Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו פולקסווגן 2009

Sagi200
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי הזדמנות לקנות פולו וולקסווגן שנת 2009 מנוע 1.6 שעשתה רק 40 אלף קילומטר מאדם מבוגר שכמעט ולא נסע עם הרכב במהלך השנים

האם דווקא זה שהמנוע לא עבד הרבה במהלך השנים יכול להיות דבר שלילי? 

האם כדאי לבצע בדיקה בגלל השנתון הישן למרות הקילומטראז הנמוך? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה תמיד מומלצת ברכישה מאדם זר, אתה לא יכול לדעת ולא יכול לסמוך על "מילה של גבר" שהרכב לא עבר תאונה חס וחלילה או לבדוק כל מיני מכלולים מכניים.

רכב שלא נסע הרבה לא בהכרח במצב מכבי יותר טוב מרכב שנסע יותר, הכל תלוי בטיב הטיפול וסוג הנסיעה (עירוני או בינעירוני).

הייתי בודק את ספר הטיפולים ובודק שטיפול בוצע אחת לשנה ללא קשר לק"מ שהרכב עבר באותה שנה, במידה וזה המצב יכול להיות שמדובר ברכישה מוצלחת, כמובן בהתאם לתקציב.

מה המחיר הדרוש אם יורשה לי לשאול?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה, לא משנה מה, בכל מצב שהוא.

תסמוך רק על עצמך.

הקילומטראז' לשנתון בהחלט מאוד מפתה ואף אפילו נמוך באופן קיצוני

יש לקחת בחשבון אחזקה של רכב כזה שאינו נמנה בין הרכבים האמינים ביותר בשוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ragnar כתב:

בדיקה, לא משנה מה, בכל מצב שהוא.

תסמוך רק על עצמך.

הקילומטראז' לשנתון בהחלט מאוד מפתה ואף אפילו נמוך באופן קיצוני

יש לקחת בחשבון אחזקה של רכב כזה שאינו נמנה בין הרכבים האמינים ביותר בשוק

למה הוא נחשב ללא אמין? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, VromVrom כתב:

למה הוא נחשב ללא אמין? 

לא שמתי לב למנוע ובכך שבשנתון הנ"ל מדובר על תיבה אוטומטית. טעות שלי

בכל אופן, תחזוקה של פולו תהיה יקרה יותר מתחזוקה של רכב קוראני / יפני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, alexriv כתב:

זה גם הגיר הבעייתי DSG 7

הגיר הזה לא הותקן בפולו בשלב הזה, בוודאי שלא עם המנוע הזה. יותר מאוחר הוא שולב עם מנוע 1.2 ליטר, טורבו.

מדובר בגיר אוטומט (פלנטרי).

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, pasat04 כתב:

הגיר הזה לא הותקן בפולו בשלב הזה, בוודאי שלא עם המנוע הזה. יותר מאוחר הוא שולב עם מנוע 1.2 ליטר, טורבו.

מדובר בגיר אוטומט (פלנטרי).

באיזה שנה התחילו להתקין בפולו גיר DSG?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ragnar כתב:

לא שמתי לב למנוע ובכך שבשנתון הנ"ל מדובר על תיבה אוטומטית. טעות שלי

בכל אופן, תחזוקה של פולו תהיה יקרה יותר מתחזוקה של רכב קוראני / יפני

אני לא מסכים איתך על זה במיוחד שיש לי חבר א' שיש לו את הרכב הנ"ל ויש לי חבר ב' שיש לו רכב יפני / קוריאני ודווקא הטיפול ברכב הגרמני יותר זול , גם טיפול גדול וגם טיפול קטן. 

אבל מה שאני כותב זה על סמך 2 חברים בלבד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי סיאט אלטיאה XL 2012 מאדם שנסע בה 42000 ק"מ בכל שמונת השנים שהרכב היה אצלו

למרות המחירון והיתרונות (יד ראשונה.ק"מ נמוך.שמורה מאוד) ברגע שהתחלתי לחרוש איתה יום יום אשדוד- בית שמש החלו הבעיות

בהתחלה זה היה משאבת דלק  (3000) עובר לכוהל (יש לכל פלג בפני עצמו )(1000)  וכעת הגיר(DSG7) משחק במוסך שירות נתנו לי הצעת מחיר של 8000 ש"ח

כלומר לא בהכרח שרכב שנסע בצעירותו פחות ייטיב עם בעליו בהתבגרות אולי ה"פתיחה" של הרכב גורמת לו להיות יותר טוב על הכביש לאורך זמן

אשמח לעזור בפרטי    

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בובה של רכב. היה לי פולו 2008 עם מנוע 1600 ומאוד נהניתי.

בכל מקרה אתה חייב לבדוק לפני הקנייה.

לגבי הקילומטראז', הוא אכן נשמע הגיוני אם הבעלים הוא אדם מבוגר שלא נוסע הרבה. לאבא שלי יש סקודה פאביה ספייס 2010 שעברה רק 40K ק"מ והמצב שלה מעולה.

הרכבים מהקונצרן (פולקסווגן, סקודה, סיאט) שיוצרו לפני 2010 נחשבים מעולים. מדובר ברכבים עם מנועים אטמוספריים (לא TSI) וגירים יחסים אמינים (לא DSG).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...