Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קרוסאובר למשפחה עד 140 אלף ש"ח חדש מהחברה- פג'ו 2008, סקודה קאמיק, סיאט ארונה

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

אנחנו מחפשים לאשתי רכב והוא גם ישמש אותנו בתור הרכב העיקרי ( אני נוסע על רנו קליאו טרופי ומחליף לBRZ בתור רכב הסופשים החדש שלי)

עד עכשיו השתמשנו ברנו קליאו טרופי בתור הרכב המשפחתי + הרכב פאן לסופי שבוע והוא עשה את עבודתו נאמנה, אך אנחנו חושבים על להגדיל את המשפחה ( אנחנו זוג ללא ילדים כרגע אבל עם 2 כלבים), אז חשבנו שהגיע הזמן להביא רכב שני ושהוא ישמש אותנו בתור הרכב העיקרי וגם על הדרך אני יוכל להביא לעצמי סוף סוף הנעה אחורית ידנית כמו שרציתי מזה תקופה אבל לא יכולתי בגלל שאין לאשתי רשיון לידני וגם זה לא הגיוני להכניס 2 כלבים לא קטנים מאחורה ב BRZ.

בגדול, השימוש של הרכב יהיה נסיעות של אשתי בתוך העיר לרוב לעבודה ופעם בשבועיים אנחנו נוסעים לצפון למשפחה שלנו ( נסיעה של 190 קילומטר לכיוון) עם 2 הכלבים מאחורה, הם הסתדרו מצויין בתוך הקליאו אך היה להם מעט צפוף לפי הבעות הפנים שלהם במושב האחורי.

אנחנו מחפשים אך ורק רכב חדש בגלל תנאי המימון הנוחים, כי את המזומן שיש לנו אני אקנה בו את הBRZ ככה שיד 2 פחות בא בחשבון.

נקודות שהכי חשובות לנו ברכב ופה אשמח לעזרתכם למצוא את הכלה מיועדת למשפחה וכמובן שאעשה נסיעות מבחן ואשתף פה את חוות הדעת שלי, אבל אשמח לשמוע מבעלי נסיון שאוליי היו באותו חיפוש כמוני..

*נוחות נסיעה ואיכות תא נוסעים- בגלל שאנחנו עושים פעם בשבועיים את הנסיעות הארוכות האלו לצפון, נשמח לרכב שיהיה לנו כיף ונוח להיות בו, שאוכל לממשש את הפלסטיקה על הנסיעה ולהגיד " ואיי איזה רכב איכותי"

*צריכת דלק הגיונית ועלות אחזקה - נשמח לרכב שיהיה טוב יותר מי 1 ל12 של הקליאו ושהמוסך יבואן יהיה כמה שפחות גנב בטיפולים כל 15K

*הנקודה השלישית זה שווי שוק עוד 5 שנים, הרכב המיועד עתיד להשאר עם המשפחה ל5 שנים, אז פה אשמח לדעת מה דעתכם יחזיר מחירון הכי טוב ? 

בכללי אישית בנראות התחברנו הכי הרבה ל2008 כמו הרוב פה אני מאמין כי הרכב באמת פשוט יפייפה אבל יותר מיופי חשוב לי פרקטיות ואבזור, כלומר אשמח לכניסה ללא מפתח, בקרות בטיחות אקטיביות, ועוד פיצ'רים מגניבים שיש במלא מכוניות חדשות בימינו.

נ.ב אני יודע שהארונה לא קשורה כל כך למשפחה כי היא פחות איכותית מהותית מהמתחרות אבל אשתי ממש אוהבת את הרכב למרות שאני ממש נגד ה3 צילינדר הרועש הזה.

נ.ב 2 אם זה ה2008 אז זה יהיה דגם הדיזל, הבנתי שהוא מוצלח מאוד והוא 3 צילינדר שאני לא אוהב 

תודה ! ואשמח לשמוע עוד המלצות לרכבים בסגנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלקוחות קיימים של רנו לא חשבתם על הקפצ׳ור החדשה? מכונית מצויינת עם שילוב מנוע גיר נהדר וחזק, איכותית כמו הפיז׳ו, כשהיתרון שלה הוא בפרקטיות באיבזור, ואחריות ארוכה יותר.
שניהן לטעמי בטופ של הקטגוריה ובסופו של יום זה עניין של העדפות וצרכים.
מציע בחום לקחת לנסיעות מבחן את שניהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינת את הנסיעה למשפחה (750-800 ק"מ בחודש), אבל לא כמה תסע אשתך בין לבין.

