Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

נשלח לך ואגיו של nusr et

שמעתי שהמצופה זהב ממש טוב.

לפחות ככה זה נראה בסרטונים.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר מעניין בהארץ (זה המחקר המקורי).

מסתבר שחוקרים גילו שבדרום מזרח אסיה חלו בקורונה לפני 20,000 שנה (בערך?). המגפה תקפה שם במשך שנים ארוכות, עד שנעלמה, בזמן שבני האדם שם פיתחו עמידות לנגיף, שעברה גנטית מדור לדור. לפי מה שהם אומרים, מחקר גנטי סביב מה שהם מצאו יכול גם לעזור למצוא תרופה לגרסה המודרנית של המחלה. בלי זה כנראה שאנחנו צפוים לראות את הנגיף תוקף במשך עוד שנים רבות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד איך בדיוק בודקים את הדברים האלה.

לא לשכוח שלפני 20,000 שנה, לא היו חתונות ענק של 1500 איש.. ולא היו טסים ליון לאכול סטייק מצופה זהב.

בינתיים אנחנו המדינה היחידה בעולם שעושה ניסוים על ילדים,  היקף החיסון הגובה אצל המבוגרים מאפשר להחזיק את המשק פתוח בלי להעמיס את בתי החולים.

בפועל , מה שעושים אצלנו עכשיו זה ניסוי ענק בהדבקות ענק אצל ילדים.

זה לא קרה באף מדינה עד כה.  תמיד היו מבוגרים שהיו מעמיסים את בתי החולים ובאופן טבעי האוכלוסייה היתה מגינה על הילדים.

עכשיו סוף סוף יוצאים למבצע "גנד"ע ילדים.

אלא אם כן פתאום נראה הגבלות על ילדים, למרות שקשה לי לראות איך מעבירים את זה:

- ילדים לא יכולים להגיע לאירועים של מעל 300 איש

- ילדים לא יכולים להיכנס לחדרי אוכל בבתי מלון

-ילדים לא יכולים להיכנס לבריכה בבתי מלון

- אין מחנות של תנועות הנוער בקיץ  

אין מצב שבנט הולך על מסלול כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי מספר הנדבקים מקרב הילדים גבוה בהרבה מההערכות ולראיה המספרים מירושלים ובני ברק.

ובינתיים בבריטניה: מספר הנדבקים ממשיך להיות בשמים (300%), R יציב על 1.2 אבל מספר החולים המאושפזים ירד בשליש (והם בשבוע השישי לתוך ההתפרצות).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, borsood כתב:

להערכתי מספר הנדבקים מקרב הילדים גבוה בהרבה מההערכות ולראיה המספרים מירושלים ובני ברק.

ובינתיים בבריטניה: מספר הנדבקים ממשיך להיות בשמים (300%), R יציב על 1.2 אבל מספר החולים המאושפזים ירד בשליש (והם בשבוע השישי לתוך ההתפרצות).

בכל זאת עלינו מ 20 חולים קשים ל 35

זה לא מעט

ולמרות זה

מה 23.6 - 0 נפטרים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי את הגל הזה התחלנו עם הילדים של בנימינה ומודיעין.

הגל של המבוגרים התחיל לפני כשבועיים - אז עכשיו אנחנו רואים את העליה בקשים, ואת המתים נתחיל לראות בעוד שבוע-שבועיים. זו הדינמיקה הטיפוסית לקורונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על הנתונים של החוזרים מחו"ל שמשרד הבריאות מפרסם.

הגל הזה התחיל וממשיך עם מחוסנים שחוזרים חולים מחו"ל

כבר לפני כמה חודשים כתבתי שהמוטציה הבאה תגיע עם מחוסן שחזר מחו"ל והוא פטור מבידוד  

רק אתמול מתוך כל המאומתים היו 15 מאומתי חול ו 14 מתוכם מחוסנים 

image.thumb.png.c68f7fdda9a9f1f0078cc67e91186fa5.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוסים ברחו מהאורווה

ולמרות זאת, כיוון שרבים מהם מגיעים ממדינות שאינן שחורות, מתחיל להגיע הזמן להכניס את כל החוזרים מחו"ל לבידוד חובה, בלי קשר לסטטוס החיסון שלהם.

