Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיב אופטי - הבדלים בין החברות

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, Ragnar כתב:

כרגע בתשתית מיושנת של 100 מגה...

תוהה אם בסלקום פייבר (שגם הם מחוברים בבניין) הסיטואציה הייתה אחרת

כמו שכתבנו, סלקום פייבר = אנלימיטד. התשתית זהה.

לכן הסיכוי שלא הייתה תקלה הוא אפסי, אבל אולי סלקום היו שולחים טכנאים מהר יותר? לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 11 דקות, arik100 כתב:

1. פרטנר יש גם טכנאים חיצוניים  אז לא בטוח שהוא מקצועי

2. הייתי מנסה להבין מה בדיוק הבעיה, אולי זה ירגיע אותך

3. אם אתה ב100מ' מיושן אין לך יותר מדי מה להתלונן , פשוט תמתין

מדובר על אנלימיטייד ולא על פרטנר

הבעיה (מציטוט הדברים ששמעתי - אין לי הבנה בנושא) היא שהקצב שמשודר מארון התקשורת בבניין לסיב חזק מדי ולא ניתן להפעילו כך

אם זיכרוני אינו מטעה אותי, מדובר על חוזק של 1.4 ויש להוריד אותו ל-0.7 (משהו כזה... שוב, רק ממה ששמעתי)

לדבריו של הטכנאי - בעיה שניתן לפתור בעשר דקות.

אני מתלונן כי מדובר כאן על התקנה ללקוח חדש, וההתנהלות מאוד קלוקלת. מכך, מה יהיה בעתיד במידה ואחווה תקלה בתשתית כלקוח "מחובר" כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים עם ראוטר בפרטנר?
הם ביקשו 25 שקל לחודש עבור ראוטר, לא יודע אם פייבר או חרטא.
אני מתלבט בין לקחת מהם את הפייבר, לבין לבקש מהם ממיר בדירה ולקנות איזה linksys wrt3200acm משומש או משהו מודרני יותר.
העיקר שיהיה אמין ויציב, יש לי ניסיון טוב עם האופטי של בזק אבל בפרטנר אין לי שמץ אם עדיף חייגן\בלי חייגן וכל שאר השאלות.

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.7.2020 בשעה 12:09, Moonlight Theory כתב:

מה עושים עם ראוטר בפרטנר?
הם ביקשו 25 שקל לחודש עבור ראוטר, לא יודע אם פייבר או חרטא.
אני מתלבט בין לקחת מהם את הפייבר, לבין לבקש מהם ממיר בדירה ולקנות איזה linksys wrt3200acm משומש או משהו מודרני יותר.
העיקר שיהיה אמין ויציב, יש לי ניסיון טוב עם האופטי של בזק אבל בפרטנר אין לי שמץ אם עדיף חייגן\בלי חייגן וכל שאר השאלות.

לא הבנתי. אתה לא יודע אם אתה מחובר על סיב או לא? 25 על איזה ראוטר? ה 4X4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחברו סיב, אני לא יודע אם זה ה-4×4, לפני שבכלל מברר את זה אני מנסה להבין אם כדאי את ה-4x4 או להביא ראוטר איכותי כמו לינקסיס.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתחבר לסיב אז אתה תקבל כנראה את ה 4X4 שלהם. אם כדאי או לא, אני לא יודע להגיד לך. אני עם ה 4X4 שלהם כמעט שנה והוא עוד בכלל נמצא בממד. אני מחובר על 1000 מגה ומקבל WIFI בשאר הבית של 50-60 מגה פחות או יותר. כן, זה לא נשמע להיט בכלל, אבל שוב, הראוטר בממד.  אני באותה התלבטות כי נגמרת לי השנה וגם אני צריך להחליט אם לשלם להם 25 שח בחודש השכרה או לקנות אחד משלי. יש לי עד ספטמבר לקבל החלטה. אם אתה מביא משלך אתה תצטרך ממיר אופטי שאתה לוקח מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף ראוטר שלי, מקווה שאני בוחר נכון בשביל שקט מתקלות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוברתי היום סופית לאלימיטייד בשעה טובה ומוצלחת, אבל! בעיה.

בבדיקות מהירות אני מצליח לגרד בחיבור קווי 300 מגה במחשב הנייח

לאחר עשרות בדיקות שהטכנאי עשה, בין היתר בדיקה על הלפטופ שלו (קיבל 1000 מגה מלא) הבעיה ככל הנראה במחשב שלי (מוזר) ולא בחיבור לאינטרנט.

זה מאוד מוזר לי כי אומנם המחשב לא חדש מהשנה האחרונה, אבל בהחלט מספק את הסחורה (גיימינג) והלוח אם תואם ל-1GB גלישה.

הוא לא ידע לעזור לי ולומר לי מאיפה זה יכול לנבוע. כל עוד זה לא מהם (סביר להניח שלא מהם) אין לו הבנה בדברים אחרים

מפרט:

לוח אם: MSI H77MA - G43

מעבד: I5 3470

כרטיס מסך: GTX 670

כונני SSD וכו וכו וכו

מבאס נורא, יש לכם מושג מה יכול לגרום לכך? 😭😭

בדיקת מהירות:

https://www.speedtest.net/result/9745101833

נ"ב, על WIFI בטלפון מקבל 245 מגה

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס רשת בלוח אם שלך גרוטאה. הוא פשוט לא מסוגל לתמוך במהירות הזאת. אתה צריך לשדרג ללוח אם מודרני עם Ethernet לפחות 2500 (מומלץ יותר) או לקנות כרטיס חיצוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ChemGuy85 כתב:

כרטיס רשת בלוח אם שלך גרוטאה. הוא פשוט לא מסוגל לתמוך במהירות הזאת. אתה צריך לשדרג ללוח אם מודרני עם Ethernet לפחות 2500 (מומלץ יותר) או לקנות כרטיס חיצוני. 

אצטרך להחליף את כל המחשב אם אני מחליף לוח אם... (DDR4)

הבעיה נובעת ממנו?

בשרשור הנ"ל אמרו לי שהלוח אם תומך ב-1GB

עדיף לי לשנמך את החבילה כרגע ל-500 מגה, לא? אין טעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, yaniv572 כתב:

לא חייב להחליף הכל, יכול גם לקנות כרטיס רשת שמתחבר ל pci.

לגבי שנמוך וכו, אם אתה חושב שיספיק לך 500 או פחות, לך על זה.. 

משהו כזה?

הכרטיס רשת בלוח אם הנ"ל באמת לא יכול לשאת במהירויות האלה והבעיה היא בוודאות ממנו?

קבלו - https://prnt.sc/tgasrv

הספידטאסט של בזק נדפק

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Ragnar כתב:

משהו כזה?

הכרטיס רשת בלוח אם הנ"ל באמת לא יכול לשאת במהירויות האלה והבעיה היא בוודאות ממנו?

קבלו - https://prnt.sc/tgasrv

הספידטאסט של בזק נדפק

אכן משהו כזה.

אני לא בטוח שזה כן יסחוב את המהירות, רק העלתי אפשרות.

בנוסף, אתה יכול לחפש גם כרטיס רשת פנימי ל PCI. אני חושב שאולי היום קצת יותר קשה למצוא אותם אבל אחד כזה כן יוכל להחזיק את המהירות.

ואגב, אני לא בטוח שהבעיה היא כרטיס הרשת.

האם המחשב מחובר ישירות לראוטר? האם הכבל איכותי מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...