Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני נפלתי - מחפש מדפסת (צבעונית), לא לגמרי ברור איזו

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוכן להשקיע כמה מאות שקלים יותר ולקנות משהו קצת גדול יותר מהכי בסיסי שיש, אבל מדפסת משרדית בגודל מלא באלפי שקלים לצרכים שלי נשמע לי קצת כמו לקנות פורשה לנסיעות לסופר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה. יש לי 9023 כבר כשנה ללא בעיות. מוגדרת כמדפסת רשת קוית והכל עובד חלק.

יש לי את ה 9023 וזו המדפסת הכי נוראית שקיימת.
דיו יקר בטירוף, לא מדפיסה אם נגמר הצבע, עזוב שעד עכשיו לא היה מלאי דיו צבעוני בארץ מספר חודשים, אין תחליפי בשום מקום בעולם, הסריקה שלה מהפידר נתקעת (פשוט מסיים ליצור את הקובץ, לא דף נתקע) אחר 10 דפים למרות שאמורה למשוך הרבה יותר וליצר pdf עם כל הדפים, הדפסה מהטלפון עובדת ב 10% מהמקרים - פשוט לא קורה כלום, נרדמת ולא מתעוררת אלא אם מקישים על מקש ההפעלה, התכנה למחשב איומה - הכי איומה שנתקלתי עד היום, התחילה להרעיש רעש צורם אחרי חודשיים שימוש ולטלטל את כל השולחן בזמן הדפסה גם על הדפסה שקטה.
אחרי זמן שהיא עמדה ללא דיו צבעוני לא ניתן להדפיס יותר, השרות לא מוכן לקבל אותה לתיקון במסגרת האחריות אם אני לא מצלם אותה מדפיסה - אך אני לא הולך לקנות דיו ביותר מחצי עלות המדפסת רק כדי שהיא תתוקן במסגרת אחריות.
בקיצור מכשיר גדול שלא עושה עבודה כלל.
עם המדפסת הזו כנראה שסיימתי את העתיד עם מוצרי HP, מעין כוויה שמזכירה את ימי הכוויות מהוט [emoji12]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• אהבתי 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סמסונג צבעונית ליזר - פח של מוצר!
איכות הדפסה נמוכה

תאימות למחשב על הפנים

טונר מקודד עם ציפ איזורי (אפילו אי אפשר לרכוש מאיביי)
שאלת מה כן? אני עונה מה לא!

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 8 שנים עם Canon Pixma

הראשונה עבדה 5 שנים

והאחרונה כבר 3

איכותית, אמינה, wifi, דיו לא מתייבש גם אחרי חודש ללא שימוש

עובד רק עם דיו מקורי, משהו כמו 140שח לסט

3 שנים אחריות מקורית של קאראט

• אהבתי 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שגיליתי מדפסות דיו עם מיכלי צבע למילוי - אין מצב שאקנה או אמליץ לאחרים לקנות מדפסות דיו עם מיכלי צבע רגילים, או שקונים לייזר או מדפסות עם עם מיכלי מילוי.

יש EPSON ECO TANK ויש גם של HP וCANON מדפסות כאלה, כבר באריזה מקבלים סט צבועני של כ70ML לכל בקבוק צבע + כ200ML צבע שחור, משתנה בין חברה לחברה.

ככה שאתה רוכש את המדפסת זה בעקרון המחיר שתשקיע בו לכל חיי המדפסת, כי לא קל לגבור כמות כזו של צבע, במידה וכן אז כ70ML צבע עולה גרושים וזה שוב מספיק לכמה שנים של שימוש.

מדפסת משולבת עם WIFI מתחיל בכ700 שקל, הצבע כבר כלול :-).

למי שלא צריך צבועני ורק שחור לבן עם הדפסת דו צדדית אוטומטית ראיתי שעכשיו יש גם דגמים כאלה בכ600 שקל.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו ברדר MFC J480 בת כמה שנים,מדפיסה תענוג (לא משתמשים בWIFI,בקושי סורקים,ככה שנטו מדפסת)

סט דיו חלופי - 75ש"ח כולל שילוח חינם בדואר.

