Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר התחבורה הגדול של משרד התחבורה

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המבט שלי,

שר שאכפת לו מאזרח שברח לו האוטובוס,

ברור לי שאכפת לו מהבעיות הגדולות של התחבורה הציבורית והפרטית.

אפרופו 'הורדוס',

ספציפית בתחום התשתיות, נתן פה איזה תנופה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 שעות, race driver כתב:

תחום התשתיות

מוטה רכב פרטי, שזה סבבה אבל לא מספיק כי זו לא הדרך היחידה להתנייד

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סבבה, זה הפוך ממה שכל העולם (המפותח) כבר הבין. הוספת קיבולת לנתיבי תחבורה שמשמשים רכבים פרטיים זה כמו אדם שמן שקונה מכנס במידה יותר גדולה. זה יעבוד לתקופה עד שגם המידה הזו תהיה לו קטנה. הפתרון זה לשנות הרגלים. במקרה הזה להשקיע בפיתוח תחב"צ יעילה, שבתחום הזה עד כמה שאני יודע התרומה שלו היתה זניחה. בכל מקרה אין מה להתגאות בלפתוח עוד ועוד מחלפים וכבישים, זה פשוט מנותק מכל המחקרים בתחום.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האזרח הפשוט לא קורא מחקרים, הוא שומע שהשקיעו מיליארדים על מחלף, מרגיש שירד קצת העומס וזה מספיק לו. וזאת הבעיה, עושים מה שנח באותו רגע ולא חושבים על העתיד. בכל התכניות שאני מכיר מדברים כל הזמן על חשיבות התחבורה הציבורית וכמה מסתמכים עליה שהיא תחליף את הרכב הפרטי ובמקביל דורשים כבישים רחבים מאד כדי לאפשר מקום ליותר נתיבים וחניות. צריך להחליט במה משקיעים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לנו את הפריבילגיה לבחור או הרחבת תשתיות או תח"צ,

בקטסטרופה שנוצרת פה

אנחנו חייבים גם וגם בפול גז.

מידי שנה נוספים על הכבישים מאות אלפי רכבים,

ואנחנו בדרך להיות המדינה הצפופה בעולם (עפ"י OECD).

עם זאת, איפה שזה אחד על חשבון השני,

כמובן צריך לתת העדפה לתח"צ,

אין ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שיש סקר אולי זה ישנה קצת את הניתוק של המושכים בחוטים

הנה דוגמא

רכבות זה הדבר הכי הכי חשוב 

כשכל המטרופולינים הגדולים יהיו מחוברים ברכבות לא תהיה סיבה ליסוע עם הרכב 

אבל הבעיה היא שגם כשעשו משהו בעניין עשו את זה בצורה מנותקת שרואה את הכל במשקפי מדינת תל אביב אני אסביר :

הפרוייקט של חיבור המרכז  שמונה כמה מליוני אנשים לירושלים

נתן מענה חלקי כיוון שהוא עוזר רק למי שגר בתל אביב או רוצה להגיע מי-ם לתל אביב  (והרצליה)

מה עם פתח תקווה ראש העין רמת השרון בני ברק רמת גן (מזרח)גבעת שמואל ראשלצ  ,שהם ביחד פי כמה מתל אביב !!!!!! בשביל אנשים כאלו הרכת לא רלוונטית כי להגיע אליה לבד זה חצי שעה  במקרה הטוב, ו

קו רכבת נוסף שהיה עובר על ציר כביש 4 והיה מתחבר לקו הרכבת שנוסעת לירושלים היה מפחית את כל הפקק שנקרא כביש גהה 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ידנישמעת פעם על קונקשן? נוסעים מירושלים לת"א ההגנה או סבידור ושם עוברים לרכבת לחיפה או באר שבע או ראשון או פ"ת. בדיוק כמו בכל מערכת רכבות בעולם.

מה לעשות, קו רכבת הוא דבר יקר, תופס מקום וזמן הבניה אורך שנים. את המשאבים האלה יש,להקצות לפי הדרישה והיכולת. כנראה שהדרישה לנסיעות בין פ"ת לירושלים לא מצדיקה הקמת קו ישיר, מה גם שנעשות השקעות עתק ברק"ל ובמטרו שישפרו מאוד את הקישור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ידני כתב:

כשכל המטרופולינים הגדולים יהיו מחוברים ברכבות לא תהיה סיבה ליסוע עם הרכב 

זה לא נכון, מה עם להתנייד בתוך העיר? לא עוזר לי רק להיות בעיר, צריך להגיע למקומות ספציפים.

אתה צריך גם תחבורה ציבורית עירונית טובה, לא רק בין עירונית. (אם אתה רוצה להשאיר את הרכב בבית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חצי שעה אחרונה למענה על הסקר. בוא ניתן פוש אחרון לפני הסיום...

ענו על הסקר כ148,671 אנשים בסקר המדובר, שהם בעצם 1 אחוז בודד. כמדומני, זה הסקר שהשתתפו (מרצון) הכי הרבה אנשים בישראל

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו עכשיו כשהסקר נסגר ונשלח הכל בטח יהיה טוב יותר הוקל לי 

אפשר להרים כוסית

אלך לישון מוקדם בטח מחר בשעות הבוקר המוקדמות הדחפורים מתחת לבית שלי לסלילת מסלולי אופנים

עריכה אחרונה על ידי ידני
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ידני כתב:

זהו עכשיו כשהסקר נסגר ונשלח הכל בטח יהיה טוב יותר הוקל לי 

אפשר להרים כוסית

אלך לישון מוקדם בטח מחר בשעות הבוקר המוקדמות הדחפורים מתחת לבית שלי לסלילת מסלולי אופנים

אז זהו אני גר בפ"ת,

הבוקר סגרו את כל הכבישים בעיר כי התחילו לעבוד על המטרו😀

זריזים אומרים שתוך שבועים הם מסימים😀

ועכשיו ברצינות,

כלום ושום דבר לא הולך להשתנות מהסקר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקר לא ישנה כלום ויעזור כמו כוסות רוח למת
משתמש בתחבורה ציבורית כבר 5 שנים מידי יום ונראה שלא מעניין את כול מושכי החוטים וההנהלה הבכירה של כול גוף תחבורתי ומשרד התחבורה מה קורה בשטח.

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...