Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VOLVO V40 T5 - סיכום תחזוקה שנתיים ראשונות

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמחתי (אישית) לקרוא שוב מפרי עטך בנוגע לתחזוקת הרכבים שלך.

כמעט ללא פשרות.

שרות של "מאיר" נשמע טוב ורציני. כך צריך להיות.

מאושר יהיה מי שרכש ממך (ושירכוש בעתיד) את הרכבים שעברו דרכך.

זו נקודת זכות (לזכותך כמובן) גדולה מאוד. לא משהו שברור מאליו.

• אהבתי 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 12.7.2021 בשעה 18:16, אייל כתב:

הפנס שלי במצב חדש, התאורה הצהובה גרמה לי להחליף נורות.

אין אפשר לבצע השתלה לא של FULL LED דור חדש שנכנס בסוף 2017 - THOR ולא קסנון מקורי בעקבות מגבלת חיווט , מחשוב וכו' לכן הפתרון היחיד הוא נורות שונות . לא מושלם אבל מספק. 

תצטרף לקבוצת הפייסבוק VOLVO ISRAEL ,פורסמו שם כמה V40 לפירוק , אולי יש פנסים.

אז בזכותך התחברתי לקבוצה והבנתי שלא ניתן להחליף את הפנסים. עשיתי להם טיפול במקום טוב מקווה שיחזיק מעמד ועכשיו נשאר לי להחליף את הנורות הקדמיות. האם יש סוג מסוים של נורת h7 שעלי לקנות? איך אדע שהנורה שאני קונה מתאימה לרכב? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PHILIPS DIAMOND VISION יעשו את העבודה. 
LED דורש כיוונון, שפצורים וכו'... אני יכול להמליץ גם על כזה. 

Image 1 - Genuine PHILIPS H7 5000K DiamondVision 12972DVS2 12V 55W Light Bulb x 2 Pcs#Agtz

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, yossi23 כתב:

האם יש סוג מסוים של נורת h7 שעלי לקנות? איך אדע שהנורה שאני קונה מתאימה לרכב? תודה

H7 זה ה'סוג המסויים'.
מפה יש לך מגוון יצרנים וכמה גוונים, הdiamond vision המליצו לך פה היא בגוון לבן קר, אם זה פחות מעניין אותך - אז יש גם סוגים אחרים, חלקם מאירים קצת יותר טוב. בתכל'ס? בישראל רוב הכבישים מוארים, אז אלא אם אתה כמוני נוסע בכבישים לא מוארים כל הזמן - זה לא ממש משנה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רכב טוב. כייף לקרוא את מה שאתה כותב.

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.7.2021 בשעה 19:00, yossi23 כתב:

אז בזכותך התחברתי לקבוצה והבנתי שלא ניתן להחליף את הפנסים. עשיתי להם טיפול במקום טוב מקווה שיחזיק מעמד ועכשיו נשאר לי להחליף את הנורות הקדמיות. האם יש סוג מסוים של נורת h7 שעלי לקנות? איך אדע שהנורה שאני קונה מתאימה לרכב? תודה

אציע עוד נורה בנוסף לנורה שאייל הביא.

נורות של חברת PIAA - קצת קשה למצוא אבל מדהימות ונחשבות מעולות ביותר.

יש להם מספר נורות - אחת לכל גוון צבע והן לא דועכות בזמן או שלא נותנות מספיק אור על הכביש.

בעבר רכשתי מאמזון יפן - הכי קל למצוא היה וגם זול יותר.

דגם HX406 למשל הוא עם טמפרטורת צבע 3600 - לבן (יש גם יותר גבוה) והנורה בו לא "כחולה" חזקה כך שאין צבע בולט שרואים מבחוץ כאשר הנורה לא דולקת ולכן לא מושך עיני בוחנים ושוטרים.

יש גם 3900K שלבן נהדר

יותר לבן זה דגם HX606 עם טמפרטורת צבע 4100K

מעל זה יש 4500K ומעל זה לא הייתי ממליץ כי הנורות כחולות ובולטות

אתה יכול למצוא גם את 
H7 Xtreme White Hybrid Twin Pack Halogen Bulbs שניראות כמו נורה רגילה כמעט ללא גוון

לפני שעה, Pavlik כתב:

רכב טוב. כייף לקרוא את מה שאתה כותב.

