאי על מהות ההפרש בגובה קשה לדעת
מסכים שזה לא תקין. בר תיקון או לא... לא יודע מהתמונות
מקווה שיסתדר והכסף יחזור במהרה, אמן

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, סולל הדרך כתב:

לא רואים בבירור כלום
רואים שיש הבדל בין הצדדים , זה לא בהכרח מעיד על תאונה ובלי לקבל חו"ד של פחח או שמאי על מהות ההפרש בגובה קשה לדעת
מסכים שזה לא תקין. בר תיקון או לא... לא יודע מהתמונות
מקווה שיסתדר והכסף יחזור במהרה, אמן

בעתיד כשירצה למכור אם יהיו 2 רכבים בלוח מכירה-ככל הנראה יתקשרו קודם לרכב ללא מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמרתי לקבל את הרכב עם מרווח... אמרתי שכל עוד שניתן לכוון ולא מדובר בתאונה, זה לא נעים אבל לא נורא!
ותתפלא, יש אנשים שקונים זבל, בקבוצות שונות שאני עוקב אחריהם יש כאלו שמעלים נבלות למכירה וגם הן נמכרות
לא לכולם אכפת משפשוף פה, שריטה שם או מכת פח קטנה.
לכל סיר יש מכסה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שיש גם הקלטת קול בטלפון, כאשר מנהל הסניף מבטיח החזרת הפקדון בכרטיס האשראי .

מקווה שזה יעזור . נמתין עוד קצת ונראה אם זה באמת יתבצע בפועל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, tan tan כתב:

במחילה מכבודך אבל הרווח בפנס פשוט צועק בעיניים

תגיד שאתה לא רואה את זה, אל תכליל את כולם 

כשפלוני אלמוני כותב תגובה, זה מובן מעליו שהיא דעתו הפרטית האישית.

נפלאות הדמוקרטיה... לכל אחד דעה

והיא מעולם לא הכלילה ציבור שלם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלפריסבי יש סנטרות נוספות בלבן , אם הקרוב משפחה מעונים ברכב הנ"ל אני בטוח שניתן למצוא רכב אחר ולהגיע להסכמות ללא צורך להגיע לעימות.

ניכר שיש בעיה ברכב , לדעתי איש מקצוע יידע לבצע כיוון ללא בעיה למכסה המנוע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CX25GTI כתב:

אני מניח שלפריסבי יש סנטרות נוספות בלבן , אם הקרוב משפחה מעונים ברכב הנ"ל אני בטוח שניתן למצוא רכב אחר ולהגיע להסכמות ללא צורך להגיע לעימות.

ניכר שיש בעיה ברכב , לדעתי איש מקצוע יידע לבצע כיוון ללא בעיה למכסה המנוע.

זה העניין שאין להם צבעים אחרים במלאי מלבד 4 שחורות , מפוזרות בכל מיני סניפים.

את האמת ? לא יודע למה דווקא הוא נדבק לרכב הזה. בזמנו הצעתי לו ללכת על מזדה 3.עכשיו כנראה שזה יהיה הכיוון .

העבודה ברכב לא פשוטה בכלל. צריך לפרק מכסה מנוע ולשנות זוויות. בנוסף הפח חזית,  הפגוש עצמו לכוון בצד ימין. גם התעסקות עם נעילת מכסה המנוע, אפילו עם הגשר הקדמי ,כיוון אורות מחדש, וכו...[לדברי מוסך הפחחות שבהסדר איתם].אלו עבודות שוודאי ישאירו סימנים ושאלות במעמד המכירה של הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם
איך רכב חדש, שלהבנתי לא עבר תאונה, מגיע למצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2024 בשעה 14:49, סולל הדרך כתב:

ותכלס... אני לא הייתי מחזיר את המקדמה אם המצב הוא כמו שתיארתי

מה זה "לא הייתי מחזיר" אם אמרו לו שאפשר לבטל ולהחזיר - יחזירו גם יחזירו.

מה זה פה שוק בשר?

רק קהל ישראלי פראייר יסכים לקבל רכב חדש עם שריטות ולהגיד "בקטנה אפשר לתקן"

תרבות השירות פה (גם של נותני השירות וגם הציפיות של מקבלי השירות) כל כך גרועה, שזה מה שמקבלים פה.

בלתי מתקבל על הדעת בעיני.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית אנטי ניסאן מטורף והם הרוויחו את זה אצלי בצדק גם מבחינת אמינות וגם מבחינת יבואן בארץ אז מבחינתי זה שהוא יקנה מזדה 3 במקום זה פרס.

לעניינו של המקרה אני רואה בצורה ברורה את הרווח והייתי שם לב לזה ישר ואני מבין את הכעס שלכם.

לדעתי בנתיים תמשיכו הלאה, ה1000 שקל האלה בסוף יגיעו מהכירות שלי עם חווית לקוח באלבר, אם לא מחר אז עוד שנה. הם פשוט כאלה שאוהבים להתיש לקוחות.
אבל לפחות שיקנה רכב במקום אחר שיהיה לו טעם טוב אחרי כל החוויה המבאסת הזאת, הרי 1000 לא ישנו כלום כשהוא גם ככה משלם 130 אלף.

• רעיון טוב! 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...