Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק שנגרם לי בקיר מחציבה של שכן צריך עזרה.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכן שגר קיר צמוד אלי אתמול התקין מזגן וחצב לי עם קונגו ועשה לי חור גדול לתוך הקיר 

של הבית. האם מישהו יודע אם זה חוקי בכלל? נגרם נזק כמובן השאלה מה עושים במקרה שכזה?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוקי לחצוב בקיר שלו?

כן

חוקי לשבור לך את הקיר?

לא

מניח שעשה את זה לא בכוונה, ופשוט המתקין לא נזהר מספיק

(אצלי לדוגמה מתקין המזגנים חתך לי צינור חשמל ושיתק חצי בית, כמובן שתיקן את זה, לא כמו חדשה כי הוא חיבר עם שוקולדים, אבל לא עושה מזה עניין)

ממליץ לך לנשום אוויר ולתת לו לתקן את החור שנוצר

זה לא אמור להיות מורכב מדי

קצת חומר מילוי (רוב הסיכויים שגבס ונזגרותיו יספיקו) וצבע על זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לוקח אחריות שתף פעולה ותן לו לתקן. מקווה שלא נגרם נזק לקרמיקה נדירה או צבע שמצריך ערבוב ואינך יודע את מספרו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

אם הוא לוקח אחריות שתף פעולה ותן לו לתקן. מקווה שלא נגרם נזק לקרמיקה נדירה או צבע שמצריך ערבוב ואינך יודע את מספרו.

זהו שבהתחלה הוא התחמק אבל למזלי הצלחנו להגיע להסכמה שהוא יתקן את זה מחר בבוקר.

לא היה קרמיקה רק קיר לבן רגיל למזלנו.

הבית של אמי אישה מבוגרת חששנו שיפלו חלקים נוספים באזור שהיא ישנה כי הקיר יחסית דק בעובי.

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה מכוסה בביטוח הדירה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם. עשיתי את זה לעצמי. תיקנתי בעצמי. קצת גבס וזהו, לא ביג דיל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - אצלך זה היה קידוח. אצל פות"ש חציבה עם קונגו. לא ראינו צילום, אבל אני מניח שהפתח משמעותית יותר גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על זה

השכנה מעליי משפצת כבר 8 חודש, יש לי קיר מלא ירוקת וכל פעם היא מציפה איזור אחר בבית ואז זה יורד אלי בנוסף לתקרה שנשברה ב2 מקומות

כמו שאמרתי בשרשור ההוא, צריך להפסיק להיות נחמד לאנשים, אני חייב לאמץ את זה

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעורך דין פנית? יש הבדל בין תקלה\תאונה חד פעמים לתהליך שנמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, avizaz כתב:

ספר לי על זה

השכנה מעליי משפצת כבר 8 חודש, יש לי קיר מלא ירוקת וכל פעם היא מציפה איזור אחר בבית ואז זה יורד אלי בנוסף לתקרה שנשברה ב2 מקומות

כמו שאמרתי בשרשור ההוא, צריך להפסיק להיות נחמד לאנשים, אני חייב לאמץ את זה

לא להיות נחמד גוררת תגובה כנגד (לפעמים חסרת פרופורציות, אפילו נסראללה אמר את זה) את זה חייבים לקחת בחשבון בכל תגובה.

חוץ מזה להיות אדם נחמד זאת תכונה טובה, לא שלילית. 

השאלה היא, אם אפשר לפתור את זה בדרכי נועם? (אל תאמץ את הדרכים החוקיות/עורך דין, לא אוהבים אנשים שמתלוננים/קוטרים, זאת הדרך האחרונה)

אם לא, במעט יותר תקיפות אך לא באלימות. לפעמים צריך לנער אנשים בצורה ישירה בלי לפחד, רק אז דברים זזים. אני פתרתי בעיות יותר גדולות בבית

רק בשיחה עניינית, בלי צורך לצעוק. (לפעמים גם וויתרתי, לא קרה כלום)

למה השיפוץ לוקח כל כך הרבה זמן? יש להם איזו בעיה בבית? יש לך את הפרטים? (התעניינת?) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש, צלם ותעד את הנזק לפני התיקון.

הקלט כל שיחה עם השכן.
אם הוא התחיל בתהחמקות אתה צריך להגן על עצמך מפני בעיות בעתיד (דחיות, תיקון לא מספיק טוב, נזקים עקיפים שאולי אתה לא מודע אליהם כרגע....)

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, אם מדובר בנזק מתמשך ומשמעותי ושכן שאינו משתף פעולה יש צורך בייעוץ משפטי. יתכן שעורך הדין ידריך כיצד לפעול בלי לערב אותו פורמלית, יתכן שמכתב של עורך דין יעשה את העבודה, יתכן שיהיה צורך לפנות לערכאות. כל מקרה לגופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yogev20 כתב:

לא להיות נחמד גוררת תגובה כנגד (לפעמים חסרת פרופורציות, אפילו נסראללה אמר את זה) את זה חייבים לקחת בחשבון בכל תגובה.

חוץ מזה להיות אדם נחמד זאת תכונה טובה, לא שלילית. 

השאלה היא, אם אפשר לפתור את זה בדרכי נועם? (אל תאמץ את הדרכים החוקיות/עורך דין, לא אוהבים אנשים שמתלוננים/קוטרים, זאת הדרך האחרונה)

אם לא, במעט יותר תקיפות אך לא באלימות. לפעמים צריך לנער אנשים בצורה ישירה בלי לפחד, רק אז דברים זזים. אני פתרתי בעיות יותר גדולות בבית

רק בשיחה עניינית, בלי צורך לצעוק. (לפעמים גם וויתרתי, לא קרה כלום)

למה השיפוץ לוקח כל כך הרבה זמן? יש להם איזו בעיה בבית? יש לך את הפרטים? (התעניינת?) 

אישה מבולבלת לחלוטין שהבטיחה שהקדיחות ייפסקו לפני 5 חודשים, בדרך רבה עם כל השכנים בבניין (עוד 5 במספר) וגם אשתי נכנסה איתה לכאסח (ילדה בת 4 חודשים בבית שנולדה לתוך הרעש הבלתי נסבל).

שום דבר לא עזר, אח שלה הוא אחד השכנים וגם הוא לא הצליח לעזור לה לסיים עם זה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...