Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברשת אינטרנט ביתית

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה,

באזור שאני גר בו יש תשתית של עד 100 מגה מהירות גלישה והתשתית שלי היא של בזק והספק הוא פרטנר.

מכיוון שאני לא מרוצה מאיכות האינטרנט וגם כי הציעו לנו דיל טוב יותר (אם כי בכמה שקלים) החלטנו להשאיר את התשתית של בזק ולהחליף לספק של בזק בינלאומי.

השאלה היא האם זה אמור לשפר איכשהו את האינטרנט? (לא במהירות כמובן שיהיה מה שנקרא יותר אמין).

ועוד שאלה האם יש טעם להחליף את הראוטרים של פרטנר( כי רכשנו אותם לא השכרנו אותם) לBEZEQ BE?

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בחירה מעולה. הפיצול הזה בין תשתית וספק זה חרטא שקיימת רק בארץ שלנו כדי לעודד תחרות. ב2022 מעיפים את הפיצול הזה וסוף סוף זה יפסק.

קודם כל עשית בחירה מעולה כי כרגע אתה מתנהל רק מול בזק ולא בין 2 חברות.

דבר שני בזק בינלאומי זה אחלה ספק.

אם רכשת מפרטנר ראוטר פרטי וזה עובד לך כרגע כמו שצריך, אין צורך להחליף בינתיים 

רק ברגע שיתחילו הבעיות בזק יערימו קצת קשיים וינסו לשכנע אותך לעבור לנתב שלהם(כי רק אז יש להם גישה אליו והם יכולים לעזור לך ולרוב לא משנה באיזה חברה תהיה ב90 אחוז מהמקרים מאשימים את הנתב הפרטי למרות שהוא תקין).

בכל מקרה הדבר הטוב בשבילך כרגע זה שאתה לא משלם שכירות על נתב.

האינטרנט הכי טוב זה תמסורת/מטרו שזה קו עסקי סימטרי, אבל העלות של 100/100 סימטרי זה 1300 שקל לחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.7.2021 בשעה 16:45, FuriousLift כתב:

עשית בחירה מעולה. הפיצול הזה בין תשתית וספק זה חרטא שקיימת רק בארץ שלנו כדי לעודד תחרות. ב2022 מעיפים את הפיצול הזה וסוף סוף זה יפסק.

קודם כל עשית בחירה מעולה כי כרגע אתה מתנהל רק מול בזק ולא בין 2 חברות.

דבר שני בזק בינלאומי זה אחלה ספק.

אם רכשת מפרטנר ראוטר פרטי וזה עובד לך כרגע כמו שצריך, אין צורך להחליף בינתיים 

רק ברגע שיתחילו הבעיות בזק יערימו קצת קשיים וינסו לשכנע אותך לעבור לנתב שלהם(כי רק אז יש להם גישה אליו והם יכולים לעזור לך ולרוב לא משנה באיזה חברה תהיה ב90 אחוז מהמקרים מאשימים את הנתב הפרטי למרות שהוא תקין).

בכל מקרה הדבר הטוב בשבילך כרגע זה שאתה לא משלם שכירות על נתב.

האינטרנט הכי טוב זה תמסורת/מטרו שזה קו עסקי סימטרי, אבל העלות של 100/100 סימטרי זה 1300 שקל לחודש

אז כרגע אתה אומר שלא לזרום איתם ולהחליף נתבים למרות שיאשימו אותם?

אגב מה דעתך לגבי לרכוש נתב של חברות אחרות? (לא של חברות תקשרות , אלא SPEEDINK ודומיו)

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אל תחליף כי זה עובד לך מעולה ואין צורך.

רק ברגע שיתחילו הבעיות ואתה תשמע מהתמיכה שהבעיה נובעת מהראוטר הפרטי אז תחליף לנתב שהם מציעים(זה בתוספת 15 שקלים לחודש בערך, אבל אז לא יוכלו להאשים שום גורם אחר).

לגבי קניית ראוטר פרטי לדעתי זה לא מומלץ בכלל מכמה סיבות:

1-סתם התעסקות מיותרת, גם לאנשים שיודעים מה שהם עושים.

2- לא תקבל תמיכה

3-במידה ומשהו קורה לראוטר תצטרך לשלם מחדש על ראוטר נוסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתית+ספק. אנחנו גם עם תשתית של בזק ובשנה האחרונה החלפנו כמה ספקים, במסגרת בנדל של בזק.

אחרי מעבר מ-CCC, ל-018 ואח"כ לפרטנר הגענו בסוף לבזב"ל. כרגע אין טענות ונראה שנשאר איתם.

לגבי עצמו. אני מעדיף נתב שלי ולא לאפשר לגורם חיצוני לנהל את הרשת הביתית שלי. אבל, זה דורש ידע ולא כל אחד רוצה להתעסק עם זה.

אני חושב שהנתבים שהחברות מספקות לרוב חלשים מידי בשביל להתמודד עם בית שיש בו הרבה צרכנים.

אנחנו כבר כמה שנים עם נתבים של ASUS, שהם עם יכולות מאוד גבוהות, אבל, הם לגמרי לא זולים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...