Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתלטות גברית על מעיינות ושעות נפרדות בשמורות

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, yd b-4 כתב:

אתם פשוט מנסים לשחק את חוקי המשחק הלא נכונים במבנה משפחתי ציבורי וערכי שונה משלכם.

לא אנחנו לא. אנחנו פשוט מבקשים שתעזוב אותנו בשקט, וחיה את החיים שלך איך שבא לך בלי שזה ישפיע עלינו.

אתה יכול לשקר לעצמך עד שיבוא המשיח שנשים חרדיות מאושרות מזה שהן לא מתמודדות לכנסת, או נדרשות לחצות את הכביש או מושב בטיסה.

פשוט שחרר אותנו מזה. כי אם חוקי המשחק שונים אין שום סיבה שנתאים אותם עבורך כשאתה צריך את זה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • רעיון טוב! 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 דקות, shellcase כתב:

בורות?
כמה מלכות בהסטוריה אתה מכיר שהכריחו אותן לחצות את הכביש כדי שלא יעברו ליד מקום של גברים, או שהכריחו אותן לשבת מאחורה באוטובוס?
אתה יודע את מי עוד הכריחו לשבת מאחורה באוטובוס והיו מקומות שהיה אסור להם להיכנס אליהם כן? זה לא כזה רחוק בהסטוריה, סך הכל 70 שנה אחורה.

תראה לו זה היה חד צידי אתה צודק. אבל זה דו כיווני גם אני לא יכול להיכנס לאזור שמוגדר לנשים (במקומות שזה כך) למרות עליונותי המגדרית המדומה בעיניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yd b-4 כתב:

מצחיקים אתם. מעניין אם פעם היה לכם היכרות אמיתית עם משפחה חרדית נורמלית. לא מהזן ההיברדי/ערס.

לשאלתך כן. אחי חרדי עובד וחי בבני ברק תוך כיבוד אלה שחושבים אחרת ממנו.

ולמה שדיברת קודם על משיכה והטרדות מיניות אז דיברת על אנשים סוטים. אדם נורמלי יודע לכבוש את יצרו ולהבדיל בין מותר ואסור.

ובקשר לנוער "שלנו" (לא יודעמה זה שלנו. לי יש רק 2 נוער, שתיהן בנות והחברה שהן מסתובבות איתה מכבדת אותן כבני אדם) יש בהמות בדיוק כמו שיש "אצלכם" רק שאצלנו לא מאשימים את האישה שהיא פיתתה אותם והם הקורבנות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

לא אנחנו לא. אנחנו פשוט מבקשים שתעזוב אותנו בשקט, וחיה את החיים שלך איך שבא לך בלי שזה ישפיע עלינו.

אתה יכול לשקר לעצמך עד שיבוא המשיח שנשים חרדיות מאושרות מזה שהן לא מתמודדות לכנסת, או נדרשות לחצות את הכביש או מושב בטיסה.

פשוט שחרר אותנו מזה. 

סבבה אז יש כאלו שרוצים שתעזוב אותם בשקט ערומים במעיין בלי הדעות החשוכות שלך. אפשר לחשוב מה הבעיה באברי מין מי שלא רוצה שלא תסתכל. 

במיוחד ב2021 תשתחררו מהדעות הקדומות. מה אנחנו צריכים להתבייש בזה שאנחנו גברים/נשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yd b-4 כתב:

תראה לו זה היה חד צידי אתה צודק. אבל זה דו כיווני גם אני לא יכול להיכנס לאזור שמוגדר לנשים (במקומות שזה כך) למרות עליונותי המגדרית המדומה בעיניך.

