Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוכים הבאים לגרסה 4.5 - החדש, הישן, והנעלם

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפרסומות. מאוד מוגזם. הפורום בלתי קריא, עברתי לדפדפן שחוסם את הפרסומות. אני מבין שצריך כסף אבל זה גורם לי לצאת מהר מאוד מהפורום במיוחד אחרי העידכון האחרון שצריך לעבור למצב כהה שגורם לי לבלאגן בעיניים.

מקווה שהאפליקציה תצא כמה שיותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, GTאי כתב:

זה בעתיד? כרגע אני לא מוצא את זה בתוך התוכנה?

כן, בימים הקרובים זה יהיה מוכן, נודיע על זה כשזה יהיה מוכן ויום-יומיים לפני הניתוק של טאפאטוק.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיוב: בגרסת המחשב פונט גדול וקריא, אם כי בחלק מהדפים השדה צר מיכולתו של המסך.

לשלילה: בגרסת בדפדפן הסלולרי נעלם הקישור לפורום הרלוונטי שהיה מופיע בתחתית הדף בגלילה קצרה למטה. וההתראות גולשות לשמאל כך שקישור ה"הצג" נעלם מעבר לגבולות המסך.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, pasat04 כתב:

בעבר, כשנכנסתי לשרשור שכבר קראתי, והתווספו לו פוסטים, הייתי מועבר ישירות לפוסט הראשון שלא נקרא.

בגרסה הזו, אני מופנה לפוסט הראשון, ונדרש ללחוץ על "להודעה הראשונה שלא נקראה". 

לי זה מציק

תוכל לעבור להודעה הראשונה על ידי לחיצה על הנקודה/כוכבה הכחולים ליד כותרת ההודעה מימין.

זה לא נוח ולא ברור.  גם לדעתי כדי להחזיר למצב הקודם (סביר להניח שאם אני נכנס לשרשור שכבר קראתי, ארצה להגיע ישר להודעה החדשה הראשונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, dani666 כתב:

תוכל לעבור להודעה הראשונה על ידי לחיצה על הנקודה/כוכבה הכחולים ליד כותרת ההודעה מימין.

זה יסודר חזרה. לחיצה על הכותרת תוביל להודעה הראשונה שלא נקראה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

לחיוב: בגרסת המחשב פונט גדול וקריא, אם כי בחלק מהדפים השדה צר מיכולתו של המסך.

לשלילה: בגרסת בדפדפן הסלולרי נעלם הקישור לפורום הרלוונטי שהיה מופיע בתחתית הדף בגלילה קצרה למטה. וההתראות גולשות לשמאל כך שקישור ה"הצג" נעלם מעבר לגבולות המסך.

הקישור לפורום בו נמצא השרשור נמצא בראש העמוד תחת הלוגו.

האמת שאישית יותר נוח לי.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, aviaviavi כתב:

פה זה המקום להעלות באגים קטנים עם העלאת הגרסה?

כן, מאוד. 

לפני 13 שעות, aviaviavi כתב:

אם כן, בגרסת המובייל כל דף שנפתח, נפתח בזום קטן ומיושר לשמאל כך שהטקסט חתוך מצידו הימני, מצריך כיוונון בכל פעם שעוברים בין דפים או נושאים.

זה אמור להיות מתוקן עכשיו.

לפני 12 שעות, green כתב:

איפה לינק הפסים למטה בצד שמאל לסלולרי? שממנו היה נפתח תפריט משנה של התכנים שלי וכיוצ"ב ולינק בצורת פעמון שמתריע על הודעות שמשתמשים אחרים כתבו בשרשור בהם הגבתי וכיוצ"ב.

כנ"ל. אמור להיות מתוקן עכשיו. אבל התפריט חזר למעלה בגלל שהקוד שהעביר אותו למטה עשה ממש הרבה בעיות.

לפני 10 שעות, pasat04 כתב:

העברה לייצור ביום חמישי? יש לכם ביצים של שור. 💪

יותר כמו "שום דבר חשוב לעשות בסוף השבוע".

לפני 10 שעות, pasat04 כתב:

חסר לי "מספור הפוסט" בתוך שרשור (הופיע בפינה השמאלית למעלה, על יד ה"שיתוף"). משמש אותי הרבה, להפניה לפוסט ספציפי, מבלי לתת קישור.

גם לי. לצערי הפלאג-אין בו השתמשנו עדיין לא עודכן ולא עובד בגרסה הנוכחית. ברגע שזה יקרה (או נמצא אחד אחר) נוסיף אותו.

לפני 11 שעות, GTאי כתב:

זה בעתיד? כרגע אני לא מוצא את זה בתוך התוכנה?

כן. זה יקרה בתחילת השבוע.

לפני 10 שעות, yosilogen כתב:

בתוך האשכול, חלק מהדף חצוי בגלל זום ברירת מחדל לא נכון.

האוואטר (תמונה עגולה) מכסה חלק מהאותיות.

כאמור, זה אמור להיות תקין עכשיו.

לפני 10 שעות, yosilogen כתב:

כפתור דיווח ושיתוף נעלמו, והפכו לשלוש נקודות בצד שמאל ,שזה באסה.

