Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקרוגל חדש מה? מי? מן?

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השוק רווי במכשירים גנריים שההבדל ביניהם הוא המותג והיבואן.

אישית יש לי בשנים האחרונות מכשיר של דלונגי (על החזית כתוב "פרפקטו") והוא כנראה המיקרוגל הטוב ביותר שהיה לי.

אם אינך זקוק למכשיר עם תכונות נוספות, כגון גוף חימום, שים לב בעיקר למימדי התא (כדי שיספקו את הכלים שלכם) וכמובן להספק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוקב, גם אני צריך לרכוש, הנוכחי התקלקל אחרי מס. שנות שימוש.

מה אומרים על מידאה עד 500 ש"ח?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שים לב לנפח נטו ולמידות חיצוניות שיתאימו אם יש מגבלה.  הספק הכי גבוה שתמצא.

וחפש אחד שהוא אינוורטר, כך שהוא באמת מסוגל להוציא הספק נמוך מהמקסימום (ברגילים ההספק הוא תמיד המקסימלי ופשוט אם נדרש הספק נמוך אז חלק מהזמן לא עובד.  שיטה גרועה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שייך למה שקראתי "תכונות נוספות".

יש לי מכשירי מיקרוגל למעלה מ-30 שנה. אני יכול לספור על אצבעות יד אחת את מספר הפעמים בהם נזקקתי להספק מופחת. מבחינתי האינוורטר הוא תכונה שלא מוצדק להשקיע בה. אבל, פות"ש עם צרכיו ותקציבו.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאימי מיקרוגל LG אינוורטר כבר 5 שנים בערך. מישומה הדעות עליו קצת חלוקות בביקורות שונות אבל זה ללא כל צל של ספק המיקרוגל הכי טוב שנתקלתי בו.

א. מהמיקרוגלים היחידים שנתקלתי בהם שמחמם אחיד ולא נקודתי. גם שמחממים נוזלים (מרק, כוס מים וכו') הוא מחמם את מה שבפנים ולא את הקערה (כמו המיקרוגל סוג ז שלי).

ב. ההספק המוצהר מרגיש אמיתי, הוא חזק.. להשוואה, להפשיר פיתה אצלי במיקרוגל גנרי של מורפי ריצרד לוקח חצי דקה ולפעמים צריך עוד קצת כי איזה רבע פיתה נשארה קפואה. בLG אם אני שם יותר מ20 שניות הלכה הפיתה.

ג. הפשרה שבאמת שימושית. בגלל שהוא אינוורטר הוא לא נותן פולסים אלא מחמם רציף בעוצמה נמוכה וזה מוכיח את יעילותו. הפשרתי כמה פעמים בשר, לא בישל לי חלקים ולא השאיר אחרים קפואים.

בקיצור, ממליץ.

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=939832

עוד דגם שאני יכול לזרוק עליו מילה טובה - הסמסונג הזה:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=985488

נמצא אצל ההורים של אישתי וגם אצל אחותה. הוא קצת פחות חזק מהLG אבל במחיר שהוא עולה אין ספק שהוא מצויין מחמם די אחיד ומהיר. נקודה אחת רעה זה שבעבודה ממושכת הוא מאוד מתחמם חיצונית. מאוד.

• אהבתי 2

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה אחת - ממשק.

יש מכשירים שהם פשוט בלתי נסבלים. לא ברור מה שום כפתור עושה וכיוון של שעון זה בניחושים, עד הפסקת החשמל הבאה. 

קנה רק מיקרוגל שבהסתכלות על הכפתורים תוך כמה שניות אתה מקבל מושג מה כל דבר עושה, ולא כזה שדורש יכולת פענוח של הירוגליפים.

דבר נוסף,

להורים של אשתי יש מידאה אינוורטר שגם סובל מממשק גרוע וגם ממשיך להרעיש כאילו המנוע עובד גם אחרי שסיים את ההפעלה. זה נורא.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שני מיקרוגלים שלא חיו יותר מידי - למיטב זכרוני אחד היה סמסונג, האחר גנרי משופרסל ב-300 ₪. הדילונגי הנוכחי כבר לפחות בן 5-6, רק לאחרונה מתחיל להראות סימני עייפות של הלחצנים, וגם זה רק משהו אקראי בתדירות נמוכה, שעדיין לא מציק.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילת המפתח פה זה באמת ממשק. 

יש לי אחד גנרי אנלוגי. שני כפתורים עגולים וזהו. טיימר ועוצמה. כשימות אחליף באותו סוג. אין לו מחשב AI. 

בנתיים עובד כ 4 שנים ואני מרוצה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי דלונגי שהחזיק כמה שנים טובות (לא זוכר כמה) ומעברי דירה. נוח לשימוש. 

אני לא יכול להמליץ עליו ספציפית כי מדובר על מכשיר ישן, והטכנולוגייה זזה עם הזמן (קדימה או אחורה, הדיעות חלוקות...). 

כיום עם סמסונג, ממשק זוועה. לא ניתן להגדיר זמן שאיננו בכפולות של 30 שניות בצורה קלה (או בכלל, לא התעמקתי עד כדי כך האמת). 

לא חשבתי שממשק יהווה בעייה, הייתי בטוח שכולם "אותו טעם". 

אז"ש.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצטרף להמלצה לשים לב לממשק.

קשה היום למצוא מכשירים עם תפעול אנלוגי (בעיקר בגדולים שבהם), אבל גם בתפעול דיגיטלי יש נוחים וידידותיים יותר ופחות.

לי למשל מאוד חשוב שתהיה הפעלה מהירה בלחיצה בודדת לחצי דקה.

(מקום העבודה שלי רכש מכשירים חדשים שבימים הראשונים עמדו סביבם 10 מהנדסים וניסו להבין איך לתפעל, ואם נגעת בטעות באחד הכפתורים הפעלת מוד של טוסטר אובן והמסת את קופסת הפלסטיק).

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מתי בפעם האחרונה שמעתי על מיקרוגל שהתקלקל.

יש לי מיקרוגל של סמסונג שקניתי ב450 שקל כולל משלוח,הוא שחור והשתלב לי יפה במטבח הקודם.

בדיעבד,הייתי קונה אחד ב200 של זקש.

בטח גם ישרוד עשור.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בפורום היה מישהו שביקש הדרכה לתיקון מיקרוגל.

השיעול שציינתי קודם הוא לחצן שכנראה מתקרב לסוף דרכו אחרי עשרות אלפי לחיצות ויותר. בכל זאת, לחצן 30 השניות נלחץ לפחות 30-50 פעם ביום, והמכשיר לא צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...