Jump to content

yaelbd

 • הודעות

  45
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כן. אז הממשלתי אין מחיר לרכב הזה. ביד 2 הא נמוך כאמור. ובלוי יצחק לא הצלחתי למצוא.
 2. אני מניחה שזה רק עניין של היצע וביקוש אבל זה ממש הזוי. רוצים כ 8000 מעל המחירון. זה קורה בעוד כלי רכב?
 3. למיטב הבנתי רכב בגיל כזה הוא כבר "אחרי" הבעיות. אנחנו עם ייטי שנת 2011 והיא מהממת. היה פעם משהו שטופל במסגרת ריקול. מזמן. וזהו.
 4. במסגרת חיפושי רכב אחת האופציות היא ספורטאז (2019). באופן מפתיע, יצא לי במקרה לנהוג בזה של חברה שלי, והתברר שהדש בורד גבוה לי מאוווווד. אני פשוט לא רואה כלום. ממש כאילו השכבתי את הכסא אחורה. ולכן ספורטאז נפסל. אני תוהה אם אפשר לדעת את זה על רכב מסויים בלי להתנסות בו. האם זה נתון שמופיע היכנשהו? תודה!
 5. כנראה שיוחלט לא להחליף את הייטי בת ה 11 אלא להמשיך איתה. נכון כשעושים טרייד אין ולוקחים רכב משומש הם מעבירים אותו קודם ניקוי וטיפול כזה, לא סתם כמו לקחת לשטיפת רכב, אלא יותר מזה? זה מה שאני מחפשת. הפלסטיקה בפנים זקוקה לטיפול, חלקי הבד (לא הריפודים אלא נגיד הבד שיושב על משענת היד וכו) חלקם נקרעו. ה"מאפרה" מאחורה יצאה מהמקום ואל נכנסת חזרה. כל מיני כאלה. יש מקום אחד שיעשה הכל? תודה!!!
 6. הי. הייטי שלנו בת 11, 150 אלף קמ. עד לפני שניה היה ברור שמחליפים. משהו בסגנון אבל בן שנתיים. התקציב הוא 130k כולל הייטי אז נגיד כ 110k. אנחנו לא מתכוונים לקחת מימון אלא יש לנו את הכסף. ובכל זאת, פתאום תהינו: למה בעצם? למה לא להישאר עם הייטי עד שהיא סוג של תתפורר 🙂 אנחנו אוהבים אותה, היא מטופלת כראוי, למה לא לשמור את הכסף ולעשות איתו משהו אחר (טיול? שיפוץ ? שניהם?) ועכשיו אנחנו לא מצליחים להחליט בין שתי אפשרויות הקיצון האלה. מה הייתם עושים? תודה!
 7. לא. רכב שמי שקונה אצלהם ועושה טרייד אין נותן להם.
 8. תוכל לעדכן איך היה בנסיעת מבחן ותובנות נוספות? אני בדילמה דומה. תודה!!!
 9. הגדולות: שלמה, אלבר, אוטודיל, טריידמוביל וכיוב. ראיתי שיש גם קטנות ולא מוכרות. מחפשת המלצה לאחת כזו שאכן נותנת שירות טוב וגם לוקחת אחריות במקרה שמשהו שתחת אחריותה מתעורר. תודה!
 10. הי. תודה מראש! סקודה ייטי 2010. יש לה 2 פסי הכנה לגגון. מאחד מהם נפל חלק מכיסוי הפלסיק. מצורפות תמונות (צד אחד בו החלק קיים. וצד שני בו הוא חסר(. איך קוראים לו? עדיף באנגלית. רוצה להזמין, אולי לחפש באיביי. אותה שאלה לגבי הסמל האחורי שגם נפל. את זה אני דווקא מוצאת בחיפושים אבל איך אדע שזה מתאים ספציפית לדגם שלי. תודה, יעל.
 11. תודה! אז פשוט להמשיך לחפש? יש לי בדיוק את היום ומחר למצוא צמיג מתאים לסקודה ייטי שלי 225/50 R17 94w
 12. המון תודה!!! אני בלחץ של זמן כי צריכה אותם כדי לסיים מעבר טסט, ויש לי עד סוף השבוע אבל אנחנו נוסעים לחופש ברביעי אז זה חייב לקרות מחר מחרתיים. מה שיש לו במותג אחר זה צמיג סיני כלשהו. פסלתי אוטומטית לאור שיטוטים פה...
 13. א. התכוונתי להיכנס מחר לצמיגי ויקטור בפתח תקוה. התקשרתי כעת לשאול מה תאריך היצור של הצמיג שהוא מתכוון לשים לי (2 אחוריים, kleber) ואמר 12/18. זה לא קצת ישן? ב. בשנה שעברה החלפתי אצלו את ה 2 הקדמיים ורק כעת אני מבינה שמה שהיה אמור לעשות אז, זה להעביר את האחוריים קדימה ולהרכיב את החדשים יותר מאחורה. זה לא מה שנעשה אלא פשוט החליף הקדמיים. זה מעיד על רשלנות? קיבלתי עליו הרבה המלצות ולכן הגעתי לשם מלכתחילה. תודה!!!
×
×
 • תוכן חדש...