Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתיים וחצי מכוניות באנדריי -שרשור מפגשי ראשל"צ והסביבה.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 5978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ת'רד זה נפתח למניעת פתיחת ת'רד חדש ולאחר כל שבוע ומניעת נעילתו, או קי אז מפגשי ראשון לציון והסביבה מתקיימים ב :

חניית הסופרלנד

כל יום שישי בשעה 17:00

כולם מוזמנים

בברכה-טיסן Tisan4us

מצפה לראות את כולכם בימי שישי !

2.jpg

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הצעה - הבה נמנה אחראי, אליו חברי הפורום יוכלו לאשר הגעתם, והוא יפרסם הודעה שתמנה את המגיעים למפגש.

וזאת ע"מ למנוע אלפי הודעות של אישור ההגעה, שאכן חשוב לרובנו.

לילה טוב,

שחף בן צבי (שיגיע למפגש השבוע בתקווה).

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר פתיחת השרשורים הקודמים ונעילתם בטרם עת, אני מבקש לשמור על השרשור מהתדרדרות כדי שלא נצטרך לחזור כמה צעדים אחורה, במידה והשרשור ישמור על רמה סבירה ומעלה יש מצב שנהפוך אותו ל"דביק".

* כל כללי הפורום וכללי פורום האוף-טופיק חלים גם פה כמובן.

* הודעות בסיגנון צ'אט יימחקו, ממשק ההודעות הפרטיות של האתר עובד נהדר, נא להשתמש בו להודעות מסוג זה.

* השרשור הזה יהיה יחיד בנושא, נא לא לפתוח שרשורים מקבילים לו.

* הודעות ילדותיות למיניהן יובילו לנעילת השרשור.

בהצלחה עם המפגשים, היוזמה נשמעת טוב, רק תעשו לעצמכם טובה ודיר באלאק שזה יהפוך לכר חדש להתפרעויות וכו'.. חבל, אתם יכולים לייצר משהו יותר איכותי מזה.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני מסכים עם שחף וגם עם מוטי, אני גם חושב שכל הכוונה של השרשור הזה, היא לערוך דיונים על המפגשים, ורק כאן...

מוטי, תאמין לי שאנחנו לא רוצים שם התפרעויות ודברים כאלה, כל מה שאנחנו עושים במפגשים, זה להפגש עם חברי הפורום שמגיעים. לדעתי זה מאוד נחמד, יש כאן אחלה חברה, וככה זה צריך להמשיך.

אני בכל אופן מתכוון להגיע כמה שיותר, וגם מאוד מקווה לראות את זה מצליח... :)

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, הסיבה העיקרית שאני מעדיף לבוא לחניית הסופרלנד ולא למפגש הרגיל בר"ג, זה בשביל להמנע מכל הטמבלים האלה שמפרפרים 2 מטר ממני ומהאוטו שלי בעזרת הגטס שלהם או האלפא שבקושי סוחבת מרוב שקרעו אותה.

אז מזה אין לך מה לדאוג, המפגש ברשל"צ הוא מפגש רגוע עם מספר קטן ומצומצם של מכוניות (עדיין כולם מוזמנים לבוא) ומהווה אלטרנטיבה למפגש המקביל.

מי שמחפש לעשות פוזות עם האוטו שלו (או של ההורים שלו) שידע מעכשיו לא לבוא כי הוא לא מוזמן!

במפגש שעבר עשינו שיירה והגענו למפגש בר"ג, אני לא רואה בלהגיע למפגש המקביל שום פסול, דווקא היה כיף לנהוג לשם בסוף המפגשון הקטן שלנו. מקווה שתהיה עוד שיירה גם מחר.

שחף, אני מבין שרצית לפגוש אותי, יש לך מילה? אתה מתכוון לבוא מחר?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה לדיון אחד מרוכז.

אני מאמין שאני יגיע וכניראה ימשיך לבוא כול שישי.

מקווה שבאמת המפגש יגדל אבל בלי אנשים "חכמים"..

תודה והמשך יום נעים.

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע, נראה לי...

ומבקש שוב, בנימת חג שמח כמובן:

בעלי האונדעות הכחולות קיא, ושאר רכבים מחרידים להפליא, אני חסכו מאיתנו את הסבל.

תודה, אור, בברכת שבת שלום, וחג שמח וכשר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד רוצה להגיע, אך איני יודע מה הסיכויים לכך.

הכלבה שלי במצב קשה מאוד, כך שאולי אצטרך להשאר בבית ולעזור להורים (השילוב של החג וכל הכרוך בכך, בתוספת הכלבה החולה הוא בעייתי מאוד).

מקווה שאוכל, אך לא מתחייב (אני מאוד מקווה שהכלבה תרגיש טוב יותר! מה שישפר את הסיכויים להגעתי).

יום טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שאגיע, האמת שאני ממש נהנה שם ומוותר בקלות על ר"ג לעומת המפגש הנ"ל (אני עושה פרסומת למפגש).

מוטי: אנחנו לא נותנים במה לדרעקים (:lol:) שחושבים שאנחנו רוצים לשמוע עד כמה הם יכולים לרצוח את הרמקולים\גלגלים\עצמם, (מחק את המיותר) אנשים כאלו אינם רצויים אצלנו ולא מקבלים שום התייחסות.

אנחנו מקווים שבהחלט תיהיה יותר הענות מצד אנשים בפורום הזה, כולם, כולל כולם מוזמנים להגיע, אנחנו לא נושכים.

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי: אנחנו לא נותנים במה לדרעקים (:lol:) שחושבים שאנחנו רוצים לשמוע עד כמה הם יכולים לרצוח את הרמקולים\גלגלים\עצמם, (מחק את המיותר) אנשים כאלו אינם רצויים אצלנו ולא מקבלים שום התייחסות.

אנחנו מקווים שבהחלט תיהיה יותר הענות מצד אנשים בפורום הזה, כולם, כולל כולם מוזמנים להגיע, אנחנו לא נושכים.

איתי.

אם אני יבוא עם רמקול של 12 אינץ, מה תגיד? :)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע, נראה לי...

ומבקש שוב, בנימת חג שמח כמובן:

בעלי האונדעות הכחולות קיא, ושאר רכבים מחרידים להפליא, אני חסכו מאיתנו את הסבל.

תודה, אור, בברכת שבת שלום, וחג שמח וכשר.

ירוקות קיא גם תופס ? :wink:

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...