אין על אייל שבוחר דברים טובים ומביא לנו סיכומים מלאים על כל נקודה ונקודה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב, אז מפה לשם חלפה לה עוד שנה, ליתר דיוק שנה ו6 שבועות.

הרכב הוא יומיומי ומשמש לנסיעות בינעירוניות ועירוניות כאשר בשבתות בדרך כלל נח והליסינג עובד קשה , מה שמביא אותנו לק"מ האסטרונומי של 37,000 ק"מ (כלומר פחות מ10K נסועה בשנה,). 

גם ביקר פעם אחת במוטור סיטי והפתיע ממש לטובה.  (תמונות בהמשך) .

מבחינת הוצאות, מאז הדיווח הקודם התבצע הטיפול הקרוי ב"מאיר"  75K. שהתבצע ב29 אלף ק"מ.  (שגרת הטיפולים: שנה או 15K ק"מ, במקרה שלי- שנה)

הטיפול שבוצע במורשה (המרכזי) כלל :

החלפת שמן גיר

החלפת שמן מנוע

פילטר מזגן 

סט רפידות אחורי (לא מתוכנן) 

עדכון תוכנה  (ללא חיוב)

סה"כ שווי העיסקה 2958 ש"ח לא זולים. מתוכם 1000 ש"ח עבודה לפני מע"מ .  

מה שעוד היה מאז הם טסט וחידוש ביטוח,אז אם נסכם: 

טיפול שנתי כולל שמן גיר ורפידות אחוריות  : 2,958 ש"ח 

טסט שנתי : 1952 ש"ח  (ירידה משמעותית , הטסט הקודם עלה 2577 ש"ח)

ביטוח חובה : 1300 ש"ח

ביטוח מקיף (כולל פנסים ושמשות) : 1650 ש"ח  - אין דרישות מיגון . 

ישנה הוצאה שנתית של עוד כמה מאות שקלים לא רבים על תכשירי טיפוח (עור, ג'נטים, אינטריור וכו')

עלויות הביטוח המגוחכות מתקזזות עם עלויות הטיפולים הגבוהות , בינתיים נערך לטיפול הבא שצפוי לעלות סכום דומה ויבוצע לקראת סוף אוגוסט. 

ירידת ערך ? החוסר ברכבים חדשים והביקוש הגבוה ל V40 בפרט ווולוו בכלל גרם לבלימה של אפקט התרסקות המחירון שהביא אותי לוולוו מלכתחילה-  ובשנה האחרונה המחירון כמעט ולא זז. (עדיין לא ברור לפי מה לוי יצחק מתמחר רכב שעלו ממנו 25 חתיכות על הכביש בכל השנתונים יחד. 

image.thumb.jpeg.2f59797b8af1ecd30fe8f4e68941eb7c.jpeg

dsmedia-916.jpg

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • אהבתי 9

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח זול ברמות מפחידות. זכור לי שגם על הGTI'אים היית מוציא אחלה מחירים דרך סוכן. גם אני מבטח דרך סוכן ובכל זאת לא מצליח להגיע למחירים שלך 😳

האוטו יפיוף ברמות מפחידות.

תמיד כיף לקרוא הודעות שלך, ולראות שחיידק הפורום  הוא לתמיד, גם אם לא תמיד נראה כך.

תמשיך להנות ותבוא למפגש הפורום הבא בעוד xxx זמן 😄

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח המקיף הוא בביטוח 9 

הביטוח החובה הוא בWESURE 

העלויות הזולות היא בגלל שזה וולוו, רכב שני בבית עם ליסינג, נהג יחיד מעל 40.

חיידק הפורום הוא לתמיד (וגם המדבקה על הרכב) , גם אם ביום שישי הייתי גמור אחרי יום שלם בחוץ ונפלתי לשנ"צ במקום להגיע למפגש.

• אהבתי 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שאתה נהנה מהרכב,

כמו שאמרת, נהגתי על T4 R DESIGN (באותו צבע כמו שלך אגב) וספורטיבי הוא לא, אבל בטח הזיקנה הכתה בך ופחות אכפת לך מזה. הצבע מהמם והסלון מפנק. עלות הטיפולים גבוהה.

