Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטלויזיה של פרטנר מגמגמת כל הזמן.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו מנוי לטלויזיה של פרטנר. ממיר יחיד.

הנבלה כל הזמן מגמגם.

היו טכנאים גם של פרטנר וגם של הוט, חוץ מלהאשים אחד את השני לא קרה הרבה. ניסו, החליפו חיבור פה, החליפו כבל שם, הבעייה ממשיכה. 

איך אני יכול לדעת אם הבעייה באינטרנט (הוט), במשדר של פרטנר, או אפילו בטלויזיה עצמה?

מה אני יכול לעשות כדי לסנן את האפשרויות?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה מגמגם? תצלם סרטון שנבין.
גם לי יש ממיר של פרטנר וכל כמה ימים הוא מתחרפן / מתחילים הבהובים כאלה כל כמה שניות. כיבוי והדלקה פותרים את זה. מציק אבל נסבל..
כדי לשלול בעית רשת תפעיל נקודה חמה מהטלפון ותתחבר אליו אלחוטית.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי ברווז מתכוון ב"מגמגם" לזה שכל הזמן הסרטון/סרט נתקע.

מהכרות שלי מהוט ומהתגובות ברשת הייתי מהמר שהם הבעיה אבל צריך לבדוק.

מס' שאלות:

-- הממיר מחובר לאינטרנת דרך כבל פיזי או WIFI?

--מהי המיהרות גלישה של האינטרנת?

--באיזה איכות התוכן שאתה רוצה לצפות והוא "מגמגם"?(1080P?4K?)

הייתי ממליץ על:

-- לבדוק את מהירות הגלישה  בחיבור ישיר לקוו(לא WIFI), מומלץ מאוד שלא תבצע את הבדיק דרך האתר של הוט אל תסמוך עליהם, תבדוק דרך בזק ופרטנר (אם אתה מסתבך שלך ה"פ)

בזמן הבדיקה תדאג שאף אחד לא ישתמש באינטרנת כדי לא "לגנוב" מרוחב הפס שלו.

לפני 8 שעות, ברווז כתב:

איך אני יכול לדעת אם הבעייה באינטרנט (הוט), במשדר של פרטנר, או אפילו בטלויזיה עצמה?

--אם יש לך טלווזיה חכמה תחבר לה כבל אינטרנת תפעיל סרטון ביוטוב(1080P)

תחזור על ממצאים,

בהצלחה!

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו טכנאים שלא הבצליחו לפתור את הבעיה, אני מניח שמדובר בבעיה של רוחב פס.

תעבור לפייבר, ישנה לך את החיים ויתקן את כל הבעיות.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת אינטרנט של הוט אמרת הכל. סתם, אבל סביר כי אם מס' טכנאים של פרטנר הגיעו לבדוק, הבעיה היא באינטרנט.

כל הטלוויזיה בעצם מתבססת על האינטרנט ואיכותו. בהחלט הייתי שוקל מעבר בדחיפות האפשרית (במידה ויש פריסה) לאינטרנט של סיבים אופטיים.

@misterb קרה גם לי המון, בעיקר בנטפליקס (הבהובים שחורים על המסך). בעיקרון, ממה שהצלחתי לפענח עצמאית על כה, זה קרה כי הרזולוציה של הממיר לא הייתה מכוונת לזאת של הטלוויזיה (רזולוציה וקצב רענון שניתנים לשינוי בהגדרות של הממיר). לאחר שסידרתי את זה, זה פחת משמעותית עד כדי לא קורה - אחת ל. פתרון (זמני) נוסף הוא לאפס את הממיר (לחיצה ארוכה על כפתור ההדלקה וכיבוי של הממיר בשלט >> כיבוי ולאחר מס' דק להדליק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.11.2020 בשעה 23:58, AndreyAK כתב:

ניראה לי ברווז מתכוון ב"מגמגם" לזה שכל הזמן הסרטון/סרט נתקע.

אכן.

-- הממיר מחובר לאינטרנת דרך כבל פיזי או WIFI?

