Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת משטרה - חברת NSO בשירות משטרת ישראל: פריצות לטלפון של אזרחים ללא פיקוח או בקרה

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפליקציה לגיטימית מהחנות לא תכיל בהגדרה Zero Day, אף פעם, זה בזבוז משאבים אדיר (Zero Day טוב שווה 7 ספרות בדולרים).

היא גם לא תכיל One Day (בטח לאורך זמן) כי סריקות אוטומטיות שקורות בכל החנויות הגדולות (אפילו כאלה של טלוויזיות חכמות) יתפסו את זה.

היא גם לא תכיל Backdoor כי מהר מאוד יעלו על זה.

היא יכולה אולי להכיל PiggyBank אבל גם זה לא יחזיק הרבה זמן.

מה שכן יותר סביר זה אכן להתקין נניח אפליקציה או שירות עם PiggyBank ע"י חיבור פיזי / WIFI / BT / SMS / MMS

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

היא גם לא תכיל Backdoor כי מהר מאוד יעלו על זה.

אגב - דווקא בזה יש פיקנטריות - לא בגלל שמפתחים הכניסו בכוונה - אלא כל מני SDKים צד שלישי או תקיפות ברמת משיכת קוד third party / הורדת IDEים ממקומות מפוקפקים שהכניסו עוד דברים. בעיקר בעניין של איסוף ומכירת נתונים. זה גרם לזה שחנויות מריצות מחדש גם לאורך זמן את הבדיקות כשהן מתעדכנות ודברים חדשים מתגלים.

כל הנושא הזה אגב מאוד מחדד את זה ש:

1. אל תשתמשו ברומים מפוקפקים ותתנו Root / jailbreak בלי להבין שאתם בעצם פותחים את כל המכשיר למי שבא לו.

2. באנדרואיד (וגם בiOS עם Enterprise certificate) אל תורידו אפליקציות מחוץ לחנות!

3. אלא אם כן אתם יודעים בול מה זה - Configuration profile לפלאפונים זה כלי חזק בצורה יוצאת דופן! ולכן כל מני שירותי VPN מפוקפקים שמשתמשים בהם או Content managers חושפים בפוטנציה את כל התעבורה של הפלאפון שלכם.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Liviur כתב:

אגב - דווקא בזה יש פיקנטריות - לא בגלל שמפתחים הכניסו בכוונה - אלא כל מני SDKים צד שלישי או תקיפות ברמת משיכת קוד third party / הורדת IDEים ממקומות מפוקפקים שהכניסו עוד דברים. בעיקר בעניין של איסוף ומכירת נתונים. זה גרם לזה שחנויות מריצות מחדש גם לאורך זמן את הבדיקות כשהן מתעדכנות ודברים חדשים מתגלים.

זה יותר בעיות של מפתחים מאשר משתמשים

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ומי הראשון להקפיץ את השרשור? 😉🤣

לעניינו, משטרת ישראל היא בדיחה עם דובר כל כך גרוע שחבל שלקחו אותו לדוברות

הוא עושה יותר נזק מתועלת למשטרה שנמצאת במצב לא טוב מאז שומר החומות, ששם ירדה כוחה של המשטרה עוד יותר מלפני שגם ככה היה מצבה ירוד. 

עדיין משטרת ישראל קוראת לאפליקציית טלגרם "טלגראס"

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כן אה? הם מפיקים סרטוני תדמית ברמה של הסרטון האחרון של ש"ס, במקום באמת לעשות משהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, SlowRide כתב:

כן אה? הם מפיקים סרטוני תדמית ברמה של הסרטון האחרון של ש"ס, במקום באמת לעשות משהו.

לאא הכרתי את העניין סרטוני תדמית, יש איפה שהוא דוגמה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בעמוד פייסבוק שלהם.

יש איזה סרטון שהם פושטים על מחסן עם עציצים של קנאביס, זה כל כך מבוים כאילו במשטרה יש מגמת משחק וקולנוע.

