Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני נפלתי - מחפש מדפסת (צבעונית), לא לגמרי ברור איזו

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב צח, ערב זך,

אז כמו בכותרת, דרושה מדפסת (הבטחתי לבת שלי). הדרישות מעט סותרות:

א. שתדפיס בצבע

ב. שלא תתפרק אחרי חצי שנה (או שנה) ושבגדול תצריך מינימום של התעסקות. לא רוצה לפתוח ולסגור כל מיני מגשים כל פעם שצריך להדפיס, להדליק ולכבות מליון פעם, להחליף ראשי דיו כל חודשיים או לחלץ דפים תקועים. משהו שעובד.

ג. שתהיה אלחוטית, או לפחות עם חיבור רשת קווי.

ד. יהיה נחמד אם היא תהיה משולבת, ואם כבר משולבת, יהיה אפילו יותר נחמד אם יהיה לה מזין אוטומטי לסורק.

ה. עוד Nice to have יהיה דופלקס אוטמטי (כאמור, מינימום התעסקות: לא תוציא, תהפוך עם הפנים למטה מצפון לדרום, תפתח את המגירה, תכניס מעל (בעצם מתחת) לדפים הקיימים, תלחץ פה ופה ופה, ואז תחזור על התהליך, הפעם ממזרח למערב ועם הפנים למעלה)

ו. שתהיה זולה גם לקניה וגם לתחזוקה

ז. שתהיה קטנה

מה פחות חשוב:

א. שתדפיס מהר

ב. שההתקנה שלה תהיה פשוטה

ג. שתוציא תמונות מי יודע כמה איכותיות

ד. שתדפיס על משהו מעבר ל-A4

להערכתי, נפח ההדפסה יהיה די נמוך אחרי ההתלהבות הראשונית של שבוע - שבועיים, משהו בסגנון של כמה דפים בשבוע, במקרה הרע. מתברר שאפילו בבי"ס יסודי מגישים היום עבודות בגוגל סקול (ותודה לקורונה).

אני קצת מתבדר בין לקנות משהו זול (למשל, כזה) שעונה כמעט לכל הדרישות, כולל דופלקס! (לא יודע לגבי אמינות, לכאורה יש עליה אחריות לשלוש שנים) לבין איזו מדפסת עם מיכלי דיו (משולבת כזו עם מזין עולה כבר סכום של ארבע ספרות, ומגיעה בלי מגירה אטומה לנייר), לבין להשתגע לגמרי ולקנות לייזר צבעוני משולבת (למשל כזו), שפרט למחיר המופרך שלה (ולגודל) עונה על כל הדרישות, וכנראה(?) תחזיק כמה שנים בקרוב לאפס תחזוקה (בנפח ההדפסה הצפוי, אולי אפילו תסיים את חייה עם הטונר המקורי). אין לי שום אינטרס להוציא 1,000 ש"ח סתם, אבל אם זה מה שצריך כדי לקבל מדפסת שתעבוד כמה שנים במינימום תחזוקה זה עדיף מבחינתי על ראשי דיו שנגמרים / מתייבשים אחרי חודשיים בדיוק כשצריך להדפיס משהו למחר או סתם מכניקה שמפסיקה לעבוד אחרי שנה וקצת אבק.

דעתכם? יש סיבה להמנע מהמדפסת הפשוטה שהוזכרה? אלטרנטיבה עדיפה במחיר כזה?

תודה!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש BROTHER MFC-J491DW, שעלתה לי 370 ש"ח לפני שנתיים. סט של 4 מיכלי דיו נפרדים עולה כ-140 ש"ח (תחליפי).

היא עושה ניקוי ראשים לבד כל כמה ימים כדי להמנע מהתייבשות. כמובן אלחוטית, מאד קטנה ונוחה לאחסון (קופסתית, ככה שאפשר גם להניח עליה דברים כשהיא סגורה).

עונה בול על כל הדרישות, אממה - בדקתי עכשיו כמה היא עולה, נראה שהמחירים בכללי עלו, אין מדפסות של בראדר מתחת ל-700 ש"ח.

זה כנראה הדגם העדכני שלה שעולה 690, כנראה הקורונה הקפיצה את המחירים גם במדפסות.

https://www.laserline.co.il/items/2034621

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המדפסות של ברדר דיי מנצחות בקטע הזה.
יש לי מדפסת מדגם ישן יותר מזו של @misterb, גם כן של ברדר (MFC-J430  נדמה לי), יש מזין דפים לסורק,  אלחוטית (WIFI) וכד'.
אין לי מושג איך זה מדפיס תמונות כי זה לא ה ISSUE אצלנו, אבל היא נהדרת מבחינת תחזוקה. ראשים זולים (סט תחליפי לראשים גדולים עולה אכן באיזור ה 130-140) ואין איתה התעסקויות. מכשיר של "שגר ושכח".

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום דבר טוב להגיד על מדפסות בימינו. כולל בראדר למיניהם.

אמנם לא פח אשפה מחריד כמו hp אבל לא כזה רחוק - מספיק שתשכח להדפיס שבוע

כדי שהראשים יתחילו להיסתם בצורה ששום ניקוי לא יעזור להם (וניקוי מחסל דיו בקצב חסר תקדים...) -

מניסיון עם שתי משולבות מהתוצרת.

מבחינת התקנה - כל המדפסות היום זה שגר ושכח, אין מה להתקין, אחרי שמזינים את ססמת ה-wifi הכול עובד מהקופסה, אין יותר התקשקשויות עם דרייברים.

