Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת משטרה - חברת NSO בשירות משטרת ישראל: פריצות לטלפון של אזרחים ללא פיקוח או בקרה

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://omny.fm/shows/program-19/92f989f7-ea9d-4b35-a5da-ae5900d14a5e?in_playlist=program-19!podcast

התייחסות של פודקאסט מבית "דא-מארקאר" בנושא....

כרגע כלכליסט מכרו לכל העולם בלון והציגו "עדות" כעובדה...

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מרחב הויכוח בין דו"ח מררי לכלכליסט הוא בשני מישורים:

1. עובדתית - המשטרה טוענת שהיה שימוש במקרים מסוימים, וחריגה בכמה מקרים (דו"ח מררי מאשר את זה), ומאשימה את התוכנה של NSO ("סייפן"), בעוד כלכליסט טוען שזה היה נרחב יותר. המשטרה גם טוענת שלא היה שימוש לפני פתיחת חקירה, כלכליסט טוען שכן.

2. חוקית - המשטרה טוענת שזה מותר, דו"ח מררי (למרות המנדט) לא עסק בזה בכלל, וכלכליסט (יחד עם גופים נוספים) טוענים שלא.

כמו הבדיחה על ההוא ששאל מישהי אם היא תשכב איתו תמורת מיליארד דולר, אמרה כן, ותמורת 50 שקל, אמרה "מה אני זונה?" אז הוא אמר לה "על זה הסכמנו, נשארה שאלת המחיר".

היה שימוש - בוודאי, נשארה שאלת הכמות (ועניין האזנה לפני חקירה).

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://newmedia.calcalist.co.il/magazine-24-03-22/m01.html

המלצת קריאה.

יש כמה נקודות חזקות, לטעמי בעיקר הנושא של שימוש ביכולות מודיעיניות שהן כמובן פליליות, ומה שמכשיר אותן הוא העובדה שהשימוש הוא כנגד אויב במסגרת של פעולה צבאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק שהמשטרה מנסה לאחוז מקל בשני קצותיו - מצד אחד כמעט ולא משתמשים במערכת, ומצד שני השבתת המערכת פוגעת ביכולת המשטרה לעבוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...