Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הצמיגים של חברת falken

שימו לב! השרשור הזה בן 807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי את ה310 שלהם,על מאזדה ספיריט במשך שנה בערך והיו מצויינים. 

נכון זה לא מישלן ps4 אבל לנסיעה בקצב רגיל וקצת מעבר לו צמיג מצויין. 

שחיקה נמוכה,אוחז ובולם טוב גם ברטוב. 

האופציה אולי הכי טובה לצמיג טוב במחיר נוח...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.1.2022 בשעה 21:55, aviv119802014 כתב:

תודה

איך הרכבים של חברת טויוטה?

ואללה אחלה.

אתה מדבר על יאריס בת 15 שנה מליסינג? או על הסופרה החדשה? לא יודע.

זה בערך המקביל לשאלה ששאלת.

בגדול - זו אחת החברות צמיגים המובילות בעולם ובהחלט שם נחשב. אבל זה יורד לרמת הדרישות והדגם. יש להם צמיגים בינוניים להחריד - ויש להם צמיגים שעושים מהPS4 קציצות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פריג'י כתב:

לפאלקן, תחת המותג הזה?

+azensis rt615k או RT660 לדוגמא - שניהם צמיגי 200TW שבלי למצמץ לוקחים את הPS4. מן הסתם הכל עניין של קטגוריה.

הPS4 צמיג יומיומי ספורטיבי לא רע. לקטגוריה שלו - אפילו מעולה. אבל יש צמיגים בכמה קטגוריות מעליו.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אולי לא הבנתם מה בדיוק אני שואל?

אנסה להבהיר

התכוונתי, האם לפאלקן יש דגם שממוצב ברמה זהה ומנצח בהשוואות של ביצועיםז?

למשל כמו ש- ziex ze 310 לא מנצח energy saver ולא primacy (הוא ממוצב ביניהם)

וכמו שסינסרה לא מנצח... בערך שום דגם רציני של יצרן מוביל (להוציא נבלות כמו גודייר איגל ספורט או דנלופ spfm800).

אני יודע שפאלקן אכן משקיעים ונחשבים ממש לא רע - גם בצמיגי כביש/מירוצים וגם בצמיגי שטח, אבל תמיד הייתי תחת הרושם שהם נותנים אלטרנטיבה תקציבית לגדולים ולא מצליחים או מנסים להתעלות בביצועים עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שאלה רחבה מדי ואתה בוחר דגם שהוא מראש מיועד למחיר נמוך (וזול מ2 אלו שציינת משמעותית לזכרוני - ובהפרשים משמעותיים)

בא נסכם שהם יצרן מוביל שיש לו הרבה ליינים ובמקרה של השוואה מול מישלין בהרבה מקרים תוכל לעלות עוד כמה רמות / קטגוריות בפאלקן לעומת המשלין באותה רמת מחיר.

הם לא יצרן Budget.

ככל שעולים בקטגוריות מעל ה4S וכו - אגב - דיי הרבה יצרנים עושים עבודה יותר טובה ממישלין שבעיקר שומרת על המקום שלה שם בזכות צמיגי OEM למידות מאוד מיוחדות (כמו פורשים מסוימות)

עריכה אחרונה על ידי Liviur

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צמיג מומלץ של פאלקן במידה 235 40 18? דגש על נסיעה שקטה, ספורטיביות במקום השני.

כרגע אני נוטה לכיוון של אסימטריק 5

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אותם על מאזדה 3 ספיריט 15 ולא אהבתי אותם בכלל.

הצמיג קשה מאד ללא קשר ללחץ האוויר, אחיזה סבבה אבל הוא פשוט לא היה לי נוח.

החלפתי למישלין PS4 וההבדל שמיים וארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שההבדל שמיים וארץ, הצמיג ש'מתחרה' בפאלקן 310 בליין של מישלן הוא הפרימסי 4, וגם שם הוא מנצח כמעט בכל קטגוריה פרט לאחיזה, בה הם די קרובים למיטב זכרוני.
הגדולה של מישלן, גודייר ושאר המותגים המובילים היא שהם יודעים לעשות צמיגים ספורטיביים-לכביש בלי להתפשר יותר מדי על הנוחות, המשקל העצמי, הדופן הרכב וכו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.2.2022 בשעה 21:44, shellcase כתב:

ברור שההבדל שמיים וארץ, הצמיג ש'מתחרה' בפאלקן 310 בליין של מישלן הוא הפרימסי 4, וגם שם הוא מנצח כמעט בכל קטגוריה פרט לאחיזה, בה הם די קרובים למיטב זכרוני.
הגדולה של מישלן, גודייר ושאר המותגים המובילים היא שהם יודעים לעשות צמיגים ספורטיביים-לכביש בלי להתפשר יותר מדי על הנוחות, המשקל העצמי, הדופן הרכב וכו.

אתה אומר עדיף פרימסי 4 על הפאלקן 310? כי זה כנראה הצמיג שחשבתי לשים בפעם הבאה, כרגע אני עם הפאלקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...