Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

לא מובן לי מה גורם לכם לזלזל במקרה.

אם הגירסה שלה נכונה, אז זו תקיפה מינית באיומי נשק לכל דבר ועניין.

בדיוק.

אבל אתה יודע איך זה, כשיש אג׳נדה אז לא נותנים לעובדות לבלבל....

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה במאבק בין שתי אג'נדות (לפחות), והכתבה היא קליקבייט ברור, הייתי מעדיף לחכות לפסק דין. זה יכול להיות אנס בהתהוות או מדרובה קריפית שבאה לנקום בו על כלום באותה מידה. 

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, פינדר כתב:

לא מובן לי מה גורם לכם לזלזל במקרה.

אם הגירסה שלה נכונה, אז זו תקיפה מינית באיומי נשק לכל דבר ועניין.

ואם היא לא נכונה, אז בחור צעיר הולך להיכנס להליך פלילי ארוך, לאבד את הרישיון נשק ולאבד את שמו הטוב.

אם באמת איים - שיכנס ל-20 שנה. אם לא איים, והכל עלילה - שהיא תיכנס ל-20 שנה.

לעניין - ירי חופשי היום בבוקר בצוקית, 190 שקל ל-50 כדורים. תקופת הזהב של המטווחים, לפני המלחמה כדור עלה 0.8 שקל ולפי מה שהבנתי לא גבו כסף על כניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אם באמת איים - שיכנס ל-20 שנה. אם לא איים, והכל עלילה - שהיא תיכנס ל-20 שנה.

אולי זו סטייה מהנושא אבל שאני חושב על זה אני לא מבין איך אנשים לא קולטים שהם חיים במאה העשרים ואחת. בתור פתרון טריוויאלי, בפגישה עם מישהו/מישהי במקום לא ציבורי אז שמים את הטלפון על הקלטה ואחרי הפגישה: הכל טוב, מוחקים. היה אירוע, יש תיעוד ולא "מילה שלו-מילה שלה"..

לסבר את האוזן, אני קונה לא מעט מוצרים לא זולים ביד 2 ומשתמש בשיטה הזו. לדוגמה, קניתי במזומן שני דיסקים גדולים חדשים במחיר מאוד טוב מבחור ביד 2 שנפגש איתי "מתחת לבית של החברה שלו". הוא אמר שזה שלו מהחברה שלו שנסגרה אך כדי שיהיה לי כיסוי במקרה שזה פלילי הדלקתי מצלמה בטלפון ושמתי בכיס החולצה.

עד עכשיו לא נתקלתי במקרה בו הייתי צריך להשתמש בתיעוד אבל יותר נוח לי שיש לי כסת"ח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Haim_gds כתב:

אולי זו סטייה מהנושא אבל שאני חושב על זה אני לא מבין איך אנשים לא קולטים שהם חיים במאה העשרים ואחת. בתור פתרון טריוויאלי, בפגישה עם מישהו/מישהי במקום לא ציבורי אז שמים את הטלפון על הקלטה ואחרי הפגישה: הכל טוב, מוחקים. היה אירוע, יש תיעוד ולא "מילה שלו-מילה שלה"..

ומה קורה אם זה אחרי קשר? זוג נפרד אחרי שנתיים, פתאום האישה מחליטה שהגבר אנס אותה לפני חודש ואז הוא צריך להוכיח שלא היה כלום. תלונות שווא זאת מכת מדינה שהעונש עליו לא קיים, כמה מקרים היו עם תלונות שווא שהאישה מתוודה ואחר כך נענשה על זה? 

חיפוש מהיר בגוגל מעלה את סעיף 243 לחוק העונשין שקובע עונש ל 3-5 שנים בכלא, בתאכלס? שהגבר יגיד תודה אם ימחקו לו את הרישום הפלילי.

מה שרשמת יכול להתאים בהחלט בכל מיני עסקאות או אירועים חד פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי הכשרה במטווח ,ההכשרה מתמקדת אך ורק בבטיחות לדעתי.

פסלו מתאמן אחד ובצדק,שכל הזמן הכניס אצבע להדק.

מבחינת ירי של 100 כדורים,אכן יורים 100,אבל לטעמי זה לא מספיק לכלום .

ךדעתי האישית יש לחייב הכשרה של כמה ימים עם לפחות 600-1000 כדורים.

ההתחייבות להכשרה עצמה,תסנן כבר הרבה אנשים.

עריכה אחרונה על ידי ran
  • אהבתי 1

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

תלונות שווא זאת מכת מדינה

לא מכה ולא מדינה. קשקוש מוחלט.

אבל זה לא השרשור לדון בזה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, פינדר כתב:

לא מכה ולא מדינה. קשקוש מוחלט.

אבל זה לא השרשור לדון בזה.

זה אכן לא השרשור לדון בזה, אבל זאת לחלוטין מכה הרבה יותר רצינית ממה שאנשים רוצים לשכנע את עצמם לחשוב. בשנים האחרונות התופעה פחתה, אבל עד לפני כעשור-עשור וחצי רוב הליכי הגירושין התחילו מתלונה על אלימות כיריית פתיחה.