מה שכן, מבחינת אמינות - אל תצפה לכלום כדי שלא תהיה מאוכזב.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, hans כתב:

אין לי שום דבר טוב להגיד על מדפסות בימינו. כולל בראדר למיניהם.

מה לגבי לייזר? כאלו עם מיכלי דיו (eco tank / smart tank למיניהן)?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון מעשי עם טכנולוגיות הדיו העדכניות למיניהן, צר לי.

מדפסות לייזר בהכללה גסה אמינות יותר, הבעיה היא שמדפסות הלייזר הצבעוניות בדרגות הכניסה

לא מצליחות להדפיס צילומים / תמונות ממשיות בצורה נעימה לעין. לא יהווה בעיה בהדפסה של מצגות / גרפים / צורות כלליות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, hans כתב:

מדפסות הלייזר הצבעוניות בדרגות הכניסה

מה שקישרתי קודם (בקצת פחות מ-1400 ש"ח) נקרא "דרגת כניסה"? (שואל ברצינות)

לצערי הדפסת תמונות כנראה תהיה משימה שהמדפסת הזו תצטרך לעמוד בה, מה שלכאורה פוסל את ה-HP הזולה (כי רק הדיו החלופי עולה יותר מהמדפסת), ואם גם את הלייזר זה משאיר רק מדפסות עם מיכלי דיו, או את הבראדר הספציפית ההיא.

לגבי בראדר, נראה כאילו אף אחד (חוץ מהחנות ש-@misterb הזכיר) לא מציע כרגע כאלו, מרגיש לי מעט חשוד (בעיית מלאי? אולי בגלל זה המחיר המונפץ?). אני אנסה לברר עם איזו חנות או שתיים.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תבדוק  hp9013 או קטנה יותר מסדרת 9010.  כוללת חיבור קווי, אלחוטי, bt.

אלה מדפסות מסדרה למשרד קטן.  כולל הדפסה דופלקס וסריקה כולל מזין דופלקס.  מיכלי הצבע יקרים יותר (בטח מיכלי ה X הגדולים) אבל מחזיקים המון ללא התיבשות.

אני עם HP כבר שנים (הקודמת היתה 8000) בעיקר בגלל תמיכה מעולה בלינוקס אבל גם בגלל האמינות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדפסת מיכלי דיו דופלקס אכן תעשה את העבודה. אפס התעסקות במרבית החברות שמייצרות כאלו. הדיו המקורי מחזיק לכ 5000 דפים. מחסניות דיו קטנות ל 500 דף זה ארכאי.
בכללי נבנות מראש לשרוד רק את תקופת האחריות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, pooh-bear כתב:

מה שקישרתי קודם (בקצת פחות מ-1400 ש"ח) נקרא "דרגת כניסה"? (שואל ברצינות)

לצערי הדפסת תמונות כנראה תהיה משימה שהמדפסת הזו תצטרך לעמוד בה

כן, 1400 זאת דרגת כניסה בלייזר צבעוני.

הדרישה להדפסת תמונות מצמצמת אותך לדיו בלבד, כצפוי.

דעתי בעניין? קנה מה שזמין ותתפלל שיחזיק יותר משנה ויום...

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, איציק נ. כתב:

לדעתי המדפסות של ברדר דיי מנצחות בקטע הזה.
יש לי מדפסת מדגם ישן יותר מזו של @misterb, גם כן של ברדר (MFC-J430  נדמה לי), יש מזין דפים לסורק,  אלחוטית (WIFI) וכד'.
אין לי מושג איך זה מדפיס תמונות כי זה לא ה ISSUE אצלנו, אבל היא נהדרת מבחינת תחזוקה. ראשים זולים (סט תחליפי לראשים גדולים עולה אכן באיזור ה 130-140) ואין איתה התעסקויות. מכשיר של "שגר ושכח".

יש לי כבר המון שנים בדיוק כזו, ואכן מצטרף להמלצה,
אני קונה רק דיו מקורי ומשלם בדיוק כפול...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, dani666 כתב:

תבדוק  hp9013 או קטנה יותר מסדרת 9010.  כוללת חיבור קווי, אלחוטי, bt.

אלה מדפסות מסדרה למשרד קטן.  כולל הדפסה דופלקס וסריקה כולל מזין דופלקס.  מיכלי הצבע יקרים יותר (בטח מיכלי ה X הגדולים) אבל מחזיקים המון ללא התיבשות.

אני עם HP כבר שנים (הקודמת היתה 8000) בעיקר בגלל תמיכה מעולה בלינוקס אבל גם בגלל האמינות.

מצטרף להמלצה. יש לי 9023 כבר כשנה ללא בעיות. מוגדרת כמדפסת רשת קוית והכל עובד חלק. לאחותי יש 8720 אאל"ט וגם שם אין בעיות מיוחדות. דיו אמור להחזיק אצלי כ 3000 דפים אבל סט שלם של ראשים עולה מאות שקלים.

לא נדיר שעוברים אצלי שבועיים שלושה בין הדפסות והדיו לא התייבש.

מה שכן, מדובר במדפסות גדולות יחסית, אבל אני מניח שהגרסאות הקטנות יותר יעבדו בצורה דומה.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • אהבתי 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי HP8600 תקינה לחלוטין ב HP515 בגלל עלויות הדיו. בינתיים אחרי שנה שלא הייתי צריך לרכוש דיו ועדיין יש לי עוד 2 בקבוקים של שחור שקיבלתי איתה חסכתי רק מארשי הדיו פעם וחצי מהעלות שלה.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-8650 היא לייזר, לא? זה בכל זאת עולם אחר לגמרי (והיא בכלל טנק לא קטן, ולא זול)

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...