אתה כבר 3 שנים איתה, מה האוטו הבא? יש מתמודדות?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Shmelov כתב:

שמח לשמוע שאתה נהנה מהרכב,

כמו שאמרת, נהגתי על T4 R DESIGN (באותו צבע כמו שלך אגב) וספורטיבי הוא לא, אבל בטח הזיקנה הכתה בך ופחות אכפת לך מזה. הצבע מהמם והסלון מפנק. עלות הטיפולים גבוהה.

אתה כבר 3 שנים איתה, מה האוטו הבא? יש מתמודדות?

כנראה שהזיקנה הכתה הרבה אחריך , לאור הטויוטה פריוס בה התניידת (או אולי עדיין) כבר מגיל מאוד צעיר. 

נכון, זה לא GTI מבחינת חדות אבל גם לא הייתי אומר שזה הבדל שמיים וארץ.  בשביל נהיגה ספורטיבית מדי פעם או יום מסלול פעם ב... אפשר גם משהו פחות חד ויותר מתגמל ביום יום. (הגב שלי מודה לי ביום יום זה בטוח, גם על הסלון הנוח וגם על פחות קשיחות)

מעניין אם מה שפגשת זה מנוע וגיר פורד כי אני לא מכיר T4 בצבע הזה עם המנוע הנכון (190 כ"ס) 

האוטו הבא? בדרך כלל אני מחזיק רכב 5 שנים אבל ימים יגידו.הוא עושה מעל ומעבר של מה שאני צריך והוא במצב חדש לגמרי עם ק"מ מצחיק ככה שאין לי מה למהר. 

אני דיי בטוח שזה יהיה בחזרה לקונצרן VAG ומאחר והסטנדרטים עלו זה יהיה חייב להיות אאודי ולא VW וכנראה גם יהיה חייב להיות S3 אחרת איפה ההתקדמות. 

אופציה נוספת 330i אם וכאשר (נדיר לפחות כמו V40 T5) .

בתנאי השוק הנוכחיים , בכל מקרה, אני מחוץ למשחק.  

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, אייל כתב:

כנראה שהזיקנה הכתה הרבה אחריך , לאור הטויוטה פריוס בה התניידת (או אולי עדיין) כבר מגיל מאוד צעיר. 

נכון, זה לא GTI מבחינת חדות אבל גם לא הייתי אומר שזה הבדל שמיים וארץ.  בשביל נהיגה ספורטיבית מדי פעם או יום מסלול פעם ב... אפשר גם משהו פחות חד ויותר מתגמל ביום יום. (הגב שלי מודה לי ביום יום זה בטוח, גם על הסלון הנוח וגם על פחות קשיחות)

מעניין אם מה שפגשת זה מנוע וגיר פורד כי אני לא מכיר T4 בצבע הזה עם המנוע הנכון (190 כ"ס) 

האוטו הבא? בדרך כלל אני מחזיק רכב 5 שנים אבל ימים יגידו.הוא עושה מעל ומעבר של מה שאני צריך והוא במצב חדש לגמרי עם ק"מ מצחיק ככה שאין לי מה למהר. 

אני דיי בטוח שזה יהיה בחזרה לקונצרן VAG ומאחר והסטנדרטים עלו זה יהיה חייב להיות אאודי ולא VW וכנראה גם יהיה חייב להיות S3 אחרת איפה ההתקדמות. 

אולי תהייה לי הפתעה עבורך :) מישהו שעובד איתי שיש לו S3 במצב מדהים אולי מחליף  כעת אחרי 3 שנים בקרוב אז אעדכן אותך

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אייל כתב:

אני אמנם עם מנוע וגיר של פורד  (קפיצה של מעל 20K ש"ח שהייתה כבדה עבורי עבור וולוו אותנטית מאותו שנתון 2015) אבל מבואס לגמרי שוולוו (ג'ילי?! 🙄) הפסיקה עם ייצור ה-V40. מת על מרכב ההאצ'בק.

בכל מקרה אייל, אשמח אם תעדכן פה כשאתה מתכוון למכור את הנסיכה, נראה היכן נהיה באותה נקודת זמן ואם אהיה עם רכב חברה או אם לאו כי כרגע, אני אפילו קצת מעדיף לא לקבל רכב מעבודה כי אני מאוהב 😄

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...