Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר להקפיא ביטוח ורישיונות לרכב?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי פוקוס 2009 מנוע 2000,

אני מתכנן לעבור לתל אביב בקרוב ואני לא מעוניין ברכב .

מצד שני זה רכב באמת טוב עם מחירון זבל, ואני רוצה להשאיר אותו אצל הוריי בצפון, כדי שאולי אני אתחרט ואבין שגם כשגרים בתל אביב אי אפשר להסתדר בלי רכב.

הביטוח נגמר החודש והטסט בפברואר, מה האופציות שעומדות בפני?

אודה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקפיא את הרישיונות עכשיו עם תום הביטוח. רצוי שהרכב יעמוד בחניה שאיננה ברחוב כדי שלא יהיה מצב שמישהו יפגע ממנו מחד, או יפגע מאידך.

כמו"כ רכב שעומד מעל ששים יום בחניה ציבורית עלול להגרר ע"י הרשות המקומית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסף נשמר לך עד שתפשיר את הרישיון - הטסט לא נדחה, הוא נשאר באותו תאריך בשנה, ובפעם הבאה שתעשה טסט תצטרך לשלם רק השלמה לאגרה הבאה. בתקופה שהרישיון יהיה מוקפא לא תחויב בתשלום אגרת רישוי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא תרצה להשתמש ברכב בסופ"ש, כאשר אתה חוזר לאמא ואבא? סה"כ מדובר בסכום לא גדול, אני מניח שחובה + צד ג' לא יותר מ-300 ש"ח בחודש, ותוכל להשתמש ברכב אם תזקק לו. בימים אלה של קורונה, בהם אתה רוצה להמנע מנסיעה בתחב"צ, יתכן ששימור הרכב פעיל יהיה רעיון טוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

ולא תרצה להשתמש ברכב בסופ"ש, כאשר אתה חוזר לאמא ואבא? סה"כ מדובר בסכום לא גדול, אני מניח שחובה + צד ג' לא יותר מ-300 ש"ח בחודש, ותוכל להשתמש ברכב אם תזקק לו. בימים אלה של קורונה, בהם אתה רוצה להמנע מנסיעה בתחב"צ, יתכן ששימור הרכב פעיל יהיה רעיון טוב.

עשיתי חישוב: 

טסט + עלות חניה + ביטוח + טיפול =

1300 + 7200 + 4000 + 600 = 13,000 לשנה או 1083 לחודש לרכב עומד 

תודה לכל השאר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חניה? אני מדבר על שימוש כאשר אתה אצל ההורים.

לגבי ביטוח - אתה מדבר על מקיף או צד ג'? אני הבאתי בחשבון צד ג' בלבד, ואי ביטול/הקפאת החובה., כלומר שבכל מקרה תשלם תמורתו והו לא יחושב בהפרש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה תהיה איזה תביעה נגדו על נזקי גוף, הוא יוכל לשלם את כל המשכורת שלו כל החיים. הכמה מאות ש"ח של הביטוח עד פברואר הם פרוטות בהשואה למה שהוא עלול להדרש לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, tinoki כתב:

על חשבון הברון

לא הבנתי את האמירה.

רכב שיעמוד ללא ביטוח חובה עלול לייצר לבעליו נזקים כספיים גדולים בתביעות שונות.

אם אין לך את היכולת להשאיר ביטוח חובה לרכב, גם אם לא נוסע מטר, תמכור את רכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...