Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקפת הקורבטים

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערנו יש אחת פחות 😱

https://www.facebook.com/IMCIsraelMotorClub/videos/225851535793731/

זוועה, 

image.png.c48cfdee01cd5d286baa9fb9fadbcadd.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, PriceDevil כתב:

זאת 2017 ייבוא אישי לא C8.

הייתה, אפילו אין מה למחזר, מהמנוע 😬😱

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רציתי לעדכן שמתקפת הקורבטים נמשכת ביתר שאת. מתחילת השנה עד הבוקר עלו עלו כבישי ישראל 33 יחידות של שברולט קורבט.

קשת הדגמים שהובאו רחבה מאד כמו גם המחיר שנע בין 550000 ש"ח לגרסאות מאובזרות פחות ל-800000 ש"ח לגרסאות מאובזרות יותר.

כל כלי הרכב שנמסרו הגיעו בייבוא מקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הגיעה גם גם כמות מכובדת של מוסטאנג ועוד כמה אמריקאיות בתקופה הזאת.

בסוכנות ייבוא מקביל אחת ראיתי כבר את הסיינה החדשה בגרסה היברידית.

בטוח שהייבואנים המקבילים ניצלו את הירידה בשער הדולר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מתחילת השנה עד סוף אפריל עלו לכבישי ישראל לא פחות מ-50 שברולט קורבט חדשות.

@itsik170 מוסטנג עלו 69 

כל המכוניות ( קורבט ומוסטנג ) הגיעו בייבוא מקביל.

עוד חמש שנת 2020 הגיעו כמשומשות בייבוא אישי.

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בדלק מוטורס אמור לשאול את עצמו איך מגיעות כמויות כאלה מגיעות ואין ייבוא סדיר.

• רעיון טוב! 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יבואן טיפש. להיפך. הוא היבואן עם מתח הרווחים הכי גבוה בענף, ולא נכנס להרפתקאות שלא יניבו לו רווח שמן. הוא מוכר לבעלי המוסטנג חלפים ברווח נראה, בלי להיות מחויב לעשות זאת עפ"י חוק, אלא רק עפ"ישיקולים כלכליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכמויות ההזויות שנמכרות אין מצב שזה לא יניב לו רווח שמן. אתה זוכר שזה אותו יבואן שמוכר כמות עלובה (כמובן הרבה בגלל תמחור מפגר) כמעט חד ספרתית של מיאטות בשנה כן? 

אם זה משתלם להם איכשהו (כי עובדה שהם ממשיכים) אז איך עשרות יחידות ואולי עד סוף השנה גם מאות זה לא מספיק לו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה הבדל ביחסים של דלק מוטורס עם פורד, לעומת היחסים שלהם עם מאזדה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני גם לא ממש מבין איך זה קורה עם רכב ברמות מחירים כאלה גבוהות. לא זוכר גם תופעה דומה לזה. 

זה מספר בלתי נתפס בשוק הזה, אני מבין שיש היום מימונים אבל 700,000 ש"ח זה בסוף 700,000, עם מימון או בלי צריך להיות מאוד מבוסס בשביל זה וזה נשמע לי חריג שפתאום כל עשירי ישראל מחפשים להם קורבטים דווקא. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...