Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק שנגרם לי בקיר מחציבה של שכן צריך עזרה.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 19.2.2021 בשעה 08:31, yogev20 כתב:

הכי נבון להגיע לפשרות בחיים, במקום מלחמות מול שכנים, שהדרך לשם היא בלתי הפיכה.

אני בעד.

הבעיה בכל הסיפור זה שבחלק גדול הממקרים אתה נתקל בדפקטים סוציומטים עם דיפלומה, ואז אתה מבין שרק התותחים הכבדים יעזרו - ולא דיבורים.
שכנים זו צרה שלא ברא השטן (!), אתה לא יודע באיזה רגע זה יפקוד אותך ולמשך כמה זמן - אבל כשזה מגיע, זו צרה צרורה.

בעניין המזגן הרועש - אחרי תשובה כמו "זה הדירה שאני ואני יכול לעשות מה שאני רוצה" השלב הבא הוא מכתב מעורך דין או לפנות לעיריה ולראות אם יש מחלקה שמטפלת בבעיות מהסוג הזה (ידוע לי שבחלק מהעיריות הם קשובים לדברים האלו) ולהפעיל אותם ASAP.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, איציק נ. כתב:

אני בעד.

הבעיה בכל הסיפור זה שבחלק גדול הממקרים אתה נתקל בדפקטים סוציומטים עם דיפלומה, ואז אתה מבין שרק התותחים הכבדים יעזרו - ולא דיבורים.
שכנים זו צרה שלא ברא השטן (!), אתה לא יודע באיזה רגע זה יפקוד אותך ולמשך כמה זמן - אבל כשזה מגיע, זו צרה צרורה.

בעניין המזגן הרועש - אחרי תשובה כמו "זה הדירה שאני ואני יכול לעשות מה שאני רוצה" השלב הבא הוא מכתב מעורך דין או לפנות לעיריה ולראות אם יש מחלקה שמטפלת בבעיות מהסוג הזה (ידוע לי שבחלק מהעיריות הם קשובים לדברים האלו) ולהפעיל אותם ASAP.

איציק

שלחתי לו לפני שעה מכתב בווטסאפ כולל פירוט מפורט הוא ראה את ההודעה אבל לא ענה.

בנתיים השכנים הפעילו את המזגן עכשיו שוב וכול הבית רוטט.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון עם המזגן צריך להיות ב-2 מישורים -  קודם הקל ואחריו הכבד\קשה.

1. לנסות להציל את המצב הנוכחי - וזה אומר: לבדוק את טיב ההתקנה. במידה והמנוע מעוגן ע"י בורג ישירות למתקן התליה, יש להוציא את הבורג, לשים גומיות מתחת לרגלי המנוע בכל ארבעת הפינות ולבדוק אם זה פותר את הבעיה. לעיתים צריך לשים אפילו 2 גומיות (אחת על השניה) בכל פינה בשביל לקבל שיכוך יותר טוב.

2. להזיז את המנוע למקום אחר.

מניסיוני, התקנות כושלות הן לרוב הסיבה לרעשים מהסוג הזה (ויברציות).

ביצוע סעיף 1 ב 99% מהמקרים פותר את הבעיה.
כמו כן אפשר להמשיך לעגן את המזגן עם בורג למתקן התליה, רק שצריך לעשות קדח גדול יותר ברגל המזגן (שלא יהיה מגע בין הבורג למזגן עצמו) ולסגור את הבורג בצורה כזו שינעץ חזק מאוד במתקן התליה, אבל שלא יהדק את הגוף של המזגן למתקן התליה.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, איציק נ. כתב:

הפתרון עם המזגן צריך להיות ב-2 מישורים -  קודם הקל ואחריו הכבד\קשה.