ראיתי גם איזו כתבה שהם צילמו סרטוני תדמית בשכונה ערבית כאילו הם עושים חיפושים בבתים והתושבים שם לא הבינו מה רוצים מהחיים שלהם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבכיר לשעבר דחה את הטענות שהמשטרה הסתירה ממערכת המשפט את השימוש בתוכנה. "את השופט לא מעניין הכלי, מעניין אותו מה אתה הולך לקחת. מה אכפת לך אם הבאתי את האיכון מהרשת הסלולרית או מ-GPS של האפליקציה הזו או השנייה? מה שמעניין את השופט זה אם אני לוקח את האיכונים שלך בכל רגע נתון ואיפה אתה נמצא, אם אני נכנס עכשיו לחומר מסוים שאגור אצלך".
"בכל מקרה יש פה חדירה לפרטיות, אז מה זה חשוב איך הבאת?", הדגיש הבכיר. "אם חיברת למסך של המיטה או הדבקת לו לתקרה – בסוף שמעת מה קורה בחדר המיטות, זו חדירה לפרטיות. מה זה משנה הטכנולוגיה? יש מיליון טכנולוגיות". [מקור]

התירוץ הזה גם יתפוס לדוחות שמקבלים? תביעות אחרות?

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבכיר עוד לא הבין לגודל הסיפור שהוא נכנס אליו.

אבל זה לא מפתיע, כי הבכירים (כולל השר הממונה והשר הקודם) גם הם לא הבינו

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא מורכב. אבל אנסה קצת לארגן את "תת הנושאים"

לגבי החוק מול המציאות למשל - בנושא נתוני תקשורת או האזנות הסתר, ככל שזה פוגש את המציאות אין בזה ממש מכיוון שהיום יש הצפנה מקצה לקצה. לכן בהגדרה "חייבים" לגשת ליחידת הקצה=למכשיר הנייד. כאן מגיעים לנושא אחר -ציוד מיחשוב .

חיפוש בציוד מיחשוב מחייב שתהיה אחיזה בו, כלאמר בשלב "החקירה הגלויה" - שוב לא מתאים למצב. 

נשארנו עם מצב לא מוגדר - איך מגיעים למידע מודיעיני בשלב החקירה הסמוייה אם אף לא אחד מהחוקים הקיימים מכסה את זה.

הפתרון הוא מה שראינו , על ידי שימוש בכלים "חודרניים" בשליטה מרחוק.  לכן לדעתי יש כאן משהו עקרוני מעל ומעבר לזעקה שקמה.

ולצאת נגד הכלים השונים בגלל מי "שלחץ על ההדק" זה כמו לצאת נגד יצרני נשק או רכב שישמשו לפגיעה בחפים מפשע. 

אגב,מי שרוצה להשתעשע הנה שיעור קצר:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, zaf כתב:

ולצאת נגד הכלים השונים בגלל מי "שלחץ על ההדק" זה כמו לצאת נגד יצרני נשק או רכב שישמשו לפגיעה בחפים מפשע. 

רק לגבי זה... במיוחד לגבי ההשוואה לרכב שמגוכחת במיוחד - הם לא משחררים כלי ושמים אותו למכירה בקניון שכל אחד עם רישיון יוכל לקנות.

הם בצורה אקטיבית מפתחים כלי שאין לו שימוש חוקי ליומיום או לפנאי - ומוכרים אותו , את התפעול שלו והמשך פיתוח - במקרה הטוב לממשלות עם שיקול דעת - במקרה הרע למשטרים מפוקפקים.

יש הבדל עצום בין האחד לשני.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמתי בכוונה.

אבל אם כבר, אז הדבר נכון לכל טכנולוגיה "צבאית" שעוברת איזרוח. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה איזרוח יש פה?

זה שימוש נגד אזרחים מול נגד מטרות אוייב. 

זה לא שנתנו את האופציה להשתמש ב GPS...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...