Jump to content

Magnify

 • פרסום הודעות

  9
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות Magnify

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. בכביש רגיל. הביטוח שלי לא שילם לי דבר, מאחר והם טוענים וביטוח צד ג' של הפוגע סירב לשלם כי הפוגע סירב להכיר באחריות. מה הכוונה באשמה תורמת? יכולים לחייב אותי בתשלום כלשהו? הסכום לא עולה על הסכום הזה. שאלה קטנה נוספת, יש איזו התיישנות שחלה על זה? זה היה לפני כ 2.5 - 3 חודשים. וכשאני ממלא את התביעה באתר אינטרנט של הממשלה, צריך לבחור עיר של בית המשפט, באיזה עיר בוחרים? פשוט בעיר מגוריי?
 2. שלום, לפני חודשים אחדים עברתי תאונת שרשרת בה רכב פגע בי מאחור, והרכב הוכרז כטוטאל לוס ונמכר לחלפים. בעל הרכב שפגע בי מסרב להודות באשמה וטוען שאני נסעתי עליו רברס (?), ולכן הביטוח לא העביר לי את דמי התביעה. כעת אני מעוניין לתבוע אותו ב"תביעות קטנות" ורציתי לשאול מה גובה הסכום שעליי לתבוע? ערך הרכב המשוקלל? עלות התיקון (שגבוהה מערך הרכב)? או על ערך הרכב מינוס המחיר שקיבלתי על חלפים? חוץ מזה הבנתי שאפשר להוסיף לסכום גם את שכר הטרחה ששילמתי לשמאי, ואת גובה דמי ההשתתפות ששילמתי למי שהייתה לפניי בתאונת השרשרת. אם ישנן עוד עצות אשמח לשמוע.
 3. תודה. בחברת הביטוח טוענים שאם הייתי לוקח ביטוח מקיף ומשלם יותר ביטוח, זה היה בסביבות 1200-1400. בגלל שזה רק צד ג' ושזה מה שכתוב בפוליסה, זה צריך להיות 3000 ש"ח. נשמע שאין ממש עם מי לדבר שם. כנראה שאל חברת הביטוח הזו אני לא הולך לחזור...
 4. אוקיי, ואיך בעצם מתחילים את התהליך הזה? ומבחינתי, אני לוקח אחריות על הנהג שפגעתי בו. האם צריך יהיה לערב אותו בתהליך שביחס לנהג שפגע בי?
 5. היי שוב, עדכון: חברת הביטוח הודיעה לי שהרכב שפגע בי מאחור לא לוקח אחריות ולא מוכן לשלם פיצוי על הנזק. הבנתי שמכאן והלאה התהליך ממשיך בבית משפט לעבירות קטנות. אשמח לקבל קצת מידע על התהליך מאחר ואין לי כל ניסיון בעניין - אם אני זוכר נכון קראתי פה בפורום שיש עורכי דין שמתמחים בזה ושלא יהיה צורך שאגיע בעצמי לבית המשפט. כיצד מתחילים בתהליך? תודה
 6. הרכב שנפגע משנת 2016 והוא ניסאן מיקרה. לפי מה שהבנתי, בנוסף למה שהזכרתי מקודם, נפגעה שם גם מצלמת רוורס. ההשתתפות העצמית שביקשו היא 3000 ש"ח. לדעתך זה נחשב גבוה לתיאור הזה? כמו שכתבתי בפוסט הראשי, פוניתי למיון ונעשתה לי חבישה, לא היה שבר אבל עד עכשיו קיים כאב שמגביל בתפקוד.
 7. תודה על התשובה דותן! אני גם לא מבין למה ההשתתפות העצמית כל כך גבוהה, הם טוענים שהנזק שנגרם לרכב לפניי הוא 9000 ₪ למרות שהוא בסה"כ קיבל מכה קטנה בדלת האחורית של תא המטען. חברת הביטוח טוענת שזה מגובה בהערכת שמאי. יכול להיות שהם מנסים לסחוט כמה שיותר כסף מהמקרה? אם כן אפשר לעשות משהו לגבי זה? אגב בעניין נוסף, אני גם לא קיבלתי תשובה כבר מעל 3 שבועות לגבי תביעת ביטוח החובה. כמה זמן זה לוקח בדרך כלל?
 8. שלום, אשמח לייעוצכם בעניין. לפני כ 3 שבועות הייתי מעורב בתאונת שרשרת. זה התחיל ברכב שנעצר עצירה פתאומית באמצע כביש מהיר, בנתיב השמאלי ביותר (מתוך 3 נתיבים), ולאחריו נעצר רכב נוסף. כשהבחנתי בכך בלמתי, אך פגעתי פגיעה קלה באותו רכב שני. מיד לאחר מכן פגע בי מאחור רכב נוסף, דבר שגרם לפתיחת כריות האוויר ברכב שלי. אני ו 2 הנהגים האחרים פונינו למיון בבי"ח עם פגיעות קלות והשתחררנו לאחר מכן, אך הרכב שלי היה טוטאל-לוס בעקבות פתיחת כריות האוויר. באופן מעניין, הנהגת שהייתה ברכב שלפניי ורכבה כמעט ולא נפגע, הציעה לי כעזרה להמשיך ליסוע איתה באותו הכיוון, לאן שהייתי צריך.
×
×
 • תוכן חדש...