Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר דלק 95

toys123
שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, ocsi4u כתב:

גם אנחנו ביתר מדינת ישראל היינו מוכנים לקבל הנחה של 14.5% מהמחיר המפוקח בלי לקבל אגורה הנחה !!
את האנשים לא מעניין לאן הולך מה,אלה כמה יצא להם מהכיס,רובם לא יכולים להזדכות על זה בתור הוצאה.
הקשר שאין לנו אופציה לא לשלם מע"מ,מה שנשאר זה תחרות בין תחנות על מרווחי שיווק!
יש חוק שאוסר על תיאום מחירים,קרטל (יאללה תרים את הכפפה ותוכיח לממונה על הגבלים ותחרות שיש כזה הסכם בין בעלי התחנות),ולא על תחרות על מחירים.
כמו שכתבתי,אין להם שום תמריץ לתת אפילו אגורה של הנחה ל"קהל שבוי" נהגים,ממילה אתם באילת יש לכם דלק במחיר הכי זול במדינת ישראל !!!

כל הבבל"ת הזה, ועדיין לא ענית לי על השאלה.

תשתדל להפריד בין מרווחי השיווק, למע"ם.

אומנם זה חלק ממחיר הדלק כאן, אבל זה שני דברים שונים.

מרווחי השיווק הם זהים. אותם אחוזים. בכל מקום. עם, או ללא מע"ם.

אותם אחוזים בתל אביב, וכנ"ל באילת.

שמח לך, או עצוב לך, בגלל המע"ם, זה בעייה שלך.

אין לי בעיה עם מחירי הדלק באילת. 

אף אחד לא חייב לי כלום, ואף אחד לא חייב להוריד את המחיר של הדלק. לא כאן ולא אצלך.

זה עניין של חוסר רצון. נטו.

כי עובדה שמדי פעם תחנת "תן", שהיא טיפה מחוץ לעיר עושה הנחה שולית של 5 אג" לליטר. אבל זה זניח, כן?

והיא דווקא התחנה שעובדת הכי פחות טוב. 

סתם ציינתי עובדה של חוסר תחרות בעיר.ושוב פעם, אין לה קשר למע"ם  .זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yossiaviel כתב:

סתם ציינתי עובדה של חוסר תחרות בעיר.ושוב פעם, אין לה קשר למע"ם  .זה הכל.

איזה תשובות אתה מצפה ממני?

אני נשמע לך אחד שמצדיק שאין תחרות אצלך ?

אני המדינה?

אני בעל תחנת דלק?

אני אחראי על חוסר רצון של תחנות דלק באילת להתחרות ביניהם דרך מחיר ?

אני סתם ציינתי סיבה,שאולי בגלל שאין מע"מ אצלכם,זאת הנחה אפקטיבית של 14.5% מהמחיר המפוקח בארץ,ומכוון זה מוצר צריכה עם קהל שבוי,לאן תלך לתדלק,לסיני ?

בארץ כל בעל תחנה עושה את השיקול,כי למתדלק יש כמה אופציות תדלוק ברדיוס של 5 דקות,אם הוא במקום נידח,מנסה לפתות דרך כמה אגורות,גם אז לרוב זה בין 3-5% הנחה גג,פעם היו נותנים עיתון חחחח מי צריך,חלקם נותנים קפה,חלקם שטיפה מוזלת,רובם הקימו חנות נוחות/מיני סופר,כל אחד והתוכנית העסקית שלו,יש ערים עם תחרות עזה,יש ערים עם פחות תחרות,אין פה שום חוקיות בקיצור.

אני אישית לא סובל את אילת,פעם אחד לקחתי את הילדים לראות את כל האטרקציות שהיו קטנים,אבל זוכר,בחזרה אין אחד שלא עוצר לתדלק פול,הרי אין מחיר כזה בכל הארץ מרגע שיצאת משם.

אין לי שום צרות עיניים,ברור לנו ביום שמבטלים את פטור ממע"מ,כל המסחר יקרוס שם,גם כך עקבה נוגס בכם בלי סוף,וקורונה לא בדיוק עשה לכם טוב.

אז מבין את התסכול שלך,לשניה לא באה להצדיק את חוסר התחרות באילת,רק רמזתי לכיוון למה אולי אין תחרות,אני אישית לא סתם בעל רכב PHEV,בקושי רואה תחנת דלק,מתדלק פעמיים 200 ש"ח בחודש,ונוסע בין 3-4K ק"מ בחודש,זאת הדרך היחידה שלי לעשות :fist: למדינה בקשר למיסים הדרקוניים (עד שימצאו דרך למסות אותי שוב פעם,בדרך אחרת,רק עניין של זמן) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים באילת זהים בגלל שהמקום קטן וקל להשוואת מחירים. למרות זאת אני הקפדתי כל השנים

למלא תמיד בתחנת TEN10 בכניסה הראשונה לאילת. לפי מה שאני זוכר שם היה זול בכמה אגורות.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף ואזהיר כי ללכת לתחנת דלק מאוד זולה, זהו סיכון שלא שווה את הרווח.

בפועל כל תחנה שמכבדת את עצמה ומוכרת דלק לא מהול, תמכור באיזור המחיר המפוקח.

