Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע להחלפת הקופרה (2 תמורת 1)

misterb

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

קראתי עכשיו את כל 6 העמודים. נראה שכייף לך.

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב 145 קמ״ש מה שמדאיג אותך זה המראה? 

image.thumb.png.6d51c0fb8c6ae2efeef3e363d529347a.png

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • מצחיק 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח בישורת יש זמן לסידורים קצת.. הייתה על המסלול גם רדיקל מהירה בהרבה, הייתי צריך לוודא שהיא לא מגיעה מאחוריי.

• אהבתי 2

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@misterbאיזה כיף לראות שהפרדת הרשויות עושה את שלה. הפוסט שלך מ 2021 זכור לי היטב כי זה היה בתקופה שגם אני השתעשעתי ברעיון לעשות את זה, ועוד כמה חודשים גם אני אהיה שם (מכרתי גולף GTI, קניתי YLR לדיילי ואני בחיפושים אחרי הכלה למרות שאני עוד לא סגור על מה אני רוצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!

לא יודע אם זה עוזר, אבל נראה לי שבשנייה 0:20 יכלת להוריד הילוך לפני כניסה לסיבוב, להחזיק אותו עד היציאה ולעלות הילוך, יש מצב שזה היה מקצץ לך זמנים יפה.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש מצב - יש עוד מה לשפר, לא מיקסמתי את הפניה הזאת גם מבחינת קו, בהקפות אחרות היא הייתה יותר מוצלחת אבל אז היו נקודות אחרות שלא התלבשו בול, זה כל העניין בסוף :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, misterb כתב:

עכשיו תבחר נכון במיאטה או ברז ויאללה להנות 

זה כנראה כבר לשרשור אחר, אבל קורץ לי משהו עם יותר כח ויותר דרמה, נניח SS 1LE 

בברז והמיאטה חסר לי כח ורעש (למרות האחיזה), לי אישית זה יהיה חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.6.2024 בשעה 11:31, misterb כתב:

עברתי לצמיגים אחרים במקום הנקסן/קאפ2 - ננקנג crs

איזה נקסן היו לך, sur4g?

בסרטון אתה בלי בקרה? ה- csr עושים עבודה טובה, הזנב לא נזרק טיפה אפילו. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היו לי נקסן SUR4G, וברור שבלי בקרה, אי אפשר לנהוג במיאטה כל קצב מעבר למנהלתי עם בקרה, היא מאד מציקה, חותכת כוח למנוע בהיסטריה.

ה-CRS אכן מעולים, אבל זה לא ממש קשור לזה שהזנב יציב, זה בעיקר הכיול של הרכב וגם הנהיגה - אם רוצים הוא יוצא, אבל זה לא מה שאני רוצה שיקרה כשאני מנסה לעשות זמנים.

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוהג מדהים באמת ומאוד מהר. אתה גם אמיץ, הפניה שם בפצאל והיציאה אל תוך קיר הבטון... פחד אלוהים... 
יש בישראל רק 3 מסלולים, וכנראה שאחרי כמה פעמים בטח אם תיקח מדריך שיראה לך את הקווים אתה תבין איך כדאי לך לנהוג אותם, אבל עדיין, אולי תוכל לתת טיפים איך אתה מבצע את הניתוח?
דרך אגב יש לך סימולטור?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, farkash7 כתב:

אתה נוהג מדהים באמת ומאוד מהר. אתה גם אמיץ, הפניה שם בפצאל והיציאה אל תוך קיר הבטון... פחד אלוהים... 
יש בישראל רק 3 מסלולים, וכנראה שאחרי כמה פעמים בטח אם תיקח מדריך שיראה לך את הקווים אתה תבין איך כדאי לך לנהוג אותם, אבל עדיין, אולי תוכל לתת טיפים איך אתה מבצע את הניתוח?
דרך אגב יש לך סימולטור?

תודה! אני מתאמן ומתחרה (מעט אבל משתדל), יש הרבה שיתוף של ידע עם נהגים ומדריכים מהתחום - מנתחים וידאו וטלמטריה (נתונים שנמדדים על ידי מכשיר ׳סולו׳ ברכב, מבוסס גיפיאס), ומחפשים זמנים אבודים אחד לשני.

סימולטור יש לי (ברמה סבירה) אבל לא ממש מגיע אליו ולכן אני גם די גרוע בזה, זה דורש השקעה של הרבה שעות באימונים ומירוצים שאין לי יכולת להשקיע.

לפעמים אני נוהג שעה שעתיים בשביל הכיף אבל לא מגיע להתמקצעות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2024 בשעה 10:57, misterb כתב:

כן יש מצב - יש עוד מה לשפר, לא מיקסמתי את הפניה הזאת גם מבחינת קו, בהקפות אחרות היא הייתה יותר מוצלחת אבל אז היו נקודות אחרות שלא התלבשו בול, זה כל העניין בסוף :)

גם אם נסתכל על סרטונים בנורברגרינג של קביעת זמנים לרכב חדש בשוק לדוגמה, מפרסמים את ההקפה המהירה ביותר שיצאה לנהג מאוד מנוסה, ואפשר לראות שההקפה לא מושלמת. יש פניות שאתה מסתכל ואומר "הוא יכל לעשות את זה הרבה יותר טוב", או "הקו הזה לא טוב הוא בלם מאוחר מידי". אבל בסופו של דבר הגעתי למסקנה שאף פעם לא יהיה הקפה מושלמת, פשוט כן תהיה הקפה מהירה יותר ומהירה פחות.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...