לגופו של השרשור:

עברתי אתמול הדרכת כוונות השלכה ב"מגן". מרוצה עד הגג. בדיוק מה שרציתי לקבל, שזה ללמוד לעבוד עם משהו בחיים לא עבדתי איתו (בצבא לא יצא לי, ברזל ואז טריג'יקון/אקילה בלבד). אני מניח שלא הייתי טורח לקנות כוונת השלכה אם הייתי קונה נשק חדש, אבל החלפתי ליד שניה והוא הגיע עם, אז העדפתי להתמקצע, וזה גם היה סוג של אתגר לעצמי. בנשק הבא, אם יהיה, כבר ככל הנראה אקח כוונת כזאת מרצון. מכשיר מעולה כשלומדים לעבוד איתו כמו שצריך.

שעה וקצת יבשים, ואחר כך 50 כדורים שהתחלקו בין מספר תרגילים חשובים וגם מעניינים. עייף אותי כהוגן, אבל יש תמורה לאגרה. הדרכה מצוינת, ראש טוב ששואף גם להסביר ולא רק להעביר, וגם לא מסתפק בבינוניות. ממליץ בכל פה.

כמו שחוזר פה מדי מספר פוסטים - ההדרכה המקורית לא שווה כלום. היא כלי לקבלת רישיון ולא מעבר. תתאמנו, תתאמנו, תתאמנו. עברתי לפני כשנה וחצי סדנת 5 מפגשים ב"מגן", עברתי את ההדרכה אתמול ולפני מגן עברתי גם הדרכה בחמוש מאומן. יש גם ISPC, ובטח יש עוד. החשיבות של זה עצומה. זה מה שיתן לכם ביטחון בעצמכם, ולציבור בטחון באופן כללי. בניגוד לימים שאתה מגיע למטווח לירי חופשי או לחידוש, ורואה אנשים שלא היית נותן להם רוגטקה, אתמול (ההדרכה הייתה פתוחה למי שעבר הדרכות מוקדמות בלבד) לא היו אנשים מפחידים, או אנשים שלא פוגעים ממטר. כולם טובים, כולם מחפשים בכוח להיות טובים יותר. שוב - תתאמנו.

• אהבתי 3

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ ומעדכן.

הגשתי בקשה ב-25/10. היום ניסיתי לברר מה קורה. אמרו לי שכרגע עוברים על בקשות מ-12/10, שאין יותר 40 יום, אין 60 ובכלל שאין יותר שום לו"ז. פשוט תשב בשקט ותחכה עד שיגיע תורך.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, mikyl כתב:

מקפיץ ומעדכן.

הגשתי בקשה ב-25/10. היום ניסיתי לברר מה קורה. אמרו לי שכרגע עוברים על בקשות מ-12/10, שאין יותר 40 יום, אין 60 ובכלל שאין יותר שום לו"ז. פשוט תשב בשקט ותחכה עד שיגיע תורך.

לאבא שלי אמרו היום שעובדים על בקשות מה13-14.10. 

לפחות הם התקדמו מה11.10.

עריכה אחרונה על ידי topop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש הסבר איך לנטלי דדון, שהיא כלום ושום דבר למעט היותה ביביסטית, יש רישיון ולאחרים שעומדים בקריטריונים אין עדיין? 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Supertigre כתב:

למישהו יש הסבר איך לנטלי דדון, שהיא כלום ושום דבר למעט היותה ביביסטית, יש רישיון ולאחרים שעומדים בקריטריונים אין עדיין? 

יחץ 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.1.2024 בשעה 11:37, ran כתב:

עברתי הכשרה במטווח ,ההכשרה מתמקדת אך ורק בבטיחות לדעתי.

פסלו מתאמן אחד ובצדק,שכל הזמן הכניס אצבע להדק.

מבחינת ירי של 100 כדורים,אכן יורים 100,אבל לטעמי זה לא מספיק לכלום .

ךדעתי האישית יש לחייב הכשרה של כמה ימים עם לפחות 600-1000 כדורים.

ההתחייבות להכשרה עצמה,תסנן כבר הרבה אנשים.

אני חושב שצריך לעשות הכשרות כל חודשיים שלושה לאחר קבלת הרישיון בשביל להטמיע את זה כמו שצריך. במשך כמה שנים. לפחות שיצברו ניסיון והכשרה טובה יותר מאשר הבדיחה הנוכחית.

לפני 52 דקות, timur2008 כתב:

כבר לא בא לי להוציא שום נשק. 

מזל שלא מאשרים עכשיו ערכות מגן למלחמת המפרץ. פשוט בושה. 

אני רואה ערכות מגן נזרקות כל הזמן לפח. אם אני מצליח להגיע אני לוקח ושומר. אם לסבב הבא של איסוף ציוד צבאי או שיהיה בבית, רע זה לא יהיה..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...