Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגורת טיימינג ב 208

Udi789
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם נדלקה נורת תקלה הייתי מוותר.

אין דרך לדעת האם הייתה פגיעה, אולי יש צריכה קטנה של שמן ואולי המוכר מוסיף שמן כך שהמדיד יהיה תקין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לוקח לגבע- הם יתנו לך תשובה הכי טובה

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yulianx כתב:

אם נדלקה נורת תקלה הייתי מוותר.

אין דרך לדעת האם הייתה פגיעה, אולי יש צריכה קטנה של שמן ואולי המוכר מוסיף שמן כך שהמדיד יהיה תקין.

לפי מה שאני ראיתי, אין קשר בין הדברים.
מעדויות ומחוות דעתי האישית יש רכבים שנדלקה להם נורה החליפו רצועה והם נוסעים ללא שום בעיה. מצד שני ראיתי רכבים שהחליפו רצועה באופן יזום או במסגרת הריקול והתחילו לאכול שמן או אפילו הגיעו למצב שצריך להחליף מנוע.

בשני המקרים אין דרך לדעת מלבד לחכות כשנה אחרי החלפת הרצועה ולבדוק אם יש סימנים לאכילת שמן. (פלאגים עם סימנים, אגזוז עם סימני שמן ובמקרה הגרוע ביותר עשן מהאגזוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין הסיכוי להרעבת שמן ברכב שנדלקה הנורית יכול להיות גדול יותר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי כך אבל מדובר בהתניה על התניה שלא הוכיחה את עצמה במציאות.
בסופו של יום לא חסר דוגמאות של רכבים שלא נדלקה להם נורה אבל המנוע שלהם ניזוק ומצד שני גם לא חסר דוגמאות של רכבים שנלדקה להם נורה והמנוע שלהם ניזוק. מה יש יותר יכולים לדעת רק בחדרים האחוריים של PSA או לובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, לא סיבה להעדיף רכב שכן נדלקה נורית.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2021 בשעה 16:49, save כתב:

תמונת פורנו קשה. החור סתום לגמרי. 

אבקש מהמנהל להסיר אותה. 

והכי מעצבן שהיבואן מתנער מאחריות, מבחינתו זה קרה בגלל שמן לא מתאים או איחור בטיפולים, זה בכלל לא קשור ליצרן ולתכנון הלקוי, הדגם שלי c3, בכלל לא נכלל בריקול.  אני החלטתי לתבוע את היבואן בתביעות קטנות על הנזק, אני אעדכן, אם יש אנשים שנפגעו מהתפוררות הרצועה על אף שטופלו בזמן מוסכי היבואן אני אשמח לקבל הודעות בפרטי מהם.

עריכה אחרונה על ידי FixTrics
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gavrik כתב:

גם אני חשבתי כך אבל מדובר בהתניה על התניה שלא הוכיחה את עצמה במציאות.
בסופו של יום לא חסר דוגמאות של רכבים שלא נדלקה להם נורה אבל המנוע שלהם ניזוק ומצד שני גם לא חסר דוגמאות של רכבים שנלדקה להם נורה והמנוע שלהם ניזוק. מה יש יותר יכולים לדעת רק בחדרים האחוריים של PSA או לובינסקי.

אין היגיון במה שאתה אומר.

מנורה נדלקת זה אינדיקציה ללחץ שמן נמוך. חד משמעית אין להעדיף רכב שטראומה כזו קרתה לו. 

זה שיש אנומליות, כמו בכל דבר. אבל אם נדלקה מנורה לא הייתי נוגע ברכב עם המנוע המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פריג'י כתב:

אין היגיון במה שאתה אומר.

מנורה נדלקת זה אינדיקציה ללחץ שמן נמוך. חד משמעית אין להעדיף רכב שטראומה כזו קרתה לו. 

זה שיש אנומליות, כמו בכל דבר. אבל אם נדלקה מנורה לא הייתי נוגע ברכב עם המנוע המקורי.

תבחר להאמין במה שאתה רוצה, אני מבסס את דעותי על פי המקרים שאני אוסף ברשת ופוגש בחיי עד כה כל מה שראיתי מעיד על כך שאין קשר בין הדברים.

נ.ב לחץ שמן נמוך זאת אינדיקציה ללחץ שמן במצב מסויים בנקודה מסויימת במנוע זה שהמנוע לא מתריע על לחץ שמן נמוך לצערי עוד לא אומר כלום במקרה הנ"ל. כי במנוע יש הרבה מעברי שמן שיכולים להיות סתומים והמנוע לא יתריע על לחץ שמן.

יש פו לא מעט חברי פורום שלא נדלקה להם המנורה מעולם ושהחליפו רצועה אבל הלך להם המנוע וראיתי גם פירוק של מנוע שלא נלדקה לו נורה אבל כל גל הזיזים היה חרוט וכל מעברי השמן שלו היו סתומים.

לדעתי הדבר היחיד שיכול להעיד אם המנוע ניזוק או לא זאת רק אכילת שמן לאורך זמן, מבחינתי נדלקה נורה או לא על פי תיעודים

מהמציאות זה לא פקטור בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...