Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'ולייטה תלתן ירוק QV Volante אוט' 1.75 (240 כ"ס)

ניר בר
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, מחפש רכב, גם לאלפא 2016  הגעתי אחרי שלא מוצא וולוו v40.האם מדובר על רכב מסוכן לתחזוקה? האם רכב כזה שכבר עכשיו עם 50 אלף קילומטר יכול לתת עוד 150? האם מדובר על סיכון גדול לתקלות יקרות? כמו מנוע גיר במחירים הזויים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין בוולוו v40? מאןד קשה למצוא ! מה דעתך על 2015 245 כ״ס דייזן פלוס 108000 קילומטר? נכנס למיטה חולה???? או עדיף 2018 1.5 עם 156 כוח סוס? תןבנות ידידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד קשה למצוא, במיוחד T5 שיש בסביבות 20 יחידות על הכביש מכל השנים.

אני לא מכיר את הספציפית הזו, לא רואה כאן סיכון מיוחד בהנחה שזה רכב מטופל ושמור שלא עבר תאונות.

כל המנועים מתוצרת וולוו טובים, זה עניין של העדפה אישית שלך אם אתה רוצה T5 או T3 ואם מעניין אותך שנתון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם 108 אלף קילומטר לרכב 2015 זה הרבה? מטופל במורשה . האם הרכב מיועד לתת מעל 200 אלף קילומטר 

אדם מבוגר מניר צבי ישר, 245 כס רכב מפואר חושש לשנתון ישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו נסועה ממוצעת, רכב של 6 שנים בערך. נניח 18 אלף בשנה. לא כזה נורא.  אם תסע פחות זה יתיישר. 

אני אישית אוהב לקנות רכבים עם ק"מ נמוך יותר אבל זה עניין של סבלנות ומזל.

נ.ב. לא הייתי קורא לזה רכב ישן.  אם הוא נשמר היטב הוא ירגיש כחדש. אני נהנה מכל רגע  (שנת 2016)

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...