Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו, תפוז מת, היה צפוי אם כי לקח יותר זמן משחשבתי

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 1289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעל 19 שנה היתי מנהל של פורום רכב (207) בתפוז, וזהו, סגרו את השאלטר, בלי הודעת פרידה מסודרת, בלי להציע דרך לגבות תכנים, היו רמזים לזה בשבועיים האחרונים אבל די החביאו את זה ובטח שלא פרסמו מתי, פשוט חיכינו, והנה זה עכשיו הסטוריה.

אז שהמונופול לא יעלה לכם עכשיו לראש CF הא?

😝

• מבאס 1
  • מעניין 1

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה מת? נראה שנולד מחדש, והם עובדים על להעביר את התוכן מהפורום הישן.

https://forums.tapuz.co.il/threads_tree/ברוכים-הבאים-לפורום-תפוז-החדש.51617/

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אפילו החשבונות מהאתר הישן לא עובדים וצריך לאפס סיסמא כדי להכנס. המערכת הקודמת שלהם כל כך מיושנת שלהעביר את התוכן זו ממש לא משימה טריואלית.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, misterb כתב:

למה מת? נראה שנולד מחדש, והם עובדים על להעביר את התוכן מהפורום הישן.

https://forums.tapuz.co.il/threads_tree/ברוכים-הבאים-לפורום-תפוז-החדש.51617/

א. אני לא בונה על כלום

ב. תבין כמה איכותי המידע שניתן לנו (רמז, לא ניתן כלום) שאתה הראשון שמגלה לי על הלינק הזה 😂, תודה.

היוזר שלי לא עובד, אין לי מושג מי ינהל את הלינק ששלחת, בקיצור לא היתי מחזיק את נשימתי, מבחינתי הכל בביוב

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאפסו סיסמאות עדיין! ניסיתי אתמול לעשות לוגין כמה פעמים והאתר זרק אותי החוצה. אחרי עשר דקות ריפרשתי ופתאום הסתבר שאני בפנים. הזוי.

נראה שהם כן מעבירים תוכן בהדרגה, למשל בפורום תחב"צ חלק מהתוכן הישן עלה. נראה שהם עברו לאותה מערכת כמו פה (Invision), יידרש הרבה ליטוש כדי שזה יראה ויעבוד יפה. כנראה שנשבר להם לתחזק את המערכת הישנה (או שאחרון העובדים שהכירו את המערכת הישנה לעומק הסתלק), אז הם עשו את הצעד ההגיוני ועברו למוצר מדף.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהמערכת הקודמת שלהם היתה קינינית (proprietry),  להעביר את המידע יהיה הרבה יותר מסובר מלהעביר את המידע ממוצר מדף אחד למשנהו כמו שנעשה כאן. הם צריכים מישהו שמכיר את המערכת הישנה כדי לחלץ את המידע מתוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי, בפורום תחב"צ כמעט כל החומר עלה (משנת 2002 ועד בערך חצי שנה אחורה). אז טכנית הם יודעים מה לעשות.

יש בעיה רצינית אחת כרגע, די קשה למצוא פורום מסויים כזה או אחר בתוך כל הברדק.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שכמעט כל החומר של פורום בודד עלה ולא כולו מהווה מקור לדאגה. צריך גם לזכור שהעובדים שמכירים את המערכת הישנה יהפכו למיותרים ביום שבו יושלם המעבר ולכן הם לא ממש חדורי מוטיבציה להשלים את המעבר במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע בתפוז הפך ללא נגיש מזמן, באחד משינויי העיצוב האינסופיים שלהם. 

כמויות המידע האיכותי (והלא-איכותי) שכבר הלכו לאיבוד / בדרך לאיבוד הן פנומנליות, אבל עד שאין לך איזה משוגע שמרים את הכפפה מיוזמתו הפרטית ומגבה איך שהוא את המידע בדרך אמינה - זה אבוד.

זאת דרכו של העולם הדיגיטלי בינתיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמתין. ממילא עם ההגבלות החדשוצ אמ אפשר אפילו לעשות לוויה מכובדת לשרשורי nitti, שרשור ה 700, באג ינון ועוד 

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...