Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה נפטרים ממלאי ה-cx-30 שלהם זה סימן לבואה של מנוע skyactive x?

civil_engine
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מבין למה צריך טאצ׳?  

התפעול של מאזדה דרך הגלגלת הוא מעולה, כך שגם אני חושב שזאת ממש לא הבעיה.

היבואן של מאזדה דווקא טוב, יודע לקחת אחריות ולטפל ברכבים גם מחוץ למסגרת האחריות. זה לא טריוויאלי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה לא נכון בתמחור של מאזדה.

הCX-30 הוא עוף קצת מוזר הוא SUV-C קומפקטי על כל המשתמשע מכך. הוא מבוסס על הפלטפורמה של המאזדה 3 ולכן נמצא בקטגוריה אחת מעל כל הSUV-B הקטנים במתומחרים ב+-130 אלף שקל (סטוניק, וניו, 2008, קאמיק, CX-3).

הCX-30 הוא ג'יפון לאנשים שמחפשים את הערך המוסף של רכב מקטגוריה אחת מעל  (בידוד רעשים, הרגשה מוצקה, חומרים) אך לא צריכים את הגודל ומרוב הפנים של ג'יפון גדול.

אגב גם המנועים שלהם בפועל לא כאלו זללניים במיוחד בכביש מהיר, הדבר היחיד שבאמת חסר לדעתי זה מומנט ומדגש טורבו ברכבים שלהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Ido12 כתב:

נהגת על מאזדה 3 החדשה? 

אחרי שנוהגים בה,לא מבינים למה לשלם 200+ על a3 שהמאזדה 3 החדשה באותה רמה אם לא יותר טובה. 

כבר אי אפשר להשוות את מאזדה 3 החדשה למתחרים. 

המטרה שלה עכשיו זה לנסות לעשות תא איכותי כמו של במוו והיא בדרך לשם. 

לא התנסחתי נכון.

אני מתכוון מה היתרון של CX30 על ה3?

הרי הוא מתומחר הרבה יותר גבוה ללא תמורה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ג'יפון ( או לפחות מזכיר כזה).....

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המאזדה 3 שהיתה לי הסתדרתי יופי בלי הטאצ', אפילו היה לי הרבה יותר נוח מכל טאג' שבא אחרי זה.

לפני 4 דקות, JohnnyEnglish כתב:

לא התנסחתי נכון.

אני מתכוון מה היתרון של CX30 על ה3?

הרי הוא מתומחר הרבה יותר גבוה ללא תמורה לדעתי.

לדעתי יש תמורה, והיא מרכב טיפה יותר גבוהה וקצת יותר נוח, גם אבזור טיפה יותר עשיר, לחלק ניכר מהקונים זה מאוד רלוונטי.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את מנוע הטורבו ויש סקיאקטיב x.

הטורבו היא בנזין רגיל 2.5 ליטר בעוד ה-x הוא 2.0 ליטר כרגע.

שמעתי שמאזדה מפתחים מנוע 3 ליטר חדש שיהיה אופציה גם לדיזל גם בנזין וגם x, נשמע מטורף בהתחשב ליעילות של המנועים שלהם אפילו מנוע ה-2000 שמרגיש חזק כמעט כמו 2500.

ה3 ליטר בנזין כבר יהיה מכונת ביצועים, אם יותקן על רכב קטן יותר של מאזדה כמו ה3 אז בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מאזדה לא יתחילו להשקיע בפיתוח של רכב חשמלי אמיתי ויפסיקו עם השטויות הם עלולים למצוא את עצמם מפתחים אביזרי מין מדגם X ולא מכוניות.
באמת שהתבגרו כבר. שיקחו מנוע בנזין רגיל ויתקעו לו טורבו ובזה יסכמו את עידן הבנזין שלהם. חאלס עם המנועי טורבינה, בנזין שהוא דיזל, X שמיקס, חבל על הזמן המאמץ והכסף, הכיוון של התעשיה די ברור.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון גרוע 2
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, farkash7 כתב:

אם מאזדה לא יתחילו להשקיע בפיתוח של רכב חשמלי אמיתי ויפסיקו עם השטויות הם עלולים למצוא את עצמם מפתחים אביזרי מין מדגם X ולא מכוניות.
באמת שהתבגרו כבר. שיקחו מנוע בנזין רגיל ויתקעו לו טורבו ובזה יסכמו את עידן הבנזין שלהם. חאלס עם המנועי טורבינה, בנזין שהוא דיזל, X שמיקס, חבל על הזמן המאמץ והכסף, הכיוון של התעשיה די ברור.

חבל שאתה סתם מדבר ושולל אפשרויות חדשות של טכנולוגיה חסכונית

מי אמר שרק היברידי וטורבו הם הדרך?