כבל, למיטב הבנתי.

--מהי המיהרות גלישה של האינטרנת?

בערך כזו: 

image.png.b90536cd81336b67dfde9e031aa6bcd8.png

--באיזה איכות התוכן שאתה רוצה לצפות והוא "מגמגם"?(1080P?4K?)

שאלה טובה... לא ידוע. מה שמוגדר בדיפולט אני מאמין. (אשתי היא זו שצופה בטלויזיה, ולה גם אין מושג קלוש לגבי האיכות).

הייתי ממליץ על:

-- לבדוק את מהירות הגלישה  בחיבור ישיר לקוו(לא WIFI), מומלץ מאוד שלא תבצע את הבדיק דרך האתר של הוט אל תסמוך עליהם, תבדוק דרך בזק ופרטנר (אם אתה מסתבך שלך ה"פ)

בזמן הבדיקה תדאג שאף אחד לא ישתמש באינטרנת כדי לא "לגנוב" מרוחב הפס שלו.

האינטרנט משותף עם המחשב הראשי שלי. היא בטלויזיה, ואני משוטט ברחבי המרשתת.

--אם יש לך טלווזיה חכמה תחבר לה כבל אינטרנת תפעיל סרטון ביוטוב(1080P)

תחזור על ממצאים,

בהצלחה!

אין. ישנה וטיפשה. כמו לא מעט מבני גילי :shock2:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת לגמרי, אין שום בעיה לקבל סטרימינג חלק ב30 מגה, למעשה גם 5 מגה מספיק, בטח לפרטנר. הבעיה כאן כנראה קשורה ליציבות ולא מהירות ממוצעת.

אתם מציעים לעבור לפייבר כאילו זה זמין לכל אחד. רחוק מזה כרגע. בעיקר לרבי קומות ורק באזורים מיושבים בצפיפות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה סיפור דומה, אבל עם סטינג. 

האפליקציה שלהם מותקנת אצלי כבר כמה שנים על Mi Box ועובדת אחלה. לאחרונה רציתי להיפטר מהקופסה אז בדקתי אם קיימת אפליקציה להתקנה ישירה על הטלוויזיה (סמסונג Q6f), ואכן, נמצאה כזו.

התקנתי - עובד על הפרצוף. מקרטע, נתקע, לא משפר את האיכות (באפליקציה על הקופסה יש כמה שניות של איכות גרועה, ואחרי זה היא משתפרת אחרי שעשתה buffering מספק).

בינתיים וויתרתי על להיפטר מהקופסה ובמקום החלטתי לשדרג אותה לכרומקאסט החדש. גם עליו הותקנה האפליקציה, ושם היא בכלל לא עובדת. היא מציגה את לוח השידורים, אבל לא משנה מה עשיתי, לא "מתניעה" את השידור, ואחרי כמה שניות מודיעה חגיגית שיש בעיית רשת (בזמן שעל אותו כרומקאסט, בדיקת מהירות של סטינג עצמם, מראה "מעל 50Mbps" בצבע ירוק ותקין. המהירות בפועל נעה בין 250 ל-480Mbps).

אין packet loss, הרשת יציבה ולא נופלת, אין הפרעות מנתבים של שכנים, ממש תנאי מעבדה. ועדיין היא לא עובדת.

לגבי המהירות, בדירה הקודמת שלנו הייתה לנו חבילה של 40Mbps וקיבלנו בימים טובים עם הרבה שמש ורוח גבית, 25Mbps (והחיבור גם היה נופל בערך 40 פעם בשעה). מעולם לא חווינו שום בעיות עם השידור של סטינג. אז אני לא חושב שהמהירות היא הבעיה.

מה אני מנסה להגיד? האפליקציות האלה כנראה (לכאורה, ט.ל.ח, הכותב אינו רופא, או עו"ד, או שום דבר תכלס) לא נכתבות ע"י צוות ייעודי של SpaceX (היה פה ניסוח יותר חריף שנמחק כי אני פאקינג פחדן שפל וגמד. בושה למשפחה!) ויכול מאוד להיות שיש איזו אי-תאימות בין פריטי הציוד שיש לך בבית. תנסה לקחת מאיזה חבר קופסת אנדרואיד אחרת, תנסה להתחבר לנתב בכבל, תנסה לבקש מפרטנר שיחליפו לך את הקופסה/ממיר/איך שהם לא קוראים לזה. 