היום כבר אין את הדגם הזה אלא דגם אחר (נדמה לי 490 או משהו בסגנון),אם הייתי צריך לקנות הייתי קונה כזה שוב,מתרחק מ HP

לייזר (צבעוני או שחור) זה ליגה אחרת ורמת מחירים אחרת,ולדעתי קונים רק אם מדפיסים בכמות שתצדיק את זה,זה לא בקטגוריית NICE TO HAVE

• אהבתי 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על CANON 7250

עולה 500 שקל

דיו עולה לי 2 שקל לחליפי

הנייר- עולה לי יותר מהדיו .

סוס עבודה

נותן לילדים להדפיס על התול, שתחנק המדפסת.

קלה להתקנה. מקבלת מכל אייפון ואנדרואיד הדפסה.

כבר 3 שנים אצלי. הקודמת גם שרדה 3 שנים. ואני אמשיך לקנות את ה7250 שזאת תמות.

עלויות הפעלה מגוחחות.

חסרונות- עד שמתעוררת להדפיס את הדף הראשון לוקח איזה 2 דקות.

אבל מאז- בום,עפה.

• אהבתי 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנון 7250 מדפסת נחמדה אבל למה בלי סורק ? יש לקנון מדפסת בקבוקים עם קיבולת הרבה יותר טובה.
לדעתי דגם 7250 ישן שכבר קשה לקנות . דרייבר מעודכן אחרון יצא ב 2014 . ספק אם בכלל קיימת במלאי.
יתרונה הגדול זה הדפסה על CD . תזכיר לי רק מה זה CD ?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2021 בשעה 05:29, dani666 כתב:

אני עם HP כבר שנים (הקודמת היתה 8000) בעיקר בגלל תמיכה מעולה בלינוקס אבל גם בגלל האמינות.

:shock2:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

מצטער, אבל זה אמין בעיני בערך כמו שרעידות אדמה נגרמות בגלל קריאוקי.

אם יש דבר אחד אמין במדפסות של HP זה שאתה יכול לסמוך על חוסר היכולת המוחלט שלהן להדפיס. זה אמין בצורה מופלגת אצלהם.

היו לי כמה מדפסות של HP לאורך השנים. המשותף לכולן? לא מדפיסות. 

פקס עובד יופי, סריקה עובדת טופי, הדפסה- לא. פשוט לא מוכנה להדפיס. 

אני עכשיו עם CANON, אחרי שה-HP האחרונה שלי קיבלה אגרוף מכל הלב והנשמה כשניסיתי להדפיס משהו. בפעם העשירית. אותו המשהו. אחרי ריסטרט למחשב, כיבוי והדלקה למדפסת, ריקוד גשם אינדיאני ואפילו תפילת מוציא לחם מן הארץ.

ואחרי זה, גם שום דבר אחר לא עבד יותר. זה החפץ הראשון (והאחרון עד כה) שקיבל ממני אגרוף בכל ימי חיי.

הקנון אשכרה מדפיסה כשאני מנסה להדפיס איתה (:shock:). זה חתיכת פלוס למדפסת בעיניי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם!

בגדול, אחרי עוד לא מעט חפירה, כולל סרטוני אנבוקסינג במבטא הודי (מה אנשים לא יעשו כדי לדחות עוד קצת את העבודה האמיתית שלהם...) נהיה ברור לגמרי שמדפסות עם מיכלי דיו הן כנראה הקניה הכי סבירה היום - גם מבחינת איכות הדפסה וגם מבחינת מחיר. בהינתן שהדפסת תמונות תהיה כנראה שימוש מהותי במדפסת הזו ושסה"כ כמות הדפים תהיה נמוכה, זה כנראה הכיוון הכי סביר.

בלב לגמרי לא שלם נבחרה HP 515, מכיוון שהקנון הלאחוטית הכי זולה יקרה ממנה בכמעט 300 ש"ח, ולאפסון באותו טווח מחיר אי אפשר להחליף ראש הדפסה, אם וכאשר. תמיכה בלינוקס גם סייעה להחלטה הזו. מכיוון שמראש מדובר במדפסת איטית החלטתי לוותר על ADF שהשימוש בו היה מראש כנראה מאוד מצומצם. היא הוזמנה היום, מקווה לטוב.

טיפ קטן שנתקלתי בו לגבי מדפסות רשת שמסרבות להדפיס - צריך להגדיר להן כתובת IP קבועה. כנראה שאיכשהו העניין הזה של DHCP עדיין לא חלחל לתחום הזה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...