Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי מודול כרית אוויר, נעצר במכס לצורך בדיקה ונשלח טופס למלא פרטים

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם המחשב החדש תקין, כנראה שיש צורך בביצוע קונפיגרציות והתאמה לרכב שלך, לכן אתה רואה הרבה תקלות שלא היו במחשב הישן, למרות שגם אם המק"ט מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה עמוס

אם  כבר פרקתי את כל הקונסולה בין  הכיסאות והכל  פתוח,נראה שאמשיך  עם  עצתך 

אעבור על  הכל פירוק מלא ומשם לחיישן.מה שלא מובן  לי , אם  כבר יש מודול בכל  העסק הזה

אז למה צריך  לחפש עם  נר את  התקלה ואין  קריאה יותר ספציפית היכן  הכשל?!

בהנחה שהמחשב החדש תקין, ניסו  למחוק במוסך ולא היה ניתן,ולא כולם  עושים/רוצים/יודעים להתעסק עם  קינפוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, nimo כתב:

אז למה צריך  לחפש עם  נר את  התקלה ואין  קריאה יותר ספציפית היכן  הכשל?!

משום שמדובר ברטיבות שיוצרת קצר  איפהשהוא. 

ממה שאני מכיר המחשב ייתן לך תקלה על חיישן נוסע "occupancy sensor". צריך להיות רשום אם התקלה קבועה או ספורדית. כשזה ספורדי, הרבה פעמים רואים שניתן למחוק את התקלה, אבל ברגע שמישהו יושב על הכיסא התקלה חוזרת. במקרה כזה זה החיישן עצמו.

הרבה אנשים שרוצים לחסוך את העבודה של החלפת החיישן שמים נגד כלשהו במקום שמרמה את המחשב וגורם לו לחשוב שיש כל הזמן נוסע במושב.

החיישן נועד למנוע הפעלת כרית אויר על תינוק בסלקל, לכן אני לא אוהב את הפתרון הזה (למרות שאני לא מסיע תינוקות מקדימה).

מנגד, ראיתי מקרים בתקלה קבועה שהחלפת מודול קטן מתחת למושב (לא המחשב הראשי של הכריות אויר) פתרה את הבעיה. 

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן בלינק,אפשר לראות  את  כל הרכיבים של הכיסא.

קוד  תקלה  אצלי 93D7  לגמרי קבוע,מהרגע שהסוויץ' דולק.

אנסה להתעסק עם  הכיסא והחיישנים בהמשך השבוע,לגבי הקונקטור הצהוב (נראה לי כמו  קופסת  חיבורים ולא יותר) 

הלוואי והוא מקור הבעיה למרות  ששום נוזל  לא הגיע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...