נכון. הם אוגדו בכפתור שלוש הנקודות כדי לפנות מקום לדברים אחרים בשורה העליונה. אני גם ממש לא מת על זה, בלשון המעטה, ואחפש משהו שיוכל לפתור את זה.

לפני 7 שעות, David32 כתב:

אי אפשר שזה יקצר את הכותרת?

צריך שזה 🙋‍♂️ יקצר את הכותרת. לא המערכת.

לפני 7 שעות, Jabberwock כתב:

העיצוב קצת השתבש

כן, אני מניח שזה יתוקן בעתיד.

לפני 7 שעות, Jabberwock כתב:

ובעיית שמאל ימין ?

אני אעלה את זה מול התמיכה של המפתחת.

לפני 5 שעות, pasat04 כתב:

בעבר, כשנכנסתי לשרשור שכבר קראתי, והתווספו לו פוסטים, הייתי מועבר ישירות לפוסט הראשון שלא נקרא.

בגרסה הזו, אני מופנה לפוסט הראשון, ונדרש ללחוץ על "להודעה הראשונה שלא נקראה". 

זה תוקן. ברירת המחדל בלחיצה על הכותרת תהיה מעכשיו מעבר להודעה הראשונה שלא נקראה. אם אתם מעדיפים משהו אחר, אפשר לערוך את זה כאן

לפני 4 שעות, yogev20 כתב:

עוד לפני השדרוג הזה לא הצלחתי לציין אפשרות של קריאת הודעות חדשות, זה תמיד חוזר לכל ההודעות, כלומר רשימה של אותם שרשורים שכבר קראתי, או מרגיז יותר אותו שרשור מתפרס על כמעט כל העמוד. כל זה בסלולר. זה השתנה לפני שבועיים שאתר עבר איזה עדכון, מאז לא מאפשר לשנות את זה.

בתפריט הראשי, "מה חדש -> הודעות חדשות" אמור להראות לך בדיוק את זה. 

לגבי העדכון האחרון, לטעמי יפה ונח מבחינת צבעים, הבעיה שעמוד שוב נחתך לחצי. חצי לפורום וחצי שני שיהיה לשעת צרה. באמת שמיותר. לגבי עריכה כבר דיברנו.

אכן קצת מיותר, זה קורה בגלל תוספת הווידג'ט החדש בצד שמאל שמסכם את השרשור. הרחבתי את ה"עמוד" כדי לא לפגוע ברוחב ההודעות עצמן.

אגב, בסלולר הפונטים נהיו ממש קטנים, ושוב הכפתור להודעות חדשות קפץ למעלה במקום למטה שהיה ממש נוח.

הפונטים בסלולר הוקטנו כדי להתאים יותר למסכים גדולים ובעלי רזולוציה גבוהה. בעתיד אולי נבחן אפשרות להגדיל אותם מעט.

לפני 53 דקות, yoav911gt2 כתב:

לא מצליח לחפש כלום באפליקציה החדשה. כלומר מכניס שם לשורת כתובת אבל שום תוצאה לא עולה.

לא הבנתי למה אתה מתכוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פבל כתב:

הפונטים בסלולר הוקטנו כדי להתאים יותר למסכים גדולים ובעלי רזולוציה גבוהה. בעתיד אולי נבחן אפשרות להגדיל אותם מעט.

אפשר להוריד את גודל הפונט בדסקטופ לפחות ל-16? כרגע זה 18 וזה ממש גדול מדי. אני אשכרה מקטין אותם ידנית כרגע דרך ה-CSS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Adani כתב:

הקישור לפורום בו נמצא השרשור נמצא בראש העמוד תחת הלוגו.

האמת שאישית יותר נוח לי.

אני העדפתי את הקישור בשוליים התחתונים, שכן במקום לגלול את הדף עד למעלה הספיקה גלילה של 2-3 שורות והקישור היה מופיע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.9.2020 בשעה 20:07, MiniMiz3r כתב:

אפשר להוריד את גודל הפונט בדסקטופ לפחות ל-16? כרגע זה 18 וזה ממש גדול מדי. אני אשכרה מקטין אותם ידנית כרגע דרך ה-CSS.

אני נוטה להסכים, אני אבדוק איך זה נראה עם גדלים שונים ונחליט. 

בתאריך 11.9.2020 בשעה 20:55, sperial כתב:

אני העדפתי את הקישור בשוליים התחתונים, שכן במקום לגלול את הדף עד למעלה הספיקה גלילה של 2-3 שורות והקישור היה מופיע.

אתה יכול להשתמש בכפתור ה"חזרה למעלה" שנמצא בפינה הימנית-תחתונה של המסך שלך (עיגול אפור עם חץ לבן בפנים) כדי לגלול את העמוד חזרה למעלה. 

התפריט שהיה מוצמד לתחתית המסך חזר למעלה כי הקוד שהוספנו כדי לגרום לזה לקרות עשה המון בעיות. באפליקציה התפריט למטה, אז יהיה לך תירוץ להשתמש בה 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, פבל כתב:

לא הבנתי למה אתה מתכוון.

הורדתי את האפליקציה , רציתי להוסיף את הפורום , לחצתי על דיסקבר, יש למעלה שורת חיפוש, הכנסתי carsforum ולחצתי חפש. שום דבר לא קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...