Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום וברכה, בקשר לרכב קיה ספורטז' Urban אוט' 1.6 (133 כ"ס)

meiryu100
שימו לב! השרשור הזה בן 569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הרכב הזה מומלץ ? ויש הרבה טוענים שהמנוע 1591 סמ״ק הוא לא טוב ועדיף את ה 2000, מה אתם אומרים ?

ומי מכיר את הטענה הזאת של ה 1591 וה2000 שיש בניהם שוני כזה גדול ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לקחת את גירסת ה1.6 

נהגתי עליו והוא היה מאד איטי, כבד ועצל.

ממש לא מהנה לנהיגה

לדעתי המנוע פשוט קטן לרכב הזה וחד משמעית  גירסת ה2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות מה שנאמר, זה עדיין רכב לא רע בכלל.

לשעבר להיט מכירות. 

ליד ה-2 ליטר הוא קצת איטי. אבל בסך הכל נוח מאוד, שקט, מרווח ודי אמין.

יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון כמה "מחלות" אופייניות.

1- פנסים קדמיים שחלקם אינם עוברים טסט, עקב תאורה חלשה.

2- ריצודים בתאורה בסיבובי מנוע סר"ק,

3- תצרוכת דלק גרועה מאוד, יחסית לנפח המנוע.

בלי שום קשר לכל זה , לקחת לבדיקה במכון, לפני הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין ה1.6 ו ה2.0 יש הבדל משמעותי.

גם אני התלבטתי בזמנו.

בתקציב של ה 1.6 לקחתי מיצובישי ASX עם מנוע 2.0 שלדעתי האישית, הצנועה והלא מחייבת עדיף מול הספורטאז 1.6 (ההשוואה היא על בסיס מחיר ולא נפח מנוע)

אם אתה יכול להרשות לעצמך ספורטאז 2.0 אז היא עדיפה כמובן, אבל גם יקרה יותר.
כמו שכתב קודמי ועדיין... גם הספורטאז 1.6 לא רכב רע

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף ספורטאג' 2.0 חד משמעית, אני אומר זאת בתור אחד שהחליף מספורטאג' 1.6 אורבן ל 2.0 אורבן.

לפחות בחיפה, ההבדל מורגש היטב,

לגבי ההשוואה מול הASX, תהנה עם המיצובישי, אך לא חושב שיש מה להשוות כאן, זה כמו להשוות מיצובישי אטראג' בגולף,

הספורטאג' הרבה יותר איכותי, מרווח, נוח ...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב אמור לנסוע באזור מישורי כל הזמן, לנהגים רגועים הוא סוחב בסדר. אפילו הילוכים ראשון שני שלו יחסית קצרים והוא בסדר. באיזור הררי כמו חיפה וירושלים, בסיטואציות שהוא עמוס, אז יהיה לו יותר קשה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם טוסון מנוע 2000 שיש לאבא שלי הוא גם כן רכב עצל, מרגיש כבד אין מה לעשות.

אם המחיר ממש משתלם ויש איזה רכב ספציפי שהוא עסקה טובה אז לך על ה1600, אחרת אם אתה יכול למתוח קצת תקציב או לרדת בשנתון אז עדיף לחפש 2000 או אם בכלל אתה רוצה להתפנק אז תיקח ספורטאז׳ עם 1600 טורבו שצץ כבר ב2016-2017.

לפני שקנינו את הרכב של אבא שלי עשינו גם סיבוב על ה1600, הרכב שומר על הילוכים נמוכים כדי לאפשר תנועה זריזה וזה קצת מרעיש ומתיש אבל מאפשר התנהלות טובה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים מעולים למשפחה, הייתי בהתלבטות דומה לאחרונה.

מניח שאתה מכוון לשנת 2016 צפונה. במישור כנראה לא תרגיש הבדל, במאמץ (עליות, עקיפות וכו') יהיה הבדל.

ההפרש במחירים בין הגרסאות, לדעתי, אינו מצדיק "התפשרות" על ה1.6.

בנוסף, אם חשוב לך וו גרירה, גרסאת ה1.6 לא רלוונטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.10.2022 בשעה 13:11, roy007 כתב:

לא ממליץ לקחת את גירסת ה1.6 

נהגתי עליו והוא היה מאד איטי, כבד ועצל.

ממש לא מהנה לנהיגה

לדעתי המנוע פשוט קטן לרכב הזה וחד משמעית  גירסת ה2.0

גם אני נסעתי לא מעט (אלפי קילומטרים) עם ה1.6, סוחב בסדר גמור ביחס למשפחתית רגילה ולצרכים סטנדרטיים.

ואכן ה2.0 ליטר חזקה משמעותית אבל עדיין ה 1.6 רכב אמין, מרווח ומצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...