Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי סאבוופר

DragonFly
שימו לב! השרשור הזה בן 7710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנתיים (כן, דיי מזמן) קניתי סאב Alpine "10.

התקינו את הסאב בתוך תיבה עם פורט. אחרי שקראתי כאן קצת וגם העובדה שהשמיעה לא משהו, הורדתי את הוראות ההתקנה ונראה לי שהסאב אמור לשבת בתיבה סגורה בכלל.

הסאב מחובר ביחד עם קומפוננט למגבר pioneer Gm-x404 שנותן משהו כמו 4*50

מישהו יכול לאשר?

SWS-2549.zip

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך הדבר.

אתה צריך (לפי המפרט) תיבה בנפח של 45 ליטר. או 1.59 פיט רבועים.

לפי מה שיצא לי (בהנחה שפיט הוא 33 ס"מ) 0.5247 מטרים רבועים.

כמובן תיבה אטומה.

אלא אם כן "SEALED" אומר משהו אחר חוץ מאטום. :wink:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה אבנה לבד את התיבה, באותה הזדמנות עוד כמה שאלות: :D

45 ליטר זו תיבה ממש גדולה, שמתי לב שסאבים יותר גדולים מסתפקים בתיבות הרבה יותר קטנות, יש כאן איזשהו היגיון?

בנוסף, האם מומלץ MDF משיקולי עלות או שזה באמת העץ הטוב ביותר למטרה זו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון החומר ממנו אתה עושה את התיבה הוא לא קריטי כל עוד אתה לא משתמש בפורמייקה 2 מ"מ. יש שיאמרו שעץ אורן או כל עץ מלא יותר טוב אבל לדעתי ההבדל הוא זניח ולכן ישנה את הפשרה באמצע בין עץ מלא לפורמייקה והוא - ה-MDF.

כמו שאמרתי לך בפרטי MDF 18 מ"מ יעשה את העבודה מצוין.

ובנוגע לנפח התיבה היצרן כנראה בדק את הסאב שלו בכמה תיבות ומצא לנכון שתיבה של 45 ליטר היא המתאימה ביותר, אם יש לך זמן ותקציב אתה יכול לנסות כמה תיבות אבל לדעתי הדבר מיותר לחלוטין. לך עם המלצת היצרן או שתנסה בעזרת תוכנה שבה תכניס את הפרמטרים של הסאב (הספק, גודל, נצילות וכו'..) והיא תגיד מה הנפח. אני מניח שהיצרן לא סתם אמר ש-45 ליטר מתאים.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה קודם כל.

שאלה אחרונה: נתון שנפח הרמקול הוא 346.4 האם עלי לבנות תיבה בנפח 45 או בנפח 45+346.4?

וואו שאלה טובה..!

אני לא סגור על זה אבל אני נוטה חזק מאד לעבר זה שהתיבה צריכה להיות 45 ליטר ללא התחשבות בנפח הסאב. כלומר 45 ליטר וזהו.

אבל שוב, אני לא בטוח...

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה קודם כל.

שאלה אחרונה: נתון שנפח הרמקול הוא 346.4 האם עלי לבנות תיבה בנפח 45 או בנפח 45+346.4?

אז ככה , הנפח של הרמקול עצמו הוא 3.2 ליטר ולא מה שרשמת!!!!!!!!!!

אם אתה רוצה אתה יכול להוסיף את זה לנפח התיבה (3.2L).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדברים על נפח תיבה מדברים על הנפח שהסאב צריך לראות כלומר על נפח התיבה צריך להוסיף את נפח הסאב, הפורט אם יש וכל חיזוקים בתוך התיבה שלוקחים נפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדברים על נפח תיבה מדברים על הנפח שהסאב צריך לראות כלומר על נפח התיבה צריך להוסיף את נפח הסאב, הפורט אם יש וכל חיזוקים בתוך התיבה שלוקחים נפח.

נו שוין, לא סתם הייתי לא בטוח!

תודה על התיקון אייל!

ראלימן,

6:2 למנצ'סטר על ניוקאסל!

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...