Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התבלטות ברכישת סיריון שגומרת אלטרנטורים

Aizenberg
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יודע שזה לא הפורום לייעוץ ברכישה, כי השאלה היא יותר טכנית מאשר חוות דעת על הרכב.

אני מחפש רכב זול וקטן כרכב שני לבית, לתקופה קצרה של משהו כמו שנה וחצי/שנתיים, להשתמש ולזרוק.

צצה הזדמנות לרכוש מהשכנה סיריון 2007 עם עבר בהשכרה, שהוחלף בה כבר פעמיים אלטרנטור(לא יודע אם לחדש או משומש ולא יודע איזה סוג/יצרן), האחד לפני משהו כמו שלוש שנים והשני לפני שנה בערך, חרף ההחלפה, היא עדיין סובלת מבעיות בתחום הזה, הרכב למשל יכול להיתקע באמצע נסיעה ואז להניע רק עם כבלים, או לפעמים בכלל לא להניע עד שנעזרים בכבלים וכו' 

הסיבה שאני חושב לקחת אותו היא קודם כל המחיר(מוכנה להיפטר ממנה גם ב-5 אש"ח), אני מכיר אותה היטב וגם את הרכב, יודע שהיא מטפלת בו בזמן(יש קבלות) ויודע שלא עברה תאונות ואין בו בעיות מיוחדות מעבר לזה.

השאלה היא כמה יעלה הסיפור הזה של האלטרנטור, אם שמים למשל משהו איכותי שיתן שקט לזמן ארוך? והאם העובדה שהבעיה הזאת חוזרת על עצמה יכולה להעיד על משהו חמור יותר או שפשוט היו שמים לה כל הזמן אלטרנטור גמור אחר/סיני כלשהו?

תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הנקודות תורפה של הסיריון זה האלטרנטור, בנוסף לכך אם הרכיבו משומש או חליפי לא איכותי מאוד יתכן כי החזיק סה''כ שנתיים.

הייתי ניגש עם הרכב לבעל מקצוע, במידה ואין בעיה אחרת והבעיה היא באמת באלטרנטור הייתי מזמין קיט שיפוץ מלא (לא חלקי) מחו''ל (של בוש או ולאו)
ומשפץ אותו.
שיפוץ איכותי עם חלקים איכותיים יעניק לך שנים של שקט.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי הקטן יש כזו,שנת 2008 פרטית כבר 4.5 שנים ולא נתקלנו בכזה דבר.

אבל,לאיכות השיפוץ יש השפעה על סיכויי החלק לשרוד לזמן ארוך יותר.

עדיף לגשת לחשמלאי ולשפץ את שלך ולא לקנות אחד מפירוק שזה סוג שח הימור (כנראה זה מה שקרה לה פעם שנייה).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Aizenberg כתב:

הסיבה שאני חושב לקחת אותו היא קודם כל המחיר(מוכנה להיפטר ממנה גם ב-5 אש"ח), אני מכיר אותה היטב וגם את הרכב, יודע שהיא מטפלת בו בזמן(יש קבלות) ויודע שלא עברה תאונות ואין בו בעיות מיוחדות מעבר לזה.

מכיוון שאתה מציין שקיימת היסטוריה ואתה מכיר את הרכב, לך על זה. לא תמצא הרבה רכבים במחיר הזה עם היסטוריה מסודרת וללא תאונות (בתקווה).

הנושא של האלטרנטור יכול להסתיים בשיפוץ/החלפה למשופץ שיעלה כמה מאות ש"ח ותהנה מאחלה רכב במחיר של אופניים חשמליות, בוא ונניח ואתה מחזיק אותו לשנתיים את הרכב, גם אם האלט' יתקלקל שוב, עדיין זה משתלם באופן כזה או אחר. אולי תנסה להוריד אותה קצת במחיר.

ד"א כמה ק"מ הרכב עבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה שווה אולי 10 k במחירון לפני הפחתת השכרה.

אם הוא שמור ומטופל ולא עם קמ של מונית זה משתלם ואם לא,חפש אחר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2020 בשעה 19:44, רועי עוזרי כתב:

הייתי מזמין קיט שיפוץ מלא (לא חלקי) מחו''ל (של בוש או ולאו)
ומשפץ אותו.
שיפוץ איכותי עם חלקים איכותיים יעניק לך שנים של שקט.

מרק, למה לא ללכת על הדרך הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mcaspi כתב:

מרק, למה לא ללכת על הדרך הזו?

לפעמים קיט שיפוץ מקורי עלול לעלות כמו אלטרנטור של ייצרן OEM.

נסה למצוא קיט מתאים לרכב של פותח האשכול תוצרת בוש או ולאו במחיר נוח.

אלטרנטור תוצרת  REMAN היפנית ב-1000 שקלים כולל משלוח לא כולל מיסים בארץ. מנסיוני ברכישת כמה סטרטרים וגם אלטרנטורים עבור VW ויונדאי לפעמים החלק מגיע עד הבית ללא עלויות נוספות ולפעמים חברות השילוח משנוררים עוד עלויות.

ניתן למצוא גם אלטרנטורים תוצרת HELLA חדשים ב-600 שקלים לפני משלוח.

https://www.ebay.com/itm/Lichtmaschine-Eurostarter-NEU-oder-Reman-Japan-1240295AM-1-fur-DAIHATSU/184034463850?hash=item2ad94f106a:g:8msAAOSwBn5e35-o

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...