יש לי ניסיון אישי של הנה עם הארונה - היא לא מבריקה בתחום צריכת הדלק - אצלי סביב 10 קמ"ל. כנראה קשור לשימוש העירוני ולסגנון הנהיגה הלא כל כך רגוע של אשתי, אבל גם כשהבן לוקח את הרכב לנסיעה בינעירונית (לא קרה הרבה לאחרונה) - עד כמה שאני זוכר לא הגענו ליותר מ-11 קמ"ל משולב. מעבר לכך, אני בכלל לא בטוח שהיא תתאים לשילוב של שני כלבים ומשפחה מתרחבת (כאשר האשה יושבת מאחור עם הילד). דרך אגב, מבחינת אבזור אפילו הדגם הבסיסי של הארונה מספק ביותר, ואני לא סובל מרעש של מנוע שלושה הצילינדרים. מצד שני, יש לי שמיעה אבסולוט נישט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.2 ליטר של פיזו הוא מנוע 3 צילינדרים.

הארונה מוחלפת בימים אילו באירופה.

ב 143 ניתן להשיג את האטקה סטייל אשר מתאימה יותר למשפחה , אם תלחץ תקבל עוד הנחה ותגיע ל140 עגול .

לטעמי האטקה בין הרכבים עם התמורה הטובה ביותר למחיר בשוק היום ועדיפה על כל הרכבים אשר ציינת מעלה, אל תוותר על נסיעת מבחן.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הארונה וגם עם האטקה ,

הארונה מאוד צפופה מאחור ודי אוכלת דלק במיוחד שמשקללים את המנוע ליטר , הבגאז' לא מרגיש מרווח מספיק (460 ליטר כביכול). מכרתי אותה מאוד מהר .

האטקה בערך עם אותה הצריכה הממוצעת (סביר 10 קמ"ל) אבל בהרבה יותר נוחות ומרווח.

האטקה מרגישה מאוד פלסטיקית מבפנים ולא איכותית ביחס לקטגוריה מבפנים, אבל האבזור די מספק גם מבחינת בטיחותית.

מבחינת נהיגה הנהיגה די משעממת עם הגה קל מידי וזווית גלגול די מורגשת (עדיין טובה מהמקבילות) , מנוע ה1500 מרגיש די מנומנם והגיר לא עוזר בהרגשה , כאילו אין חיבור מלא עד למעבר להילוך שני וגם משם הרכב די MEH.

את הרכב ניתן להשיג בסביבות 142 על הכביש עם הרחבת אחריות לשנה שלישית ומצלמת רוורס

היתרון הגדול שלה הוא שמירת ערך - אטקה בנות 4 עם נתונים סבירים נמכרות בסביבות ה90 - 100 ככה שהירידת ערך מאוד מאוד נמוכה.

ה2008 רכב מקסים לדעתי.. מאוד נהנתי בנסיעת מבחן , הפנים מרגיש איכותי מאוד , המרווח פנים טוב מהארונה בפער ניכר וגם תא המטען אבל המרווח הפנימי קטן מהאטקה.

אבל צריך להתרגל להנדסת אנוש המעט מסורבלת בהתחלה , ולקחת רק פרימיום ומעלה.

הקאמיק מרגישה די מרווחת במרווח הרגליים  בשורה האחורית, אבל צרה יחסית ותא מטען קטן , בידוד רעשים טוב ומנוע ה1500 שם יושב לא רע,

מבחינת פנים היא מרגישה מאוד מוצקה אבל גם שם המזגן נשלט חלקית מהמסך ויציאות מזגן שיקררו לך בעיקר את הברכיים.

עריכה אחרונה על ידי eliordadon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא קראתי כלל על החדשה, אעשה שיעורי בית עליה גם תודה !

כן, לא הרבה מכירים את החדשה, ולכן יש נטיה להתעלם ממנה בשרשורים כאלה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

בחמישי יש לי נסיעת מבחן על הפגו 2008 ועל הרנו קאפצור, אנסה לתאם לאותו היום את הסיאט גם... מהסקודה ירדנו כי אשתי אומרת שהאוטו מכוער ( תכלס הוא מכוער באמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, igalkr11 כתב:

תודה לכולם,

בחמישי יש לי נסיעת מבחן על הפגו 2008 ועל הרנו קאפצור, אנסה לתאם לאותו היום את הסיאט גם... מהסקודה ירדנו כי אשתי אומרת שהאוטו מכוער ( תכלס הוא מכוער באמת)

תוכל לעדכן איך היה בנסיעת מבחן ותובנות נוספות? אני בדילמה דומה. תודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...