במקרה הכי גרוע, סלקום, סטינג, נקסט, יס+. הכל די אותו דבר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ברווז כתב:

כבל, למיטב הבנתי

יש כבל בחיבור מס' 5?

12312.thumb.PNG.48594b3284428db406b264ac8deadbf4.PNG

לפני שעה, ברווז כתב:

בערך כזו: 

28Mbps  ועל כמה אתה משלם, 100?(** אני יוצא מנק' הנחה שהבדיקה לא בוצע ב- WIFI**) 

לכאורה זה מספיק לסטרימינג אבל אני רואה גם סיטואציות שבהם זה לא יהיה מספיק, לדוגמא: אשתך תראה סרט/סדרה ב4K ואתה תגלוש ביוטוב,

ומה שעוד יעיק על המצב היא העובדה שיותר אנשים נמצאים בבית בגלל המשבר ויש יותר עומס על הרשת(בדר"כ בשעות הערב יש הכי הרבה עומס).

או מצב שה- 28Mbps זה עוד המצב "הטוב"  ובפועל רוב הזמן יש לך פחות מזה או שיש לך נפילות לעיתים תכופות, 

על סמך בדיקה אחת מאוד קשה לקבוע משהו על איכות ומהירות האינטרנת שלך.

שאלה:

במחשב יש לך גם "גימגומעם"?נגיד אתה מפעיל יוטוב ואישתך רואה סרט

המלצות:

-- להמשיך לדגום, בדיקת אינטרנת אחת אינה מספיקה ומכיוון שאין לך אפשרות לבדוק את תקינות הממיר(אמרת שהיו אצלך טכנאים של פארטנר לא?) נמשיך לבדוק את אינטרנת.

תבצע את הבדיקה  מידי פעם ותשתדל לעשות בדיקה כאשר יש "גימגומים".

*ספויילר בגלל שזה הוט כניראה תראה הרבה קפיצות..פעם 70 פעם 30...

-- ראיתי בפייסבוק קבוצה של Partner TV עם 14 אלף רשומים ממליץ לך להצטרף ולראות אם יש דיווחים על בעיות.

--להחליף את הוט- בלי קשר ל"גימגומים" ממליץ בחום(תרתי משמע) להחליף חברה.

תחזור על ממצאים,

בהצלחה

לפני שעה, פבל כתב:

מה אני מנסה להגיד? האפליקציות האלה כנראה (לכאורה, ט.ל.ח, הכותב אינו רופא, או עו"ד, או שום דבר תכלס) לא נכתבות ע"י צוות ייעודי של SpaceX (היה פה ניסוח יותר חריף שנמחק כי אני פאקינג פחדן שפל וגמד. בושה למשפחה!)

:D למה אתה כ"כ מתגונן? כ"כ תוקפניים פה בפורום?:) 

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, פבל כתב:

התקנתי - עובד על הפרצוף. מקרטע, נתקע, לא משפר את האיכות (באפליקציה על הקופסה יש כמה שניות של איכות גרועה, ואחרי זה היא משתפרת אחרי שעשתה buffering מספק).

בינתיים וויתרתי על להיפטר מהקופסה ובמקום החלטתי לשדרג אותה לכרומקאסט החדש. גם עליו הותקנה האפליקציה, ושם היא בכלל לא עובדת. היא מציגה את לוח השידורים, אבל לא משנה מה עשיתי, לא "מתניעה" את השידור, ואחרי כמה שניות מודיעה חגיגית שיש בעיית רשת (בזמן שעל אותו כרומקאסט, בדיקת מהירות של סטינג עצמם, מראה "מעל 50Mbps" בצבע ירוק ותקין. המהירות בפועל נעה בין 250 ל-480Mbps).

