Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתיים וחצי מכוניות באנדריי -שרשור מפגשי ראשל"צ והסביבה.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 5994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, דיי. מספיק לריב.

אתם סתם רבים על אויר, זכותו של רז לא להגיע, וזכותנו להיפגש בשישי.

התגובות האלה לא תורמות לאף אחד.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רז היקר (או שלא), תן לי לפנות אלייך ממרומי גילי ומעמדי, בתור אחד ש"זכה" להגיע להרבה מפגשים מכל התקופות, כולל ר"ג, כביש 6 (לפני שהוא נפתח), ראה מכוניות ש"פותחות" יותר מהר מאופנועי ליטר ספורט, ועוד ועוד...

בינינו - הייתי פעם אחת רק במפגש בראשון.

ולא כי לא רציתי להגיע יותר, אלא מאילוצי עבודה בשישי אחה"צ / ערב.

בפעם אחת שהייתי שם זכיתי להכיר אנשים נחמדים, הרבה יורת בוגרים מטיפוסי ר"ג, כאלו שלא מעניינת אותם הפוזה אלא בעלי תשוקה אמיתית למכוניות, שאולי היום הם נוסעים על הלאנטיס של אמא (תסלחו לי מראש, זה לא נכתב ולו לא בשמץ של זלזול) אלב מחר אני מאמין שתהיה להם איזו מכונית שהם ירצו.

ועם הגישה הזו שלהם, עם הבגרות שהם מפגינים, בשיחה ובנהיגה (יצא לי גם לנהוג איתם ושחלק מהם יישבו איתי ברכב כשאני נוהג) הם עוד יגיעו רחוק. רחוק מאוד.

החלק הכי יפה - שאצלהם, בניגוד להרבה מקומות, אתה שווה בשווה, בין אם יש לך פיאסטה (מדהימה, אגב) ובין אם הגעת על R1.

במפגש אחד שהגעתי לראשון נהניתי יותר מ10 מפגשי ר"ג.

אבל כנראה שזה לא בשבילך באמת, כי הרי מה סה"כ יש שם, חבר'ה עם הנעה אחורית, 2 דלתות, וקצת יותר מ145 כ"ס... קטן עלייך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בתעודת זהות. אבל את מי מעניינת התעודת זהות שלו?

מבחינת גיל מנטלי, הייתי מהמר על משהו כמו 14.

מי אתה שאתה תגיד עליו משהו ?

הוא בן 25 . אתה יודע מה , הנה , 26 !

ככה העלתי לו שנה בסבבה שלי .

ועכשיו ברצינות ,

טוב . אין לי משהו להגיד ברצינות . סתם משעמם לי .

אני רק חייב שהצלחתם להצחיק אותי . כולכם . במיוחד ההוא שמכנה את עצמו אישפוז .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב היום יש לי יום נישואים כבר חלפה לה שנה.

מיצטער אם פגעתי במישהוא.

רק לידע כללי : לא הייתי ברמת גן (קנין אילון) בערך שנתיים.(מאז הקטע עם משה - RACEPAK)

לא אהבתי את הסוזוקי בלנו עם האזוז לחץ וכול הירקות הדומים לה.

סתם שתכירו אותי או לפחות מה אני לא אוהב...

1.לא סובל פוזאיסטים.

2. לא יכול ליראות רכב שמגיע בפול ווליום (בא לי לעשות לו קצר במערכת )

3. לא יכול ליראות פיאט אונו עושה רייסים עם עם מזדה F

4. המשך ל מס 1 שונא את האלה שמרימים את בלם היד עם סוברו DL והחברה צועקים " וואאווו"

אולי שכחתי להוסיף משהוא אבל מיפגשים מהסוג שמושכים את החברה בכחול לא בישבילי.

למרות שגם הרכב שלי מושך מישטרה (פיאט ברבו 1600, ידני , פורטינג מלא,ציפ,צנרת מהסעפת וכו',בקרוב השתלת של מנוע 1800 של HGT )

ובאמת אני בן 25 .

רק שאלתי מה מהות המיפגש ולאן הגענו...?

לגבי מקום : היום הייתי בחצי חינם החדש, יש להם חניה מדהימה ריצפה כחולה חניה בשפע וניראה אחלה מקום למיפגש ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב היום יש לי יום נישואים כבר חלפה לה שנה.

מיצטער אם פגעתי במישהוא.

רק לידע כללי : לא הייתי ברמת גן (קנין אילון) בערך שנתיים.(מאז הקטע עם משה - RACEPAK)

לא אהבתי את הסוזוקי בלנו עם האזוז לחץ וכול הירקות הדומים לה.

סתם שתכירו אותי או לפחות מה אני לא אוהב...

1.לא סובל פוזאיסטים.

2. לא יכול ליראות רכב שמגיע בפול ווליום (בא לי לעשות לו קצר במערכת )

3. לא יכול ליראות פיאט אונו עושה רייסים עם עם מזדה F

4. המשך ל מס 1 שונא את האלה שמרימים את בלם היד עם סוברו DL והחברה צועקים " וואאווו"

אולי שכחתי להוסיף משהוא אבל מיפגשים מהסוג שמושכים את החברה בכחול לא בישבילי.

למרות שגם הרכב שלי מושך מישטרה (פיאט ברבו 1600, ידני , פורטינג מלא,ציפ,צנרת מהסעפת וכו',בקרוב השתלת של מנוע 1800 של HGT )

ובאמת אני בן 25 .

