Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידה לאילת בזמן הקורונה, כדאי?

Smiley96
שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שבת שלום

אני מעוניין לרדת לאילת עם אשתי והילדה, מחיר יש לי סבסוד אז זה לא משנה, הבעיה עם הוירוס המעצבן הזה, כדאי לרדת בזמן הזה? מי שהיה איך הולך החדר אוכל והחנויות עם פתוחות, אשמח לתגובות מאנשים שהיו שם בזמן הקורונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בפעם האחרונה שבדקתי, ברמת העיקרון יש במלונות חלוקה לקבוצות בחדר האוכל, הן מבחינת זמנים והן מבחינת מיקומים.

ברמת המעשה -

נו, תנסה לנחש לבד איך הברדק הישראלי נראה בימים כתיקונם, ומשם כבר תגיע למסקנה.

אפשר לאכול לבד בחדר אבל אני מתקשה להבין מה האטרקציה כאן.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על אתר משרד הבריאות וחפש היכן היו חולי קורונה בשבועיים האחרונים. בפעם האחרונה שבדקתי, לפני מספר ימים, אילת, מככבת, כך שגם אם לא תדבקו יש לכם סיכוי טוב לקבל פקודת בידוד כשתחזרו.

אישית, השנה אני מוותר על חופשה, בודאי במלון.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדרי האוכל, לא המלונות.

רשימת האתרים ברתר משהב"ר ארוכה וכוללת מכל טוב - מלונות, חנויות, קניונים, אטרקציות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החדר אוכל הוגבל ל 35% תפוסה . הגשה עצמית בוטלה. ליד כל עמדה יש מי שישים לך בצלחת את המזון. יש תור. בפועל קשה לאכוף . אין לך מה ללכת לחדר אוכל. זו הרפתקה מיותרת. כמו כן , מומלץ לכבות טלפונים במהלך החופשה. זה מבטיח חופשה בראש שקט וגם אחריה.

מחקר בהרווארד טוען שלמערכות מיזוג במלונות יש תרומה בהפצת הנגיף.

במקומך הייתי פותח חלון וסוגר את המיזוג גם בצהריים. אם חם תעשה מקלחת או כנס לבריכה. אם קר לך : לך להבדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית מלון, זה בעייתי, המון אנשים והסיכוי לתפוס משהו הוא לא קטן.

צימרים וair bnb למיניהם, משמשים אנשים לצרכי בידוד כשאנשים חוזרים מחו"ל או כשמתגלים כמאומתים ורוצים להתרחק מהמשפחות.

בעלי הצימרים לא תמיד, יודעים שזה הסיבה שהבן אדם מגיע לשבועיים-שלוש ורק אומרים תודה שמישהו מוכן לשלם בתקופה הזו.

ממליץ בחום לדחות את הנופש עוד קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אם מישהו בא לשבועיים לצימר ... תבין לבד. בקש היסטוריית השכרות אנונימית . כמו ברכב.

בעצם לא יעזור לכבות את הטלפון במלון בבוקר. בחדר אוכל מתבצע רישום נכנסים עם זמנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה המצב במלונות באילת ואין לי כוונה להגיע לאחד ביולי או אוגוסט, בלי קשר לקורונה.

אבל, הייתי בשלישי האחרון באיזור אילת לצרכי עבודה ועצרתי בארומה בביג לאייס קפה. הופתעתי מאוד מרמת המשמעת בנושא המסיכות, הרוב המוחלט עם מסיכות, כולל אנשים שסתם ישבו במתחם שליד ארומה ולא אכלו/שתו.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

יש תור. בפועל קשה לאכוף

בדיוק. בפועל, בגלל העומס, נוצרות התגודדויות.

אני לא מבין מה יש לחפש באילת בימים כתיקונם, אבל בימים שבהם כל התקהלות היא פוטנציאל להידבקות - נשגב מבינתי.

הצימרים ברחבי הארץ הם ברמת ביקוש גבוהה יחסית כרגע, ובצדק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, hans כתב:

אני לא מבין מה יש לחפש באילת בימים כתיקונם.

אני יכול לענות לך בשבילי, זה יוצא בערך אותו מחיר כמו לטוס לחול(לפעמים גם פחות) ונחסך ממני ה"תענוג" של לטוס ולעבור בנתבג.

נכנס לרכב ותוך 3-4 שעות אני כבר בבריכה במלון.

יוצא לדרך בערך ברבע ל5 בבוקר,8 וחצי כבר במלון ולרוב נותנים צ׳ק אין מוקדם.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Smiley96 כתב:

היי שבת שלום

אני מעוניין לרדת לאילת עם אשתי והילדה, מחיר יש לי סבסוד אז זה לא משנה, הבעיה עם הוירוס המעצבן הזה, כדאי לרדת בזמן הזה? מי שהיה איך הולך החדר אוכל והחנויות עם פתוחות, אשמח לתגובות מאנשים שהיו שם בזמן הקורונה

קח וילה ותתנתק מהכל

הייתי שבוע שעבר וקפצתי לחבר רק כדי לראות מה קורה במלונות

זוועת עולם. מלונות זה בין המקומות הכי  מסוכנים שראיתי בתקופה הזאת

וילה, בריכה, מפנקת

אם תצטרך יש לי חברים שם שיכולים למצוא לך כל מה שתרצה

לפני 33 דקות, hans כתב:

אני לא מבין מה יש לחפש באילת בימים כתיקונם,

מנוחה, שמש , בטן גב

לא כל אחד אוכל בשר בחול

במלונות המובילים באילת יש בשר טוב, טרקלין נחמד, אחלה סוויטות

נוסעים לנוח

שיתוף קישור לתגובה