Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת של המומחים לייעוץ ברכישת רכב חדש

שמוליק_סיגל
שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מתלבט ברכישת רכב חדש ואשמח לדעתכם מה עדיף לרכוש?

פיגו 3008 פרמיום אל מול טויוטה ראב 4 אקספריינס.

שניהם במחיר 200K שקל

הנתונים הבאים עשויים להיות משמעותיים לחוות דעתכם:

קנייה במזומן

נוסע סדר גודל של 10K ק"מ בשנה

לא ילד בשנות העשרים שלושים אלה אדם בגילאי ה- 60 + כך שאין ילדים בכסאות בטיחות

לא מחפש לעשות רושם אלה מחפש נסיעה נוחה , נעימה בטוחה וטובה עם מינימום הוצאות על טיפולים ואחזקה שוטפת. 

תודה מראש לכל העוזרים בנושא. 

עריכה אחרונה על ידי שמוליק_סיגל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים קצת נתונים - למשל כמה נוסעים יסעו ברכב באופן שגרתי, ובאיזה דרכים.

סתם, לדוגמה, אם הצפי הוא לנהג ואולי נוסע אחד, ורוב הנסיעות בעיר, הייתי מחפש רכב הרבה יותר קטן, כזה שיתמרן בסמטאות ויחליק בקלות לחניה צפופה..

אם העלויות השוטפות מטרידות אותי הייתי מחפש רכב יותר זול, כזה עם ירידת ערך הרבה יותר קטנה (אל תשכח, ירידת הערך היא בערך חצי מהוצאות הרכב, אם לא יותר). ורכב יותר קטן גם יצרוך פחות דלק, אם כי בנסועה שלך מדובר בהפרש שולי לגמרי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

חסרים קצת נתונים - למשל כמה נוסעים יסעו ברכב באופן שגרתי, ובאיזה דרכים.

סתם, לדוגמה, אם הצפי הוא לנהג ואולי נוסע אחד, ורוב הנסיעות בעיר, הייתי מחפש רכב הרבה יותר קטן, כזה שיתמרן בסמטאות ויחליק בקלות לחניה צפופה..

אם העלויות השוטפות מטרידות אותי הייתי מחפש רכב יותר זול, כזה עם ירידת ערך הרבה יותר קטנה (אל תשכח, ירידת הערך היא בערך חצי מהוצאות הרכב, אם לא יותר). ורכב יותר קטן גם יצרוך פחות דלק, אם כי בנסועה שלך מדובר בהפרש שולי לגמרי.

מרבית הזמן 2-3 נוסעים. 

מחפש רכב גבוהה בשל נוחות כניסה / יציאה וישיבה בתנוחה מוגבהת מרכב פרטי. 

הנסיעות מגוונות בעיר ומחוצה לה ופחות שטח. 

דלק פחות משמעותי אם כי מחפש נוחות נסיעה ברכב מרווח ולאו דווקא רכב קטן וחסכוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה יהיה חסכוני יותר, זה לא מאוד קריטי בנוסעה שנתית כזאת, אבל כדאי לבדוק מראש גם מחירי ביטוח, ואולי אפילו טיפולים כדי לבדוק איזה רכב יהיה זול יותר בסיכום הכללי.

לשניהם יש שמירת ערך טובה מאוד נכון לעכשיו, וגם ביקוש גבוה. אצל ראב 4 זה מאז ומתמיד, אצל 3008 זה בדור הנוכחי בלבד.

הפיגו מאובזר יותר, תא הנוסעים מרגיש איכותי ומעוצב, והרכב נוח ומהנה יותר לנהיגה. לחובתו הנדסת אנוש מורכבת שדורשת מעט תרגול.

ראב 4 מרגיש גדול וכבד יותר, כיול המתלים מעט רך יותר אבל לא הופך אותו לנוח מהפיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...