Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לאחר תאונה - לערב ביטוח או לא?

שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים,

מישהו פגע לי ברכב ועשה נזק לטמבון ולכנף הקדמית.
הוא לא אמר את המילים "אני אשם" או משהו בסגנון אבל הוא מוכן לתקן את הרכב במוסך פחחות וצבע די מוכר באזור שלי מבלי לערב ביטוח כמובן.
השאלה שלי היא האם כדאי בכל זאת לערב ביטוח כי אני חושש שיש נזק מעבר למכה בפח או אפילו ירידת ערך שרק שמאי יכול לקבוע.
מצד שני אם אני הולך דרך הביטוח ומתקו במוסך של החברת ביטוח יכול להיות שהנהג הפוגע יערים קשיים ולא יאשר ואז נלך למשפט.

חשבתי ללכת למוסך מורשה לקבל חוות דעת על המכה או יגידו שזה רק פח..
מה אתם ממליצים? 

צירפתי תמונה של המכה, זה גם הטמבון וגם הכנף שמתחת לפנס.

20220701_124716.jpg

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה כמו נזק קטן, רק צריך לוודא שאין משהו שלא נראה במבט ראשון, כמו שבר בפנס (למשל - יכול להיות בתושבת שלו כך שהוא לא ניתן לכיוון).

הדרך ההוגנת תהיה לקבל הצעת מחיר (אחת או יותר) ממוסך(ים) המקובל(ים) עליך ולהגיש אותה לפוגע, ואז הוא יחליט כיצד לנהוג. אם אין לו נזק משמעותי סביר מאד שהעניין יסגר ביניכם עם שטרות כחולים בודדים (או העברה בביט). וכמובן, יהיה עליך לתת לו מכתב שבו תאשר שאין לך דרישות נוספות בגין פגיעה זו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...