נזק מדלק מהול, חוץ מצריכה יותר גדולה שגם ככה בפועל לא באמת חוסכים הרבה, יכול להיות גם למנוע וכו..

• רעיון גרוע 1
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשתות קטנות בד"כ מוכרות במחיר זול יותר מהגדולות - אני מאמין שזה כדי להגדיל את המכירות שלהן ולא חושב שזה מעיד שהן מוהלות את הדלק...

• רעיון טוב! 2

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, motior כתב:

רשתות קטנות בד"כ מוכרות במחיר זול יותר מהגדולות - אני מאמין שזה כדי להגדיל את המכירות שלהן ולא חושב שזה מעיד שהן מוהלות את הדלק...

הכוונה היא לאלו שממש זולות. אם זה הבדל של כמה אגורות אז אולי, ועדיין הרווח על הדלק גם ככה קטן (הרוב מיסים), קשה להאמין שדלק זול ולא מהול אפשרי בשוק הפתוח. יצא לי לתדלק בתחנות זולות ויש הבדל. אמא שלי תדלקה בתחנה זולה ממש (הבדל מורגש במחיר) והאוטו שלה גמגם ופעם הבאה שהניע, הוציא מלא עשן מהאגזוז וקירטע. קניתי לה תוסף דלק כדי לעלות את האוקטן. מדובר באוטו בן שלוש שנים שמעולם לא עשה בעיות. דרך אגב, זאת תחנה זולה מוכרת ומבוקשת. ונכון שזהו לא כלל עבור כל התחנות הזולות, עם זאת מבדיקות של משרד התחבורה בשנים הקודמות, גם תחנות מוכרות ויקרות מוהלות. אזי זה תלוי בבעל הסניף ולא בחברה עצמה.

בפועל הכי טוב לתדלק בתחנות מוכרות עם מחיר רגיל ותחלופה גבוהה של רכבים. עצוב לומר את זה, כי הרי צריך גם לתמוך בעסקים קטנים. 

• אהבתי 1
  • משעמם 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ProRules כתב:

בפועל הכי טוב לתדלק בתחנות מוכרות עם מחיר רגיל ותחלופה גבוהה של רכבים. עצוב לומר את זה, כי הרי צריך גם לתמוך בעסקים קטנים

לדעתי זה לא עצוב בכלל. תחנות דלק זה לא משחק ואין פה מקום לחובבנות.

גם השחקנים הגדולים בקושי מרוויחים ממכירת דלק ושמים דגש בעיקר על חנויות הנוחות, אז מה יש לעסקים קטנים לתרום לתחום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.4.2021 בשעה 22:33, ocsi4u כתב:

אני אישית לא סובל את אילת,פעם אחד לקחתי את הילדים לראות את כל האטרקציות שהיו קטנים,אבל זוכר,בחזרה אין אחד שלא עוצר לתדלק פול,הרי אין מחיר כזה בכל הארץ מרגע שיצאת משם.

אין לי שום צרות עיניים,ברור לנו ביום שמבטלים את פטור ממע"מ,כל המסחר יקרוס שם,גם כך עקבה נוגס בכם בלי סוף,וקורונה לא בדיוק עשה לכם טוב.

אז מבין את התסכול שלך,לשניה לא באה להצדיק את חוסר התחרות באילת

זה בסדר ונורמלי.

כל אחד והעדפות שלו.

באמת שלא אכפת לי שאין תחרות. סתם שאלתי מתוך סקרנות. 

אבל תראה לאן לקחת את זה. 

החיים שלנו שונים מקצה לקצה.

וככה בחרנו אותם. אני השלמתי עם זה. ואתה?

אצל ה-אחד, יש עבודה, חופש,אופנוע ים, בילויים, חנייה מקורה תת קרקעית פרטית, נו, וגם מחירי דלק שפויים לקינוח, {רשימה חלקית וקטנה,כן?}, ואילו אתה סובל בפקקים, בלחות, בהצפות חורף, מתבכיין על מחירי דלק, שיש רק הנחה של כמה אגורות,[לא נורא, יש לך PHEV], והייתה רוצה  14.5%, מחפש חנייה שעות,  שונא את אילת, ומת שיבטלו את המע"ם בעיר. 

סוג של קנאות? אולי מילה אחרת?

למה שלא תיסע לסופ"ש לעקבה, בתור נקמה?

לפני 21 שעות, yogev20 כתב:

המחירים באילת זהים בגלל שהמקום קטן וקל להשוואת מחירים. למרות זאת אני הקפדתי כל השנים

למלא תמיד בתחנת TEN10 בכניסה הראשונה לאילת. לפי מה שאני זוכר שם היה זול בכמה אגורות.  

תודה על התשובה המפורטת

זה נראה הכי הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.4.2021 בשעה 14:50, Mr.Hybrid כתב:

מהיכן אתה בארץ?  אולי אוכל להמליץ לך על תחנה.

פ"ת

חבל שאין אפליקציה לראות השוואת מחירים.

כי אם תגיד לי תחנה זולה בסוף פתח תקווה שאני גר בהתחלה ברור שאשלם עוד כמה אגורות עבור משהו קרוב. הבעיה שיש הבדלים בין שקל או שתיים בין תחנה x לתחנה y

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...