Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ על הרנו קליאו החדשה פלוס מימון מלא או לשים את כל הכסף?

Arieldude135
שימו לב! השרשור הזה בן 1212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1) אמינות אי אפשר לדעת. הדגם האוטומט בדור הקודם היה בינוני מינוס מבחינת אמינות אבל פה כידוע מדובר בדגם חדש ואולי דברים השתפרו (או שלא), כרגע זה סימן שאלה וסיכון מסויים מה שמביא אותי לסעיף הבא... 

2) הרחבת אחריות- לוותר על התוספת זה אחד הדברים המטומטמים שאפשר, 1500 זה דמי כיס ביחס לשקט הנפשי שזה נותן פלוס מניסיון אישי שלי - גם אם אתה לא מנצל את זה כי החלטת למכור לפני, זה נותן לך יתרון ברור במכירה ומחזיר את עצמו. בקיצור אל תעז להתלבט אפילו בעניין, תנסה להוציא בחינם ואם לא הולך תשלם כמו גדול. 

3) הצבע הכתום זה הצבע המזוהה עם הדור הזה, מופיע בכל הפרסומים שלו ולא בכדי, הוא באמת פצצה, אם כבר לשלם תוספת אז לגמרי שווה על הצבע הזה. גם הכחול שלהם אגב לא רע. 

מאוד מתחבר אגב לזה שאם כבר קונים רכב חדש אז נהנים ממשהו מגניב שבאמת בא לך עליו כמו הקליאו (שנחשבת על ידי רבים כטובה בקטגוריה) במקום היאריס המשמימה. מוציאים כזה סכום אז לפחות נהנים מזה, אם מנסים להיות כלכליים ומחושבים אז קונים איזה שיממון ביד 2, לא רואה היגיון בלקנות שעמום במחיר יקר וחדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Doron_Z כתב:

1) אמינות אי אפשר לדעת. הדגם האוטומט בדור הקודם היה בינוני מינוס מבחינת אמינות אבל פה כידוע מדובר בדגם חדש ואולי דברים השתפרו (או שלא), כרגע זה סימן שאלה וסיכון מסויים מה שמביא אותי לסעיף הבא... 

2) הרחבת אחריות- לוותר על התוספת זה אחד הדברים המטומטמים שאפשר, 1500 זה דמי כיס ביחס לשקט הנפשי שזה נותן פלוס מניסיון אישי שלי - גם אם אתה לא מנצל את זה כי החלטת למכור לפני, זה נותן לך יתרון ברור במכירה ומחזיר את עצמו. בקיצור אל תעז להתלבט אפילו בעניין, תנסה להוציא בחינם ואם לא הולך תשלם כמו גדול. 

3) הצבע הכתום זה הצבע המזוהה עם הדור הזה, מופיע בכל הפרסומים שלו ולא בכדי, הוא באמת פצצה, אם כבר לשלם תוספת אז לגמרי שווה על הצבע הזה. גם הכחול שלהם אגב לא רע. 

מאוד מתחבר אגב לזה שאם כבר קונים רכב חדש אז נהנים ממשהו מגניב שבאמת בא לך עליו כמו הקליאו (שנחשבת על ידי רבים כטובה בקטגוריה) במקום היאריס המשמימה. מוציאים כזה סכום אז לפחות נהנים מזה, אם מנסים להיות כלכליים ומחושבים אז קונים איזה שיממון ביד 2, לא רואה היגיון בלקנות שעמום במחיר יקר וחדש. 

תודה, ידוע לך מבחינת איזה דברים האחריות לא מכסה? אני שומע עוד ועוד שעלות תיקונים ברכבי רנו יקרה פי כמה מרכבים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא השתנו התנאים מהתקופה שרכשתי את שלי אז בעיקרון זו אחריות מלאה לכל דבר שמכסה את כל הדברים הסטנדרטיים שאחריות יצרן מכסה שזה כל דבר שהוא לא בלאי וחלקים מתכלים (מצבר, רפידות וכו') או רשלנות ברורה של המשתמש. 

אחריות סטנדרטית בקיצור וכן, היא אמורה לכסות כל בעיה (טפו טפו טפו) שתהיה בגיר או במנוע אם זו השאלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...