Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבד סאונד BIT One HD מגבר מוסקוני "פיקו" חוות דעת

roeiav
שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום, יש לי מספר שאלות חשובות לגבי עתיד המערכת שלי.

אשמח לתשובות רק מניסיון וידע אישי.

אז ככה, אני עובר לאקטיבי הציוד הוא:

מיד באס סקאן ספיק סילוור

מיד 12M סקאן ספיק

וטוויטר D3004 בריליום של סקאן ספיק.

סאב של סקאן ספיק 9" 

מגברים:

גנסיס 4 ערוצים

גנסיס דול מונו(לסאב)

ופה נשאלת השאלה הראשונה.

אני צריך עוד מגבר, אבל אין לי מקום פיזית להוסיף עוד מגבר סטנדרטי.

לכן חשבתי על המוסקוני פיקו.(קטן מימדים)

השאלה שלי האם זה מגבר מומלץ? האם המגבר יכול להוציא את המיטב מהטוויטר או מהמיד?(למה עדיף לשדך אותו אם בכלל?)

ואז הגנסיס יעבוד על וופר,ועל או הטוויטר או המיד....

רק השאלה היא האם  זה סביר לשדך כזה מגבר לציוד כזה?

ושאלה הנוספת,

מה ההבדל בין הBIT ONE לבין ה BIT ONE HD?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי דילמה מעט זהה לדילמה שלך - מחסור בזוג ערוצי הגברה לטוויטרים (מורל סופרימו פיקולו). גם במקרה שלי התלבטתי לגבי הפיקו, אולם בסופו של דבר הצלחתי להסתדר עם עוד קצת מקום להתקנה ורכשתי סטריאו 100 של ג'נסיס עבורם. מהמלצות רבות שקיבלתי על הפיקו, הוא היה אמור לעשות את אותה עבודה ולספק תוצאות מרשימות. לא התנסיתי בו מעולם, אבל אני כן יודע שהוא מאוד מאוד מומלץ ויש בו הרבה מעבר לגודלו הפיזי.

ואם כבר פיקו אז למה לשדך אותו? זו שאלה טובה שהתשובה הכי טובה עליה תהיה: תנסה גם וגם. מה יש לך להפסיד? יכול מאוד להיות שדווקא הגברה של הג'נסיס לטוויטרים והגברת המידים עם הפיקו תהיה השילוב המוצלח מבין השתיים. 

בנוסף על כך, גם אצלי הותקנו לאחרונה סקאנספיק סילבר - מאוד מרוצה מהם.

בהצלחה!

• אהבתי 1

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לי מגבר ג'נסיס נוסף 4 ערוצים שרציתי לגשר אותו לוופרים. אבל לפני שאני ממהר להוסיף עוד מגבר,(התקנה בעייתית מאוד) שקלתי או את הפיקו או לעבוד עם ה 4ערוצים ג'נסיס שיש לי לא בגישור.

השאלה היא האם זה יספיק לוופר סילבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, roeiav כתב:

כן, יש לי מגבר ג'נסיס נוסף 4 ערוצים שרציתי לגשר אותו לוופרים. אבל לפני שאני ממהר להוסיף עוד מגבר,(התקנה בעייתית מאוד) שקלתי או את הפיקו או לעבוד עם ה 4ערוצים ג'נסיס שיש לי לא בגישור.

השאלה היא האם זה יספיק לוופר סילבר?

לא וודאי.

היה לי מגבר סטאג 170-180 רמס ב-4 אום רק ככה הם הרגישו חיים, למרות שהם מוצהרים 80 רמס,

כרגע עם זאפקו AP Z-150.6 (המגבר הכי יקר/הסדרה הכי גבוהה של זאפקו) נותן 150 רמס ומרגיש שחסר קצת.

אני לא משתמש בהם בתור סאבים אני חותך 70/24 או 70/12 ולא״מתעלל״ בהם ואני לא SPL.

פשוט הם מרגישים יותר טוב ככה לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • מעניין 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמש ב 4 ערוצים למיד וטוויטר , דואל מונו לוופרים ותרכוש מגבר נוסף לסאב.

במצב הזה אתה מסודר מבחינת הגברת הבמה בצורה אבסולוטית.

גם ה 4 ערוצים מספיק לכל מיד באס  - מניסיון , ועוד עם הסדרות היותר ראשונות של ה 4 ערוצים שהיו קצת פחות חזקים מה 4 ערוצים של השנים האחרונות .

הגברתי ארוכות מידבאסים עם ה 4 ערוצים בגישור , ובמקרים אחרים גם לא בגישור על המגבר הזה וללא שום בעיה.

אתה גם יכול להגביר את הסאב על ידי הדואל מונו ולרכוש מגבר נוסף עבור המידבאסים או עבור הטוויטרים וכו.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה השחקן השלישי בקבוצת המגברים יהיה עוד גנסיס 4 ערוצים(שכבר קיים אצלי) שיעבוד בגישור על המידבסים.

חשבתי על המגבר הזה כי בגישור הוא מאוד מאוד חזק,

והוופרים של הסילבר צריכים הגברה גבוהה יותר מהרגיל,( האם אני צודק?)

ככה הבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד טוב יותר שההגברה לאלמנט תהיה גבוהה יותר ממה שהאלמנט מוגדר לספוג. זו לא חובה וזה לא עניין של "צריכים" את זה - זה באופן כללי מומלץ. הסילבר מוגדרים כ-70 וואט RMS עד ל-125 וואט במקסימום.

אצלי הם משודכים ל-JL Audio 450/4 ומקבלים כ-150 וואט כל אחד. לעניות דעתי הג'נסיס בשני גישורים יהיו הרבה מעבר למה שצריך, כפי שעופר ציין, גם ללא גישור יתפקדו מצויין. כך או כך אתה מסודר.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...