תקן אותי אם אני טועה, אבל לכרומכאסט החדש אין אפשרות לחיבור כבל רשת, רק wifi, לעומת ה-mi box שמאפשר חיבור רשת עם דונגל ל-usb.

אולי מכאן הבעיה?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי באותו סיפור איתם:

הודעות מהממיר על בעיות חיבור, רזולוציה משתנה כל 15 שניות, אינסוף בעיות, בלתי נסבל.

טכנאים של אורנג' האשימו את הוט, הוט טענו שהכל בסדר.

נשבר לי, זה פשוט לא עבד ואי אפשר היה לראות טלוויזיה, ביטלתי את המנוי אצלם ועברתי לעידן פלוס.

בתכלס היינו מנויים אצלהם בגלל הסדרות הטורקיות שאשתי מכורה אליהם (ראתה דרך הVOD שלהם), אמרתי לה עד כאן, חברי לפטופ לטלווזיה ותראי מה שאת רוצה.

מאז החיים יפים יותר.

בכלל ממליץ להמנע כמה שיותר משעות טלווזיה, חבל על הזמן שמתבזבז.

עד היום מנסה להגמל מההרגל הרע הזה של לנתק את המוח מול הטלווזיה בשעות הערב.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Asaf-R כתב:

תקן אותי אם אני טועה, אבל לכרומכאסט החדש אין אפשרות לחיבור כבל רשת, רק wifi, לעומת ה-mi box שמאפשר חיבור רשת עם דונגל ל-usb.

יש אפשרות דומה, יש לו רק שקע USB-c אחד אבל גוגל מוכרים דוגנל/מפצל ל-USB-c ו-RJ45 שאחרי בדיקה אין לי שמץ של מושג איך הוא עובד, אבל זה קיים. 

לפני 9 שעות, AndreyAK כתב:

:D למה אתה כ"כ מתגונן? כ"כ תוקפניים פה בפורום?:) 

better safe than sorry.

לפני 9 שעות, AndreyAK כתב:

לגבי זה אני דווקא לא מסכים. הייתי עם בזק 5 שנים ולפני שנה עברתי להוט. אני הרבה יותר מרוצה מהם ממה שהייתי עם בזק (היו לי כמה וכמה קריאות בשני המקרים, כולל ביקורי טכנאי).

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, פבל כתב:

לפני 10 שעות, AndreyAK כתב:

לגבי זה אני דווקא לא מסכים. הייתי עם בזק 5 שנים ולפני שנה עברתי להוט. אני הרבה יותר מרוצה מהם ממה שהייתי עם בזק (היו לי כמה וכמה קריאות בשני המקרים, כולל ביקורי טכנאי).

תמיד קיים מקרה יוצא דופן/קיצון שיהיה הפוך למקובל/למציאות/להגיון אבל אם להסתכל ככלל על הוט אנשים מאוד לא מרוצים ממנה שלא תבין לא נכון גם בזק לא מושלמים.

ט.ל.ח

החיסרון של הוט הוא בכך שמדובר בתשתית משותפת. הכוונה היא לכך שהצרכן חולק את הקו שלו עם משתמשים אחרים הגרים בבניין או ברחוב שלו. כתוצאה מכך, מהירות הגלישה שלו מושפעת מהעומס שנוצר בעקבות הפעילות של הגולשים האחרים.

אם, לדוגמה, מדובר בבניין המאוכלס על ידי חובבי קולנוע, המורידים מדי יום סרטים רבים או המעלים מדי יום סרטונים רבים לרשת, מהירות הגלישה תיפגע, בגלל זה גם תראה שהחבילות שהוט משווקים הם עם מהירויות גדולות יותר משל בזק כדי לפצות על התשתיתי המשותפת ובכך "תפגע פחות" מהשימוש של משתמשים אחרים של האזור\רחוב\בניין .

לאומת זאת  בחברת בזק – הלקוח לא מושפע מכמות הלקוחות החולקים את הקו או מהפעילות שלהם ברשת - תשתית אינטרנט אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...