אני נותן להם כבוד על התעוזה ומקווה שיצליח להם

עריכה אחרונה על ידי icc
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז מגיע להם כל הכבוד.

איך זה בדיוק עוזר להם? מדובר בחברה פיצית. תקציבי הפיתוח שלה מוגבלים. כוח האדם שלה מוגבל. להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ כדי לייעל מנועי בעירה פנימית בימינו זה טמטום.

הרי ברור לכל אחד הכיוון של התעשיה - הנעה חשמלית.

במקום להשקיע כל כך הרבה זמן ומשאבים שיקחו פשוט מנוע אטמוספרי סטנדרטי, ירכיבו לו טורבו, ויקבלו בדיוק את המנוע שהם צריכים עד תום עידן מנועי הבעירה הפנימית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

נו אז מגיע להם כל הכבוד.

איך זה בדיוק עוזר להם? מדובר בחברה פיצית. תקציבי הפיתוח שלה מוגבלים. כול האדם שלה מוגבל. להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ כדי לייעל מנועי בעירה פנימית זה טמטום.

במקום להשקיע כל כך הרבה זמן ומשאבים שיקחו פשוט מנוע אטמוספרי סטנדרטי, ירכיבו לו טורבו. יקבלו בדיוק את המנוע שהם צריכים עד תום עידן מנועי הבעירה הפנימית.

בשנים הקרובות רכבים חשמליים עדיין לא מתאימים לכל אחד.

דיזל הוכרז כמזהם.

פיתוח מנועי בנזין מאוד יעילים יתאים למי שרכב חשמלי לא רלוונטי עבורו

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, shlomub כתב:

מולטימדיה מקורית ללא מסך מגע (!), שיש הרבה אנשים שפוסלים את הרכב רק מהסיבה הזאת

זה בכוונה, החליפו את מערכת המאזדה קונקט של הדור הקודם שהייתה עם מסך מגע במערכת חדשה ללא מסך מגע, מסיבות בטיחותיות.

הרכב הצמוד שלי עם המערכת החדשה, הקודם היה עם המאזדה קונקט, החדשה טובה בהרבה.

מי שפוסל בגלל זה, נו טוב, בעיה שלו 🤣

לפני 4 שעות, roy007 כתב:

איזה דרישה כבר יש למנוע הזה מהציבור הישראלי?!

מי יקנה מאזדה 3 במעל 180k?

כנראה אין הרבה, ולכן הם נמנעים מלהביא את המנוע הזה לפה.

לפני 4 שעות, roy007 כתב:

אני חושב שמאזדה קצת ירו להם ברגל עם ההתחכמות עם המסך מולטימדיה, מכיר לא מעט אנשים שזה דיל ברייקר עבורם שאין מגע במסך ברכב חדש.

האמת גם באופן אישי זה מוריד לי הרבה.

למה? כאילו איזה צורך אמיתי יש לך במסך מגע ברכב שמערכת שליטה עם גלגלת וכפתורים לא עונה עליו?

ועוד מילא אם ברכבים היו שמים מסך מגע איכותי, אבל לא, ברוב המוחלט של הרכבים שמים מסך מגע עם פידבק פח אשפה כמו טאבלט שקונים בעלי אקספרס מתחת לרף המס.

• אהבתי 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, farkash7 כתב:

נו אז מגיע להם כל הכבוד.

איך זה בדיוק עוזר להם? מדובר בחברה פיצית. תקציבי הפיתוח שלה מוגבלים. כוח האדם שלה מוגבל. להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ כדי לייעל מנועי בעירה פנימית בימינו זה טמטום.

במקום להשקיע כל כך הרבה זמן ומשאבים שיקחו פשוט מנוע אטמוספרי סטנדרטי, ירכיבו לו טורבו, ויקבלו בדיוק את המנוע שהם צריכים עד תום עידן מנועי הבעירה הפנימית.

זה עוזר להם כי יש הרבה מאוד לקוחות כולל אותי שאוהבים את המנועים הקלאסיים עם כמה שפחות כאב ראש, ועוד יעיל וחסכוני כמו של המאזדה, אז פגעו בול,

זו בדיוק הסיבה שהם היו היפניות היחידות אצלי ברשימה, כי מגיע להם שאפו על הביצוע והאיכות ללא פשרות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, roy007 כתב:

לי אישית יש צורך בזה ואני אוהב את זה.

זה שיש מסכי מגע שהם פח זה סיפור אחר.

אם נוח לך גלגלת וכפתורים, סבבה, לי לא.

מה הצורך בזה במערכת שמראש תוכננה כמערכת שהיא לא טאצ'?

ויש לך דוגמה לרכב שיש בו מסך מגע שהוא לא פח אשפה ולא מצריך ממך להוציא איזה 200 אלף שקל?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...