רק שאלתי מה מהות המיפגש ולאן הגענו...?

לגבי מקום : היום הייתי בחצי חינם החדש, יש להם חניה מדהימה ריצפה כחולה חניה בשפע וניראה אחלה מקום למיפגש ממליץ בחום.

אתה מתכון לסניף בראשל"צ?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סובל פוזאיסטים, אבל מרים את האף ומיידע את באי המפגש הזה שהם רמה אחת "מתחתיך" (אגב, רובם רמה או שתיים מעליך בנימוסין)

לא יכול לראות רכב מגיע בפול ווליום, והיית מגיע קבוע לאיילון (זה ממש נדיר שם...:hihi:)

לא יכול לראות רייסים של פיאט אונו ולאנטיס F, אבל נוהג בבראבו (חברה לא להיעלב - זה מכוון לאפקט הפוזה שמיודעינו היקר כאן מנסה להעביר)

נוהג בבראבו ועדיין שם תמונה של BMW באוואטר שלך

לא אוהב מפגשים שמושכים שוטרים? אל תגיע למפגשים בכלל. לא לראשון, לא לקניון הזהב ובטח שלא למועדון החמש (אפילו אלינו מגיעות ניידות מדי פעם)

רק שאלת? לא נראה לי. אם אתה רוצה להראות לכל העולם שיש לך grande kohonas, זה בסדר. ראינו יותר גדולות משלך. עכשיו תכניס אותן חזרה למכנסיים, סגור ריצ'רץ ותחשוב טוב טוב על איך שאתה מתנסח.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח אין לי כוח גם אליך עכשיו...

ב BMW נימכרה לאחר החתונה (הייתי צריך ליקנות ביית)

לא מאמינה תיכנסי לחיפוש ותיראי שהיא מפורסמת שם.

ועדיף הברבו :twisted: שלי על בימבה אני חושב... לא?

לא הייתי מגיע הרבה לרמת גן (ועדין, זה עדיף מלשבת בבית)

כן יתכוונתי לחצי חינם החדש בראשון מערב...

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני קשור........ O:

לא סובל פוזאיסטים, אבל מרים את האף ומיידע את באי המפגש הזה שהם רמה אחת "מתחתיך" (אגב, רובם רמה או שתיים מעליך בנימוסין)

לא יכול לראות רכב מגיע בפול ווליום, והיית מגיע קבוע לאיילון (זה ממש נדיר שם...:hihi:)

לא יכול לראות רייסים של פיאט אונו ולאנטיס F, אבל נוהג בבראבו (חברה לא להיעלב - זה מכוון לאפקט הפוזה שמיודעינו היקר כאן מנסה להעביר)

נוהג בבראבו ועדיין שם תמונה של BMW באוואטר שלך

לא אוהב מפגשים שמושכים שוטרים? אל תגיע למפגשים בכלל. לא לראשון, לא לקניון הזהב ובטח שלא למועדון החמש (אפילו אלינו מגיעות ניידות מדי פעם)

רק שאלת? לא נראה לי. אם אתה רוצה להראות לכל העולם שיש לך grande kohonas, זה בסדר. ראינו יותר גדולות משלך. עכשיו תכניס אותן חזרה למכנסיים, סגור ריצ'רץ ותחשוב טוב טוב על איך שאתה מתנסח.

you go girl!!!

girl powa :wink:

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליך,רז.(תגיע בסוף ההודעה)

התחלת לכתוב תגובות מרגיזות,פגעת בכל כך הרבה אנשים ובכנות-בלי סיבה מיוחדת.

אני לא מאמין שנושא המפגש באמת כל כך מטריד אותך.

לא יותר פשוט לרדת מהעץ ולהתנצל?הרי כשהצעת מקום חליפי למפגש זה כבר הרגיש כמו חצי התנצלות.אז יאללה,רד מהעץ.

כולנו כאן אוהבים מוטוריקה,אין סיבה לכל הקרקס הזה.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק...

סתם שיעמום של שבת...

למרות שניראה לי מיותר לינסוע עד הסופרלנד בישביל דחקות שאפשר לעשות אותם בשכונה, אבל אתה יודע "איש איש באמונתו יחייה"

באמת רק רציתי לדעת את מהות המיפגש.

מיצד שני כול עוד החברה נהנים להיפגש אז למה לא...?

לדעתי (ואולי אני טועה) שיעשו את המיפגש שלהם קצת יותר מעניין שימשוך גם חובבים שאין להם דחקות משותפות .

דווקה חבר סיפר לי שהוא ניפגש עם עוד המון אנשים ומכוניות באוניברסיטה (ללא צילצולים ורייסים)

ומאוד כייף שם.

בקייץ שעבר הלכתי (כלומר נסעתי) כמה פעמים והיו רק מכוניות ישנות ומועדון ה 5, מהנה רק ל 20 דקות ולא יותר ולכן הפסקתי להגיע.

אתה וגם החברה של הסופרלנד מוזמנים להגיע, אני גם יהיה שם.

מקווה למיפגש מהנה כמו שהחבר סיפר לי :-D

עד אז שבוע טוב לכולם.

בברכה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך התנצלות, רק שיזמין את כולנו למלבי בשישי.

בהנחה שיהיה מזג אויר נורמלי ו/או מקום מקורה, ושאני אמצא לי כבר אוטו חדש,

עד אז גזרתי על עצמי התנזרות ממפגשי ראשון, לא מגיע יותר עם הונדות :roll:

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...