אתה זה שהחלטת שאישה צריכה לשבת בסוף האוטובוס בניגוד לרצונה ובניגוד לחוק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yd b-4 כתב:

כשאתה אומר לא יכול, מה בעצם מונע ממך? ואם הכוונה שלך זה לשרותי נשים ומקוואות, אז שחרר מאיתנו מהטיעון ההזוי שלך כי יש הבדל קטנצ'יק בין חדר סגור אחד בשכונה לבין פאקינג כל מערך התח"צ וקטעי רחובות בעיר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שבדת היהודית האורתודוקסית אין שום סימטריה בין זכויות הנשים לזכויות הגברים. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yd b-4 כתב:

סבבה אז יש כאלו שרוצים שתעזוב אותם בשקט ערומים במעיין בלי הדעות החשוכות שלך. אפשר לחשוב מה הבעיה באברי מין מי שלא רוצה שלא תסתכל. 

במיוחד ב2021 תשתחררו מהדעות הקדומות. מה אנחנו צריכים להתבייש בזה שאנחנו גברים/נשים?

לא מתביישים אבל לא מוכנים לקפח נשים רק כי הן נשים.

אם לך מותר להדיר נשים בשמורות הטבע אז לי מותר לאכול חזיר בבית כנסת ופיתות בפסח בבני ברק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yd b-4 כתב:

מצחיקים אתם. מעניין אם פעם היה לכם היכרות אמיתית עם משפחה חרדית נורמלית. לא מהזן ההיברדי/ערס.

השכן החרדי שהיה לי כשגרתי עם ההורים לא היה אומר שלום לאמא שלי. נראה לי הוא אהב רק אותי ואת אבא שלי, וסתם לא רצה להגיד לה שלום.

נכון

הכול כול פעם "אנקדוטות", או חרדים אחרים.

לפני 4 דקות, yd b-4 כתב:

אפשר לחשוב מה הבעיה באברי מין מי שלא רוצה שלא תסתכל. 

נכון מאוד.

אז נשים יכולות לרחוץ שם בעירום או לא?

יקבלו יחס נורמלי?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

לשאלתך כן. אחי חרדי עובד וחי בבני ברק תוך כיבוד אלה שחושבים אחרת ממנו.

מעניין במה זה מתבטא בשונה ממני.

ולמה שדיברת קודם על משיכה והטרדות מיניות אז דיברת על אנשים סוטים. אדם נורמלי יודע לכבוש את יצרו ולהבדיל בין מותר ואסור.

לא תפריד דיברתי על שתי דברים נפרדים.

משיכה מינית יש לכל גבר/אשה עם גוף ושכל בריא. 

סטיה- זה כאלה שלא מרסנים את המשיכה המינית. או שחשובים שהם חסינים משום מה.

ובקשר לנוער "שלנו" (לא יודעמה זה שלנו. לי יש רק 2 נוער, שתיהן בנות והחברה שהן מסתובבות איתה מכבדת אותן כבני אדם) יש בהמות בדיוק כמו שיש "אצלכם" רק שאצלנו לא מאשימים את האישה שהיא פיתתה אותם והם הקורבנות.

טוב מה אני אגיד לך תצפה קצת בתוכניות לנוער ביוטיוב אולי תשנה את דעתך.

ואגב אף אחד לא מאשים את האשה יותר מהגבר. ביהדות יש חובה על הגבר לשמור את עיניו ולהתנהג בצניעות. בדיוק כמו שלאשה יש חובה להתנהג בצניעות.

אני לא שמעתי על פטור מסיבה "שהיא" היתה לא צנועה.

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

אתה זה שהחלטת שאישה צריכה לשבת בסוף האוטובוס בניגוד לרצונה ובניגוד לחוק.

מי זה "אני". היא חרדית בדיוק כמוני ולא מעוניינת לשבת לידי בדיוק כפי שאני לא מעוניין לשבת לידה. 

אז למה זה "אני" ולא "היא" ?

אגב נשים ביקשו ממני לא פעם בתור בחור לעבור קדימה.

לפני 7 דקות, sperial כתב:

העניין הוא שבדת היהודית האורתודוקסית אין שום סימטריה בין זכויות הנשים לזכויות הגברים. 

