Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדידת צריכת דלק

טורבולד
שימו לב! השרשור הזה בן 837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, עד כמה יש סטייה בין מחשב הרכב לבין הצריכה בפועל?

יש לנו פורטה 18" ובנהיגה רגועה בין עירונית המחשב מראה צריכה של בין5.4-7.7 ל100 קמ  האם זה הגיוני? עדיין לא בדקתי בין תדלוק לתדלוק אבל מעניין אותי לדעת אם יש סטיה בדרך כלל או שאפשר לסמוךבכללי על הנתונים שעל המחשב כי לא נראה לי שרכב אטמוספרי יעשה 1/18 בבין עירוני

עריכה אחרונה על ידי טורבולד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מחשב שונה, ולפחות אלה שאני מכיר נוטים לאופטימיות. מכל מקום, הערך שאתה רואה על הצג הוא רגעי, בעוד שבמשאבה אתה מקבל ממוצע לתנאי נהיגה שונים. 

הערך על הצג טוב בעיקר כדי לכוון אותך לנהיגה חסכונית במצבים להם הדבר מתאים. התייחס לערך כיחסי, לא כאבסולוטי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני, בכל המכוניות שהיו לי מחשב הרכב הראה צריכה (ממוצעת) טובה משמעותית ממה שמדדתי במשאבה.

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, טורבולד כתב:

היי, עד כמה יש סטייה בין מחשב הרכב לבין הצריכה בפועל?

יש לנו פורטה 18" ובנהיגה רגועה בין עירונית המחשב מראה צריכה של בין5.4-7.7 ל100 קמ  האם זה הגיוני? עדיין לא בדקתי בין תדלוק לתדלוק אבל מעניין אותי לדעת אם יש סטיה בדרך כלל או שאפשר לסמוךבכללי על הנתונים שעל המחשב כי לא נראה לי שרכב אטמוספרי יעשה 1/18 בבין עירוני

איך סגנון הנהיגה שלך, ומה קטע הכביש שאתה נוסע עליו שקיבלת צריכה כזו במחשב הדרך  ?

אני לדוגמה נסעתי פעם על יונדאי I35 עם בקרת שיוט על 100 קמ"ש בכביש עם שיפוע קל עד לא מורגש וקיבלתי צריכת דלק של 1:16 במחשב הדרך, אולם לא בדקתי מה הצריכה האמיתית במשאבת תדלוק. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, טורבולד כתב:

כי לא נראה לי שרכב אטמוספרי יעשה 1/18 בבין עירוני

זה לא נחשב שהוא עושה לך 1/18 כי אתה במצב הכי נח שלך. אל תשכח שיש לך תאוצות שצורכות הרבה דלק יחסית לשיוט ובנוסף לקחת את הנתון הכי טוב שהצלחת למצוא בשיוט וחישבת לפיו, כי 7.7 שגם היה בשיוט יוצא 1/13.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במאזדה 3 המחשב רכב מראה שאני צורך יותר ממה שאני בדקתי בפועל.

כמובן שבדקתי בשיטה הכי יעילה שהיא איפוס TRIP A תדלוק פול וחלוקה של הק"מ בליטרים, 3-4 בדיקות כאלה נתנו לי תוצאת צריכת דלק של ליטר ל - 11 לעומת הרכב שהציג לי ליטר ל- 9.8

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בניסאן נוט המחשב אופטימי ב 5% / 6%  מהצריכה המדודה במשאבה ובקורולה שהיתה לי בליסינג המחשב הראה כמעט כמו המשאבה.

אף פעם לא הבנתי מאיפה נובעת הסטייה . זה חישוב שכל ילד בבית ספר יסודי יכול לעשות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדברים על צריכת דלק מדברים על צריכה ממוצעת.

אם תתדלק פול טנק, תסע 90 קמ"ש בכביש ישר ותדלק שוב פול, ותחשב כמה ק"מ לליטר, אתה תגיע לתוצאות מדהימות. אבל זה לא ישקף את הצריכה האמיתית בנסיעה משולבת.

• אהבתי 1

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...