1. לנסות להציל את המצב הנוכחי - וזה אומר: לבדוק את טיב ההתקנה. במידה והמנוע מעוגן ע"י בורג ישירות למתקן התליה, יש להוציא את הבורג, לשים גומיות מתחת לרגלי המנוע בכל ארבעת הפינות ולבדוק אם זה פותר את הבעיה. לעיתים צריך לשים אפילו 2 גומיות (אחת על השניה) בכל פינה בשביל לקבל שיכוך יותר טוב.

2. להזיז את המנוע למקום אחר.

מניסיוני, התקנות כושלות הן לרוב הסיבה לרעשים מהסוג הזה (ויברציות).

ביצוע סעיף 1 ב 99% מהמקרים פותר את הבעיה.
כמו כן אפשר להמשיך לעגן את המזגן עם בורג למתקן התליה, רק שצריך לעשות קדח גדול יותר ברגל המזגן (שלא יהיה מגע בין הבורג למזגן עצמו) ולסגור את הבורג בצורה כזו שינעץ חזק מאוד במתקן התליה, אבל שלא יהדק את הגוף של המזגן למתקן התליה.

הרעש לא מהמנוע כי המנוע בגג הבניין אלא מהמזגן עצמו הרעש מגיע בתוך הדירה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מדובר בקיר 10 או פחות, אין שום סיבה בעולם שיהיה אצלכם רעש.

כנראה שיש משהו תקול במזגן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, איציק נ. כתב:

גם אם מדובר בקיר 10 או פחות, אין שום סיבה בעולם שיהיה אצלכם רעש.

כנראה שיש משהו תקול במזגן.

איציק

כן גם אני חושב לא הגיוני דבר כזה.

לי יש מזגן בחדר ואפילו מבחוץ לא שומעים רטט או משהו בסגנון.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

לפי מה שרושמים כל פעם בקבוצות עורכי דין במקרים כאלה - פנייה למפקח על בתים משותפים. אמור לעשות את העבודה.

כן זה האופציה הבאה אם לא יעזור דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש וויברציות ברמה שאתה מתאר הופכים את השימוש במזגן בדירה השכנה לבלתי נסבל גם כן. אם יש שוכרים בדירה, נסה לדפוק בדלת שלהם בזמן שהמזגן מופעל ותוודא שמדובר במזגן. אם כן, אז משהו לא תקין ביחידה הפנימית. גם אם מדובר במזגן ישן הוא לא אמור להרעיש בצורה כזאת.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, AssafO כתב:

רעש וויברציות ברמה שאתה מתאר הופכים את השימוש במזגן בדירה השכנה לבלתי נסבל גם כן. אם יש שוכרים בדירה, נסה לדפוק בדלת שלהם בזמן שהמזגן מופעל ותוודא שמדובר במזגן. אם כן, אז משהו לא תקין ביחידה הפנימית. גם אם מדובר במזגן ישן הוא לא אמור להרעיש בצורה כזאת.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

מדובר על מזגן חדש לחלוטין.

משום מה השוכרת שגרה בדירה לא מוכנה להכניס אותנו לחדר הסמוך אלא רק לסלון וטוענת שהמזגן לא פועל.

מאז שהוא התקין את המזגן יש את הרעש הזה.

התקשרתי למהנדס מיזוג אוויר הוא טען שזה יכול להיות גם בעיה בקיר עצמו שלא יכול לעמוד בעומסים

גם הקיר לפני ההתקנה חדר לקיר שלנו בחציבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדכן: 

אז ככה,אחרי שבעל הדירה הגיע לדירה הפעיל את המזגן וכיבה זה לא היה מהדירה ליד  לבסוף.

היום בבוקר פתאום זה חזר שוב ב7 בבוקר החלטתי לקחת יוזמה ועליתי לגג ומצאתי את המזגן שעשה את הרעש הנוראי.

זה היה מזגן שצמוד לדירה של השכן וכנראה הרעש הגיע מהגג לדירה (הדירה של אמי קומה אחרונה בבניין) 

דיברנו בטלפון עם בעל הדירה הוא אמר שיסדר את זה תחילת שבוע הבא.

• מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...