אה, באמת? תעדכן אותי אולי....

אני אשמח לנצל את זכויות היתר שלי.

לפני 5 דקות, David32 כתב:
לפני 10 דקות, yd b-4 כתב:

אפשר לחשוב מה הבעיה באברי מין מי שלא רוצה שלא תסתכל. 

נכון מאוד.

אז נשים יכולות לרחוץ שם בעירום או לא?

יקבלו יחס נורמלי?

זה היה בציניות כן? סה"כ זרמתי עם הכותב שלפניי ראש בקיר אז עד הסוף.....

באותו הגיון גם אפשר לשרוף את הקוראן בהר הבית בתפילת יום השישי.

נחסוך לך בעוד דוגמאות.

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

לא מתביישים אבל לא מוכנים לקפח נשים רק כי הן נשים.

אם לך מותר להדיר נשים בשמורות הטבע אז לי מותר לאכול חזיר בבית כנסת ופיתות בפסח בבני ברק.

ולקפח גברים נשים וילדים דתיים זה בסדר נכון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח @yd b-4

הרי כל מה שאתה חושב על החילונים, חושב עליך ועל הקהילה מישהו שבא מקהילה שהיא קיצונית עוד יותר ממך.

עצם העובדה שאתה כותב באינטרנט הופך אותך למוקצה בעיניו. 

אם זה היה תלוי בו, אז היה צריך לחלק את כל המרחב הציבורי לימים לנשים וימים לגברים, שחלילה איזה גבר או אישה לא יתפתו. 

אז מה אתה בא להרביץ בנו תורה, קודם כל תתחזק... 

אבל עזוב, איך אפשר לדבר בהיגיון עם מגזר ששם את עצמו בכלא מחשבתי מרצון וחוסם ומאיים בנידוי כל מי שמנסה לברוח ממנו?

והאבסורד הכי גדול הוא שהקשר בינך לבין יהודי שחי פה לפני 3000 שנה קלוש. 

תתחיל בלהביט במראה ותגיד עד כמה הלבוש דומה.  

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yd b-4 כתב:

מי זה "אני". היא חרדית בדיוק כמוני ולא מעוניינת לשבת לידי בדיוק כפי שאני לא מעוניין לשבת לידה. 

אז למה זה "אני" ולא "היא" ?

פה הטעות שלך. רוב הנשים לא חרדיות ואתם כופים את זה עליהן.

לפני 9 דקות, yd b-4 כתב:

ולקפח גברים נשים וילדים דתיים זה בסדר נכו

לא מקפחים אתכם. יש כמה מקומות שאתה לא "יכול' להיכנס בדיוק כמו שיש מקומות שאני לא "יכול" להיכנס. אצלך זה מעינות ואצלי הכותל ובתי כנסת למשל כי לחייב אותי לשים כיפה או להפריד אותי מאשתי נוגד את האמונה שלי (בעלייה לתורה של האחיין שלי נשארתי בחוץ) 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

פה הטעות שלך. רוב הנשים לא חרדיות ואתם כופים את זה עליהן.

פה הטעות שלך בקווי המהדרין (הכוונה אלה שיש בהם הפרדה למרות שאין הגדרה חוקית כזו) רוב הנשים הן חרדיות. לא בקווים האלו אין הפרדה.

אגב מי שתתעקש ותסרב יכולה לשבת איפה שבא לה. וראיתי את זה קורה בעיניי אינספור פעמים. אף אחד לא יקים אותה ואם כן- משטרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקים אבל יקלל, יירק ולפעמים יתקוף.

אם אתה רוצה קווי מהדרין תצכבד ותפעיל קו פרטי במקום לעשות גזל ולהסב קו שאני מסבסד לשימושך בניגוד לחוק.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, sperial כתב:

נסה להגיע לבית דין למשפחה וספר לי על סימטריה בין זכויות הנשים והגברים😉

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...