בינתיים הם מסתובבים חופשיים על סמך הבדיקה המוקדמת ומפיצים את המחלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, יש לי תחושה שהחיסון נפרץ. מתחילים לדבר על בוסטר בעוד 3 חודשים, אני לא כל כך מבין את ההגיון, אלא אם יהיה חיסון מעודכן.

ואם אכן יתברר שהנגיף ניצח בסיבוב הזה חזרנו למשבצת אפס, או מרס 2020.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sperial כתב:

דרך אגב, יש לי תחושה שהחיסון נפרץ. מתחילים לדבר על בוסטר בעוד 3 חודשים, אני לא כל כך מבין את ההגיון, אלא אם יהיה חיסון מעודכן.

ואם אכן יתברר שהנגיף ניצח בסיבוב הזה חזרנו למשבצת אפס, או מרס 2020.

למה להיות כל כך שלילי? זה לא עובד ככה. 1 או 0. זה לא מתג שמכבה או מדליק.

כנראה ימליצו על זריקות בוסטר לאוכלוסיות מסוימות, בהן זה קריטי שיהיו נוגדנים זמינים מיידית (מדוכאי חיסון, מבוגרים מאוד), אבל בינתיים עוד אין שום החלטה גורפת.

https://www.fiercepharma.com/pharma/pfizer-sees-boosters-as-a-way-to-stop-covid-s-spread-although-a-key-cdc-panel-doesn-t-see-it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אין החלטה בכלל, ועד היום דווקא דווח על סימנים לכך שהחיסון יעיל לטווח ארוך. היום המנכ"ל היוצא של משרד הבריאות פתאום זרק  לעיתונות משהו על מנה שלישית באוקטובר. זה  דווקא בינארי - כן או לא. כמובן שאחר כך נכנס מדרג קדימויות וכל אחד יוכל לבחור אם להתחסן או לא, , אבל אני מדבר על העקרון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

עדיין אין החלטה בכלל, ועד היום דווקא דווח על סימנים לכך שהחיסון יעיל לטווח ארוך. היום המנכ"ל היוצא של משרד הבריאות פתאום זרק  לעיתונות משהו על מנה שלישית באוקטובר. זה  דווקא בינארי - כן או לא. כמובן שאחר כך נכנס מדרג קדימויות וכל אחד יוכל לבחור אם להתחסן או לא, , אבל אני מדבר על העקרון. 

ממה שהבנתי נכון לעכשיו הם הולכים להציע בוסטר רק למדוכאי חיסון - כאלה שבמחקרים שלהם לא הצליחו לייצר מספיק נוגדנים. דווקא אני לא דואג - אם יהיה צורך במנה ג׳ בעקבות המחקרים ומה שקורה עכשיו, יתנו את זה. לא בעיה לתת בוסטר פעם בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פעם בשנה אלא קודם.

עד כה דובר על בוסטר לא לפני דצמבר, כנראה בינואר.

עכשיו מדברים על קבוצות סיכון - לא רק מדוכאי חיסון. אני יודע שיש בעולם מי שמדבר על כך לגבי חיסון AZ (שנחשב טיפה פחות יעיל מפייזר), אבל אאל"ט אכן לגבי מדוכאי חיסון. מה שהבנתי מהדיווח בטמקא - ולכן צריך להיות זהיר - שמדובר על קבוצה יותר רחבה, "מבוגרים" שזה טווח רחב - האם מדברים על בני 80 ומעלה או בני 50 ומעלה? בינתיים הדברים טרם התבהרו.

העניין הוא שהנתונים לגבי זן הדלתא לא לגמרי ברורים, הרושם הוא שהרבה מחוסנים נדבקים בו ושמתחילה גם עליה במספר החולים הקשים, אבל המספרים אינם מפורסמים ואני לא בטוח שאפילו למשרד הבריאות כבר יש מספיק נתונים כדי לקבוע את יעילות החיסון מול הזן הזה, בודאי לגבי תחלואה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו זה סתם ניסוי.   נשארו להם 700,000 חיסונים שיהיו פגי תוקף בסוף יולי. 

אז סגרו עם פייזר ניסוי, יתנו לחלק מהאנשים (700,000) מנה שלישית של פייזר. 

יתנו למספרים להמשיך לעלות לאיזור ה -2000 או 3000. 

ואז יעשו השוואה האם מנה בוסטר של מנה שלישית מגדילה את ההגנה בפני הדלתא.

זה שווה מילארדים לפייזר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...